Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 4 часа , NazzkO каза:

Не знам, но те го правят някак евтино и тъпо. Глория например не мога да си я представя в такава светлина. Всички други май мога хахахаха. Иначе Есил направо бледнее пред погнусата ми от Цвета ☺️ Но и тя има брутални песни

Виждали ли сме друга, освен Глория, която да отказва бакшиши или да ги дава на музикантите?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, DenFevgo каза:

Виждали ли сме друга, освен Глория, която да отказва бакшиши или да ги дава на музикантите?

Не, но то това е иронията. Тя и Галоша са най - почтените и точни чалгаджийки. Винаги си плащат всичко до стотинка, а масовият българин не ги харесва защото ги смята за мутреси и подлярки. 

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DenFevgo каза:

Виждали ли сме друга, освен Глория, която да отказва бакшиши или да ги дава на музикантите?

Да, Преслава го е правила пред очите ми. Някой ѝ подаде 100лв и тя му каза на базик да си плати винетката с тях и го поздрави с песента, която искаше. Иначе преди и тя взимаше бакшишите, но от няколко години отказва, особено когато участието е в дискотека.

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Hurricane каза:

Да, Преслава го е правила пред очите ми. Някой ѝ подаде 100лв и тя му каза на базик да си плати винетката с тях и го поздрави с песента, която искаше. Иначе преди и тя взимаше бакшишите, но от няколко години отказва, особено когато участието е в дискотека.

На Преслава и дадох лично 50€ в ръката за поздрав тя ми ги върна и ме поздрави! Спомням си го това беше Мюнхен, актуалния и хит беше  “На тебе не отказвам”

  • Like 3
  • Love 1
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, presi_fen! каза:

На Вреслава и дадох лично 50€ в ръката за поздрав и ме поздрави! Спомням си го това беше Мюнхен, актуалния и хит беше  “На тебе не отказвам”

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, presi_fen! каза:

На Преслава и дадох лично 50€ в ръката за поздрав тя ми ги върна и ме поздрави! Спомням си го това беше Мюнхен, актуалния и хит беше  “На тебе не отказвам”

За сметка на това Емилия като котка се въртеше за бакшиши.

  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, THE IIconic каза:

Ама половината стадион се изнесе! :D

1/3 e само ако не й по - малко, ако искаш да видиш изнасящ се стадион, обърни се към Ивана преди това :D Много гадно беше, този на Мура Мега си беше пълен. Онзи в Пловдив дето мислеха да го заснемат беше полупразен. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От телефона ще те изтрия. Ще изгоря всички твои неща!!! Дали ще мога от теб да скрия, че уж те мразя, а не е така! ❤️ 
Жестока е тая песен на Есил! Заслужаваше клип! ❤️ 

  • Like 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава преди дни... много съм несигурна в доходите си, уча за съдържателка на хотел... след това рекламира шейк за отслабване в дубай.... а аз чудейки се дали има по-неадекватна от моята любимка поскам салза...

  • Haha 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Blueberry каза:

Това наистина ли не е Преслава?

Галош. Но не прилича на нито 1 от двете, а по - скоро на хермафрод. И тя и Преслава бяха грозни, после станаха яки мацорани и накрая се обезобразиха. Селски скапани БГ пръчки.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...