Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 6 минути, FikLena каза:

Хахаххаах това е NOVA SD.а не е HD.

демек 4:3 aspect ratio

за това изглежда така.

Сигурно е за това да.

Шефката ми наказала дъщеря си, че слуша чалга. Тя е една от хората дето най - много я мразят. Ама това е истинска омраза. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена пее супер добре. 😃
Това е мнението на не чалгар и на всеки като цяло който я чуе за първи път. Във видеото коментира и всички стереотипи за чалгата. 
Този проект на Меди и Галена обаче мина всички граници и май няма човек който да не ги е чувал. Не знам защо така забиха с гледанията, може би щото са балади.

 

  • Haha 2
  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , FikLena каза:

Хахаххаах това е NOVA SD.а не е HD.

демек 4:3 aspect ratio

за това изглежда така.

джахил фахише

maxresdefault.jpg

Я не ме обиждай на турски, приятелко! А бръчките май не се изтриват като картината е с други пропорции.

  • Haha 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пресовите нещо яко са скочили, ама да вземат да си пуснат ето това гостуване на Преслава, че да си припомнят и тя как изглежда. Не, хич няма бръчки, грам... Малко историята е присмял се хърбел на щърбел. И двете са прекалили отдавна с корекциите, за огромно съжаление. 

Screenshot_20210329-114739_Chrome.jpg

Screenshot_20210329-114801_Chrome.jpg

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Arwity каза:

Пресовите нещо яко са скочили, ама да вземат да си пуснат ето това гостуване на Преслава, че да си припомнят и тя как изглежда. Не, хич няма бръчки, грам... Малко историята е присмял се хърбел на щърбел. И двете са прекалили отдавна с корекциите, за огромно съжаление. 

Screenshot_20210329-114739_Chrome.jpg

Screenshot_20210329-114801_Chrome.jpg

Точно тук изглежда добре. Трябваше да дадеш някъде където Цица Андреева я е правила. 

  • Haha 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преса прилича на някакво кльощаво прасе. Даже за прилепите би било обидно да я сравняваме с тях в момента. Дръгливо прАсе по й чини. А па Галя избута Есил Тюрбан от категорията Невестулка. 

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, WindWalkerMonk каза:

Точно тук изглежда добре. Трябваше да дадеш някъде където Цица Андреева я е правила. 

Всеки има различни виждания за добре, но тук се виждат бръчките и

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Arwity каза:

Всеки има различни виждания за добре, но тук се виждат бръчките и

Преслава с две празненства за 36-ия си рожден ден | Лайф.dir.bg

Ето тук е потрес. Може ли на слаба жена с кокалесто лице да й вържеш косата и да ...

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче от толкова много машъпи Преслава и Десислава разбиха най-мощно. Месеци след излизането още правят завидни гледания. И в Попнейбъл все са една до друга, сладурани хахаха...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, SG каза:

Обаче от толкова много машъпи Преслава и Десислава разбиха най-мощно. Месеци след излизането още правят завидни гледания. И в Попнейбъл все са една до друга, сладурани хахаха...

Мушамата на Деса >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>Мушамата на Кума Лиса 

  • Like 2
  • Love 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Arwity каза:

Пресовите нещо яко са скочили, ама да вземат да си пуснат ето това гостуване на Преслава, че да си припомнят и тя как изглежда. Не, хич няма бръчки, грам... Малко историята е присмял се хърбел на щърбел. И двете са прекалили отдавна с корекциите, за огромно съжаление. 

Screenshot_20210329-114739_Chrome.jpg

Screenshot_20210329-114801_Chrome.jpg

По-скоро е смешен образа и лицето на Галена в инстаграм и извън социалните мрежи. Преслава поне винаги си качва някакви обикновени снимки, без обработки, и имаш поне ясна представа как изглежда. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Гальо каза:

По-скоро е смешен образа и лицето на Галена в инстаграм и извън социалните мрежи. Преслава поне винаги си качва някакви обикновени снимки, без обработки, и имаш поне ясна представа как изглежда. 

Галена изглежда в пъти по-добре на живо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, чушка. каза:

Галена изглежда в пъти по-добре на живо.

Чак в пъти, изглежда си нормално. А и аз не оспорвам, че е красива. Просто е крайно далеч от обработената слаба гладка инстаграм фигура, за която се опитва да се представи

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Гальо каза:

Чак в пъти, изглежда си нормално. А и аз не оспорвам, че е красива. Просто е крайно далеч от обработената слаба гладка инстаграм фигура, за която се опитва да се представи

Всички, които имат Инстаграм, се опитват да изглеждат по-добре от нормалното, затова и в този app има филтри, има приложения за фейсапп и всякакви други. Тя не гони български стандарт да поства снимки, а световен. Различен поглед имат над живота и визията как да изглежда всичко, което правят с на Преслава.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена и Преслава са много различни @Гальо. Галена наистина гони проекти на световно ниво, изпипани,  с последен писък на модата поне визуално. Откъм музика са си същите като на останалите. Просто това е начина по който тя се качи на върха - с много бачкане. Албума "Аз", "Хавана тропикана" и т.н. това е нейният начин да е успешна, това проработи за нея.

Преслава не си дава зор от години, защото така свикна. За добро или лошо, тя претупва всичко и въпреки това реди хит до хит. Колко песни пусна по течението и станаха чутовни хитове. Та тя от самото начало на кариерата си е така: Горчиви спомени, Водка с утеха, от мен питието, че дори и "Не те забравям". А и клиповете й са 5 за лев и 1 бакшиш, но пак песните имат чутовен успех. За нея това работи.

Коя е по - добре ? За чужденците и онлайн обществото -  Галена, просто те се впечатляват от нея, от начина на заснемане, визиите й, образа на модна икона, от инстаграма й. За българите и масовият чалгар - Преслава. Няма как в този живот Галена да бие Преслава като са на една сцена. Преслава има сигурност, глас, харизма. Тва стига. 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, WindWalkerMonk каза:

 Няма как в този живот Галена да бие Преслава като са на една сцена. Преслава има сигурност, глас, харизма. Тва стига. 

 

В концертната сцена е добра, да, но в клубната и в участията, където идват реално нейните всички доходи, е отвратителна. Ходил съм няколко пъти и съм оставал разочарован от към поведение, липса на живо пеене, на контакт с публиката..

 

 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, чушка. каза:

В концертната сцена е добра, да, но в клубната и в участията, където идват реално нейните всички доходи, е отвратителна. Ходил съм няколко пъти и съм оставал разочарован от към поведение, липса на живо пеене, на контакт с публиката..

 

 

Съгласих се. Там е наистина дъно, защото е немърлива. Имаше едно участие, как не заспа. Обаче! Ако знае, че ше я снимат за предаване всичко това се променя коренно. Дето се вика и виме ще даде да бозаят.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Lelqtian каза:

Мушамата на Деса >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>Мушамата на Кума Лиса 

И на мен тя ми харесва повече (нали това е някаква изненада :D ), но не може да се отрече, че тази на Преслава е най-успешната. Все пак откъм извлечени дивиденти Дес си е най-добре, защото машъпа наложи класики от нейното си творчество.

На Преслава й е време за нова песен вече.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Arwity каза:

Пресовите нещо яко са скочили, ама да вземат да си пуснат ето това гостуване на Преслава, че да си припомнят и тя как изглежда. Не, хич няма бръчки, грам... Малко историята е присмял се хърбел на щърбел. И двете са прекалили отдавна с корекциите, за огромно съжаление. 

Screenshot_20210329-114739_Chrome.jpg

Screenshot_20210329-114801_Chrome.jpg

Единствената, за която може да се съжалява за корекциите е Преслава. Тя беше хубава по свой си начин.

Другата винаги е била грозна.

  • Like 3
  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, WindWalkerMonk каза:

Галена и Преслава са много различни @Гальо. Галена наистина гони проекти на световно ниво, изпипани,  с последен писък на модата поне визуално. Откъм музика са си същите като на останалите. Просто това е начина по който тя се качи на върха - с много бачкане. Албума "Аз", "Хавана тропикана" и т.н. това е нейният начин да е успешна, това проработи за нея.

Преслава не си дава зор от години, защото така свикна. За добро или лошо, тя претупва всичко и въпреки това реди хит до хит. Колко песни пусна по течението и станаха чутовни хитове. Та тя от самото начало на кариерата си е така: Горчиви спомени, Водка с утеха, от мен питието, че дори и "Не те забравям". А и клиповете й са 5 за лев и 1 бакшиш, но пак песните имат чутовен успех. За нея това работи.

Коя е по - добре ? За чужденците и онлайн обществото -  Галена, просто те се впечатляват от нея, от начина на заснемане, визиите й, образа на модна икона, от инстаграма й. За българите и масовият чалгар - Преслава. Няма как в този живот Галена да бие Преслава като са на една сцена. Преслава има сигурност, глас, харизма. Тва стига. 

На клубната сцена Галена ако е абитуриентка, праща Преслава в първи клас, казвам го от личен опит, защото съм бил много пъти на участия и на двете! Галена прави фурор на всяко участие, Преслава истинска скука!!

  • Like 5
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...