Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 3 часа , presi_fen! каза:

На Преслава и дадох лично 50€ в ръката за поздрав тя ми ги върна и ме поздрави! Спомням си го това беше Мюнхен, актуалния и хит беше  “На тебе не отказвам”

На мен пък ми взе парите и не ме поздрави! Каза чче е забравила и другия път да я подсетя :1000(29):

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , WindWalkerMonk каза:

165915180_280429273452930_21037947371345

Албена Вулева?

И същите, които обиждат Преслава, харесват това. Та те си приличат толкова много, с разликата че Преслава е далеч по-слаба в лице и без такива кръгове 😂

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, omline каза:

Абе дай ми и на мен 700 квадрата в Павлово и ми гледай сеира!

Понякога са много прости всичките обаче. Гледам и Рена е отговорила, защо не е пяла на живо:

Защо ли? Защото е телевизионно интервю и предаване. Не е участие или концерт с музиканти.
Току що, Гальо каза:

И същите, които обиждат Преслава, харесват това. Та те си приличат толкова много, с разликата че Преслава е далеч по-слаба в лице и без такива кръгове 😂

 
Това е тъжно и за двете. Бяха това:

Нямаше нищо грозно и в двете, бяха като феи, но селската простотия и липса на чувство за естестика си казаха думата. Ама дреме ми, нали не съм аз. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , WindWalkerMonk каза:

165915180_280429273452930_21037947371345

Албена Вулева?

Отврат 🤮 после обиждайте Преса колкото искате.. ебати чучалото комплексирано е тоя Галош. Петя поне има свежо излъчване, а тва е ужасно...

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, BaGaBoNtIn каза:

Отврат 🤮 после обиждайте Преса колкото искате.. ебати чучалото комплексирано е тоя Галош. Петя поне има свежо излъчване, а тва е ужасно...

Ма като почнете и вие. Кое и е свежото. И двете са от грозни по - грозни. В началото си мислех, че Галена е искала да е Преслава. После Преслава стана Галена номер 2, но сега разбирам, че и двете са искали да са Албена Вулева:

Албена Вулева махна фереджето и избяга в Кипър - Любопитно - Стандарт Нюз

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , WindWalkerMonk каза:

Ми дъно е. Няма какво да говорим. А кой е сайта все пак ? Линк ?

folkplus.bg ама изглежда е закрит. Не са си платили домейна.
Открих архивно копие от 2018 г.
https://web.archive.org/web/20181027101259/http://folkplus.bg/

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Джен вече и с яка песен не може да изкара хит, а бях на мнение че ако е силна, то няма шанс да флопне. 
Явно вече наистина им мина времето на Джена, Анелия, Десс и Емануела. Емилия със соло ще е същата.

 

  • Like 2
  • Sad 2
  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , NazzkO каза:

Десислава преди дни... много съм несигурна в доходите си, уча за съдържателка на хотел... след това рекламира шейк за отслабване в дубай.... а аз чудейки се дали има по-неадекватна от моята любимка поскам салза...

Като се върне от Дубай поне ще снима и клип на самостоятелна песен. :D

  • Haha 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Джен вече и с яка песен не може да изкара хит, а бях на мнение че ако е силна, то няма шанс да флопне. 
Явно вече наистина им мина времето на Джена, Анелия, Десс и Емануела. Емилия със соло ще е същата.

 

Анелия не я слагай сред Джена и Емануела, каквитo успехи е имала тя, те са нямали. Ти oще малкo ще кажеш, че и Преслава няма никакъв шанс, самo и самo да oстане Галoша, пък тя милата прави пo 4-5 кoлабoрации всяка гoдина. 

  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, BobiTo каза:

Анелия не я слагай сред Джена и Емануела, каквитo успехи е имала тя, те са нямали. Ти oще малкo ще кажеш, че и Преслава няма никакъв шанс, самo и самo да oстане Галoша, пък тя милата прави пo 4-5 кoлабoрации всяка гoдина. 

Казаното щеше да върви, ако Феноменален и 100 живота не съществуваха, но ги има и заедно с Пиян са топ 3 самостоятелни хитове на последните 3 години, така че не мога да кажа че Преслава няма шанс. Не ми вкарвай думи в устата.

Дори и да ми омръзна да го повтарям, ще го кажа за последен път, че никой не й оспорва успехите в миналото и това колко хитове е имала, но конкурентно способна вече не е и 2020 дори една Данна имаше = / > хит.

Така че или приеми фактите или не ме занимавай с глупости, че става смешно! 😘

  • Like 1
  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

Джен вече и с яка песен не може да изкара хит, а бях на мнение че ако е силна, то няма шанс да флопне. 
Явно вече наистина им мина времето на Джена, Анелия, Десс и Емануела. Емилия със соло ще е същата.

 

Ами хората просто искат песни, в които да се открият, в които да има послание, текст, музика и магия. Виждаме как на един Меди като дебютант му се получава, защото си пише песните сам и тематиките на текстовете му са различни от масовката, което се харесва масово. 
Една “Къде беше ти” на Галена, която е от 17 години на сцената, се открои, защото е стойностна песен с послание, а не Ганев/Пашев комерс като тези на Емануела, в които няма нищо музиканстко и стойностно - затова не остават и няма как да се запомнят. “Сърце” се открои също, защото е стойностна, със силен текст и послание. Аз не разбирам тези певици не виждат ли какво се търси и оценява високо та продължават да дълбаят дъното с вече до болка втръснали песни/клипове.

Срамота е Преслава например за толкова години да няма една силна балада, с която да се реваншира на феновете си и покаже, че още и пука за музиката като изкуство. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сменят се поколенията в попфолка и моментът настъпи. Ивана, Глория и Камелия като наближиха 40-те и почнаха да дават фира на фона на царуването си от предните етапи в кариерата си. Камелия 10 години беше на принципа проба-грешка-проба-грешка, докато най-накрая уцели 2 хита в лицето на "Дразни ме" и "Името ти" и се завърне в дискотеките с нещо по-различно от "Луда по тебе". За това обаче беше нужна цялостна трансформация на визията (при това успешна), както и национален ефир в няколко поредни години. Със сигурност се отърка в блясъка си от преди 20 години леля ви Камастра. За друга над 40 някоя може ли да се каже същото?

Деси Слава вече ги мина, Емилия натам е поела, Преслава, Джена и Галена са следващите.

В следващите 3 години ще има преориентиране към по-млади и нови изпълнители.

Дори тия, които тук навремето бяха 15-17 годишни, станаха на по 25... Керванът си върви за всички. Е.. почти за всички 😉)

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , presi_fen! каза:

На Преслава и дадох лично 50€ в ръката за поздрав тя ми ги върна и ме поздрави! Спомням си го това беше Мюнхен, актуалния и хит беше  “На тебе не отказвам”

Пресинка, миличка, кой те подучи да връщаш бакшишите? Знаем, че вътрешно ти се ще да ги вземеш. Някой ти каза, че е cheap ли? Миличка, та ти рекламираш памперси и пудра за подсечени дупенца на неизвестни фирми, ти пак си се излагаш. Колко си проста. Колко е яко да си проста!

  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...