Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 часа , zai4eto82 каза:
Грешници сме били, крием се от чужди очи.За ден, за два, за през нощта...
Сърцата ни бият в едно, а душите се сливат.Пълна стая с лъжи, как да скрием да не личи.
Една любов като за три, която бавно изгаря ни без да убива.
 

Грешница си, но ние те приемаме :) На мен от тази песен любимата ми част е:

Когато звънне да се прибираш,
червилото ми по теб изтриваш
и ни е трудно да се пуснем,
Боже мой как да го допуснем?

В крайна сметка, тук става ясно, че тя си е само парцал, няма да се дореди до нещо повече, защото не струва повече. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Hurricane каза:

С Галя със сигурност не са петима!

И двете са ги порили яко, ама само най - долните нали в началото. Щото за тия дето са били по близко до хора е имало по - хубави момичета. Иначе после Пайнера сигурно ги е изжулил по клиентите си. Може даже и в комплект да ги е давал, нали са си аверки. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , GSA каза:

Преоткрих дискографията на Магдето покрай машупа. Какви песни, истински шедьоври и вечни хитове.

 

Проблемът на Магда е, че не може да пее. Дори и на записи е фалшива, а самата ѝ кариера, на мен лично ми се струва, че свърши благодарение на Елена Паришева. Двете са доста подобни някакси и втората беше много по-хитова.

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DarkChild каза:

Спи с отворена уста. Май ще излезе истина, че е имала проблеми с дишането...

Ами истина е! За какво да лъже? Това да не е Галя Лицемерката...

  • Like 1
  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Danger. каза:

:1000(29):

Е не стана мегахит, задуши я. Пусна там други, които станаха по - големи, но тази беше  по - добра от тях. Галена колкото се стараеше бтв, Преса тогава тотален неебавизъм. Даже мисля, че си пусна албума без пилотен сигнъл. Ама разцепи де, помня,. че от мен питието сцепваше дискотеките. Добрини също. Само дето нямаше кой да ги съпортва тези песни. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DarkChild каза:

Спи с отворена уста. Май ще излезе истина, че е имала проблеми с дишането...

Когато половината форум пътува с по-луксозни самолети от Пепа Добрича!
Въпросът е защо се вози с Райън Еър? Нали е много ВИП или икономисва за черни дни, че от Павел какво да очаква. 

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, GSA каза:

Когато половината форум пътува с по-луксозни самолети от Пепа Добрича!
Въпросът е защо се вози с Райън Еър? Нали е много ВИП или икономисва за черни дни, че от Павел какво да очаква. 

То това е похвално по скоро. Показва зрялост, няма за какво да се дуе със скъпи неща. Българина не харесва пош нещата, освен модните недоразумения, и някои по нежни създания. Видя Глория 2003 като се наду къде отиде, а тя беше толкова нагоре тогава, колкото дори Цуца и Галош сега не са. То не бяха стадиони, правителствени хеликоптери.

Няма една масова любимка дето да не е била “народен” човек. Тони, Глора до 2001, Ивана, Преса...

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, GSA каза:

Когато половината форум пътува с по-луксозни самолети от Пепа Добрича!
Въпросът е защо се вози с Райън Еър? Нали е много ВИП или икономисва за черни дни, че от Павел какво да очаква. 

Не виждам нищо лошо. А и за много от местата, където лети Раян, няма други директни полети.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, DarkChild каза:

Не виждам нищо лошо. А и за много от местата, където лети Раян, няма други директни полети.

Проблема е как са спазили епидемичните мерки. После как ни дотрисали нпвите Ковид мутации. Ето как.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво става с Преслава бе? Какво прави, нищо не съм чула? Дали ще направи цяла една година без нова авторска песен тази пресметлива лисица? 😁 Мамка му и свят, от 10 години й се даваха съвети за по-дълга пауза, за да не се изчерпа, а то се оказа, че трябвало дискотеките да затворят, за да не пуска по-дълго песен. Значи интересът клати феса. Всички приказки за това колко държи на феновете си и, че прави всичко за тях се оказаха кьор фишек.

В този ред на мисли изпълнителите, които имаха смелостта да пуснат нови сингли заслужават адмирации - Джена, Цветелина Янева, Галена, Емрах, Александрова, Фики, Галин и неговите протежета май се оказа, че ценят почитателите си повече от Лисана.

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, WindWalkerMonk каза:

Проблема е как са спазили епидемичните мерки. После как ни дотрисали нпвите Ковид мутации. Ето как.

Тая снимка е доста стара, мисля, че се появи още 2016-2017.

Иначе, като ги експортират на участия зад граница, май винаги са с лоу-кост, щото организатора на участието урежда транспорта. Галя 2019 беше на участие в Лондон и беше качила бордна карта на Изиджет.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...