Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Дайте цял живот да стоим затворени щото всички нямаме живот и по цял ден живеем в Рамания и пишем "Дано не отворят заведенията отново!" Много малоумни изказвания идващи от хора,които подкрепят изпълнителка,открито признаваща,че пее на тайни партита. @plambata ще се окаже прав,че материала е неноправимо развален.

  • Like 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Извади големия черпак а? 

Иначе аз съм против да се затваря държавата, това няма да промени абсолютно нищо. Повече опашки в хранителните магазини и куп шмекерии и протести. Аз съм ЗА да се фане родната милиция и да контролира. Като почне да обикаля из центъра на един кой си град, гаранция, че сички мерки ще са спазени. 

Второ:

 

Ще застанат пред входа на хранителните вериги, джъмбо и сие и ще регулират влизането. макар, че те дори само да клисарят отстрани и да ламтят за глоба всичко ше тече по вода. 

Така и хората ше си бачкат, и всичко ще е под контрол. Иначе ще се събират у домовете си и ше се разнесе така. 

 

Отдавна съм казал, че ако разполагах с власт, бих напомпил милицията с щедри бонуси за брой глобени идиоти. Бих насърчил и доносничеството - да портиш комшиите и всякакви случайни ахмаци, които си изловил в крачка. Колко пък да е сложно да чакаш ред или да си планираш обикалянията - затова да има пазвантин пред всеки по-голям търговски обект и да регулира движението. Бих им вдигнал заплатите! Или патрулиращи полицаи по търговски улици да дебнат дали магазинерките пускат повече от двама калпака в дюкяните си. Аман! 

А хванатите в провинение - глоба и дранголник за 3 месеца

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
  • Angry 1
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, чушка. каза:

Непоправимо е развален материалът в България, да, защото хората са малоумни. Дори в тези моменти, когато целият свят страда от ковид, все ще се намери някой от нашите, който да твърди, че всичко това е лъжа и се прави с не знам си какви цели. 

Когато лятото отвориха заведенията и всички места, които бяха затворени, много малко служители в страната, използваха маски, нямаше дезинфектанти или маските им бяха под носа (95%).

Просто ни е в кръвта да сме тарикати, да заобикаляме мерки, забрани, после да се оплакваме и чудим защо заболелите се увеличават.

Никой не иска да му бъде ограничавана сводобата, но ние си го просим и никой друг не ни е виновен, освен нас самите.

Днес просто цепиш с мнения. Ама тва е да няма кво да се добави! И затва й никъде не ни искат на запад. 

 

  • Like 1
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, чушка. каза:

Непоправимо е развален материалът в България, да, защото хората са малоумни. Дори в тези моменти, когато целият свят страда от ковид, все ще се намери някой от нашите, който да твърди, че всичко това е лъжа и се прави с не знам си какви цели. 

Когато лятото отвориха заведенията и всички места, които бяха затворени, много малко служители в страната, използваха маски, нямаше дезинфектанти или маските им бяха под носа (95%).

Просто ни е в кръвта да сме тарикати, да заобикаляме мерки, забрани, после да се оплакваме и чудим защо заболелите се увеличават.

Никой не иска да му бъде ограничавана сводобата, но ние си го просим и никой друг не ни е виновен, освен нас самите.

Подобни "козметични" локдауни като тези в България се видя че не работят в дългосрочен план понеже за трети път при отхлабване на мерките и болните скачат. Или пълен локдаун или нещата да са като сега.

Изказвания от типа "дано никога не отворят" са злобни,безпочвени,малоумни и дори бих казал че идват от асоциални хора киснещи по цял ден в Рамания и чудещи се с кое ново чалга дъно да тролят. Новият щам,който върлува в момента атакува по-младите хора,а същите тези сега вместо да се събират в кафенета където все пак се спазва някаква дистанция и хигиена ще се събират отново по разни вили и къщи за гости и няма да са до 6 човека на маса,а поне 20. Какъв е смисъла? Също така заведенията работеха само 2 седмици,тепърва тази седмица ще се усети заболевоемостта от тях,което прави мненията на гореспоменатите още по-нерелевантни.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Hurricane каза:

Като искат пари, да направат онлайн концерти с билети! Глупав народ, глупави изпълнители! 

Абсолютно никой няма да си даде парите за онлайн концерт. То е достатъчно един да плати и да го стриймва някъде на другите безплатно. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Danger. каза:

Абсолютно никой няма да си даде парите за онлайн концерт. То е достатъчно един да плати и да го стриймва някъде на другите безплатно. 

Вярно, че има и такива хора в тази държава. Ами в такъв случай концертът да е безплатен, но да е със спонсори и да могат да се правят дарения. Азис печелеше по 1000лв от дарения на неговия концерт. Също така ще спечелят някакви пари и от гледанията след като качат концерта. В тая държава имам чувството, че всичко е много зле. Не могат да видят сърбите как се приспособиха и какви фурори правят с онлайн концерти... 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, xroflx9 каза:

Подобни "козметични" локдауни като тези в България се видя че не работят в дългосрочен план понеже за трети път при отхлабване на мерките и болните скачат. Или пълен локдаун или нещата да са като сега.

Изказвания от типа "дано никога не отворят" са злобни,безпочвени,малоумни и дори бих казал че идват от асоциални хора киснещи по цял ден в Рамания и чудещи се с кое ново чалга дъно да тролят. Новият щам,който върлува в момента атакува по-младите хора,а същите тези сега вместо да се събират в кафенета където все пак се спазва някаква дистанция и хигиена ще се събират отново по разни вили и къщи за гости и няма да са до 6 човека на маса,а поне 20. Какъв е смисъла? Също така заведенията работеха само 2 седмици,тепърва тази седмица ще се усети заболевоемостта от тях,което прави мненията на гореспоменатите още по-нерелевантни.

Това което казва е пълната истина. Мерките на държавата са противоречиви, дори неадекватни. Те не затварят защото има за какво, а защото така им щукне или са чули. Трябва да се налага ред отгоре, от народа няма да дойде НИКЪДЕ по света. Затова ИМ ГО НАЛАГАТ. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, xroflx9 каза:

Новият щам,който върлува в момента атакува по-младите хора,а същите тези сега вместо да се събират в кафенета където все пак се спазва някаква дистанция и хигиена ще се събират отново по разни вили и къщи за гости и няма да са до 6 човека на маса,а поне 20. Какъв е смисъла? Също така заведенията работеха само 2 седмици,тепърва тази седмица ще се усети заболевоемостта от тях,което прави мненията на гореспоменатите още по-нерелевантни.

Ами като са идиоти да се събират и да се разболяват. Въпросът е, че после ще заразят някой невинен. Аман от простотия.

  • Like 6
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, WindWalkerMonk каза:

Това което казва е пълната истина. Мерките на държавата са противоречиви, дори неадекватни. Те не затварят защото има за какво, а защото така им щукне или са чули. Трябва да се налага ред отгоре, от народа няма да дойде НИКЪДЕ по света. Затова ИМ ГО НАЛАГАТ. 

Ще ме прощаваш ама ти къде живееш? Имаш ли поне един познат, преминал през вируса? Защото аз имам доста...и двама които за съжаление не успяха да го преборят. Грешката на управниците е, че изобщо заведенията отвориха. Грешката им също е, че не ги компенсираха за тези затваряния, а ги оставят те да поемат удара (макар че тук можем да влезем и в дискусия дали имат право да реват тези, които никога не са плащали осигуровки върху по-високо от минималната работна заплата). 

Нищо против тези места, но от предната вълна се видя съвсем ясно, че точно те са основната хранилка на заразата и трябва да останат затворени към настоящия момент.

  • Like 3
  • Dislike 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Ванче: Тва шей гърмешшш! Хахахах!

Николаос: Ванче! Ванче, пази се!

Ванче: хъхъх

Николаос: ВАНЧЕЕ!

Ванче: Ше стана синяя!

Николаос: АААААА!

Ванче: Ехахахаха! Крааай :)"

  • Love 4

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , чушка. каза:

Когато лятото отвориха заведенията и всички места, които бяха затворени, много малко служители в страната, използваха маски, нямаше дезинфектанти или маските им бяха под носа (95%).

А знаеш ли тогава колко бяха болните? Клоняха към нула. ;) И не само това - летните партита съвпаднаха и с протестите. Десетки хиляди на едно място... и бройка на болните, клоняща към... нула. 

Сега имало много болни... ма интересно как сезонният грип изчезна. :D Иначе друга година - грипна ваканция заради него. Според Щаба изчезнал, защото носим маски... Същите маски, които би трябвало да ни предпазват от Ковид, явно ни пазят само от сезонния грип... Ми тогава що ги носим? :) 

Между другото се отчитат гнезда на болни на втората-трета седмица след ваксинацията. Но всичко е точно. ;)

 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , xroflx9 каза:

Дайте цял живот да стоим затворени щото всички нямаме живот и по цял ден живеем в Рамания и пишем "Дано не отворят заведенията отново!" Много малоумни изказвания идващи от хора,които подкрепят изпълнителка,открито признаваща,че пее на тайни партита. @plambata ще се окаже прав,че материала е неноправимо развален.

Май само ти мислиш трезвено оттука като гледам. 

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пък тези маски са толкова излишни, вече ме боли ухото от тях. По цял ден с тези маски, ужас. Много им е лесно на някои да приказват само по цял ден във форума. 

Управляващите са за затвор, не и заведенията. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Евала, още форумци започват да се усещат как ни правят на маймуни с тези "мерки". Жалкарското поведение на неколцината фенчета на Мис Свиня Майка и техните последователи, за които смисълът на живота вече една година е да хулят по кръчмите и по постовете на Емануела и Галин, бива все по-разконспирирано от мислещите хора в този форум. Няма как да не ви поздравя с хита на годината, аман, аман. 

Btw: Само аз ли чувам от Джен "успее ли, ще я ампутирам" :D

 

 

  • Like 2
  • Dislike 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, zai4eto82 каза:

Пък тези маски са толкова излишни, вече ме боли ухото от тях. По цял ден с тези маски, ужас. Много им е лесно на някои да приказват само по цял ден във форума. 

Управляващите са за затвор, не и заведенията. 

Управляващите са за затвор, това няма да споря, а причините за което са много и далеч не се изчерпват с мерките относно вируса. 

Заведенията обаче дето ви плащат осигуровки на полвин минимална и другото под масата и групо погазват мерки поредна карантия ни ми ги фали. Пък и така не се научиха кой път вече как всяко отваряне е за кратно и айде юруш да натъпчат сички гъз до гъз вътре да обменят бацили по лесно, вместо да спазват предписаните 30% капацитет. 

Ай сиктир и кат не ти харесва да седиш с маска ходи на биеш калдъръма. Белким намериш близалка. Не те е вързал никой да работиш насила. 

 

  • Like 5
  • Love 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...