Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 7 часа , Wild_Style каза:

Галена беше пошла преди години, факт. Но от преди години до сега, разлика от земята до небето както се казва. Ама е някак непростимо да си пошла в наши дни.

Това което казваш е точно така. В момента е по - скоро "пош"., Но когато беше пошла можеше да ПЕЕ. Не беше Селин Дион, но пееше. Сега не мжое да говори. Две думи не може да каже без да прегракне, какво остава да пее. И това, че не само е най - лошата певица ЕВЪР в БГ, но и всяка 1-ва, не 2-ра е по - добра от нея, вкл. аз и ти, защото макар да сме фалшиви поне пеем, вадим звук който не е дране също е факт. Това нито 1 версаче или шанел може да го промени също. 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Fast каза:

На Генова й се падна Камелия другата седмица.

 

Току що, FolkEmpire каза:

другата седмица Поли Генова ще бъде Камелия :D

След Преслава, Камелия... Добре

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, BobiTo каза:

Кралицата чака всички да пуснат за да слoжи черешката с хита на гoдината. ❤️ 

Това последно никога ли се е случвало иначе?

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , BobiTo каза:

Тoва се е случвалo мнoгo преди Галена да д*ха в ваната и да си рoви тук-там. ;) 

Но пък не се е случвало в последното десетилетие. Срам и позор за Анче :no2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Гальо каза:

Сериозно ли би оспорил какъв хит е тази песен? Дори към днешна дата все още е същия хит

На фона на "Няма да ти пиша" е хит, няма 2 мнения по въпроса. Но да ми се категоризира като черешката в година, в която е излязла и "Пей сърце" грам не върви.

  • Like 3
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Wild_Style каза:

На фона на "Няма да ти пиша" е хит, няма 2 мнения по въпроса. Но да ми се категоризира като черешката в година, в която е излязла и "Пей сърце" грам не върви.

По кой критерии изобщо реши, че “Пей сърце” е по-голям хит? Лично аз не мога да преценя коя е по-голям хит, понеже и двете към днешна дата се слушат и се пускат. Разликата им е само 2 млн, но Анелия има и турска версия с 8 млн

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

На Анелия е по - голям хит песента. Най - малкото се пуска повече, пята е на сумати концерти и винаги е имала бурен прием. Отделно Анелия си има й "Генерал", "Гот ми е". Не случайно цепи с гледания. 

Не искам да звуча като Слави, но наистина забелязвам тенденция да се срива всеки освен Галена. На Анелия песните не са хитове, защото нямали гледания, но смазва с приеми по концерти. На Галена всичко е мегахит, но няколко години след като песента й е излязла е като на опело по концертите. Нали уж "Тихо ми пази" беше мегахит, докато не я изпя на концерт нали...

 

  • Like 7
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...