Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 7 часа , pechenko каза:

Добро утро! Изплюхте ли се в кафето?

Ако не сте... ето причина да го направите:

 

09072454-E81C-4021-83A2-B0794A4CA923.jpeg

Излпюй си кафето без повече думиииииииии...:whistling:

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, чушка. каза:

Емануела в момента е бясна, че е избързала с песента, надявайки се, че Април ще тръгне по участия.

Да търси вече друга работа. Няма да я бъде като "певица" в скоро време.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, чушка. каза:

Емануела в момента е бясна, че е избързала с песента, надявайки се, че Април ще тръгне по участия.

Емануела щеше да си пусне песента още декември, но Пайнера беше стопирал всичко и всички.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, DarkChild каза:

Да търси вече друга работа. Няма да я бъде като "певица" в скоро време.

Емиии тя май никога не е била. ЧувА се, че срещу хонорар може да си я извикаш у вас и да остане с нощувка... много мила дама!

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, NazzkO каза:

Емиии тя май никога не е била. ЧувА се, че срещу хонорар може да си я извикаш у вас и да остане с нощувка... много мила дама!

Ама май само при по-възрастни мъже. Каква благородна жена! На такава млада възраст да работи като болногледачка!

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

Насочила се е в политиката като Слави.

Вписва се перфектно - и тя е безмозъчна като 95% от българските политици.

  • Like 2
  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, NazzkO каза:

Емиии тя май никога не е била. ЧувА се, че срещу хонорар може да си я извикаш у вас и да остане с нощувка... много мила дама!

Бих я викнал и връчил парцал и кофа. 

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Danger. каза:

Затварят отново всичко от събота. 

Е ти кво очакваш? Миналата седмица бях в Пловдив и минах по главната и всички кафета бяха фул и всички бяха гъз до гъз, дишаха си в устата и никакво разстояние не се спазваше. Дори в Панагюрище един ресторант на 8ми март работеше до 6 сутринта. Хич да не отварят! 

  • Like 5
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, THE IIconic каза:

Е ти кво очакваш? Миналата седмица бях в Пловдив и минах по главната и всички кафета бяха фул и всички бяха гъз до гъз, дишаха си в устата и никакво разстояние не се спазваше. Дори в Панагюрище един ресторант на 8ми март работеше до 6 сутринта. Хич да не отварят! 

Проблемът не е в това, а че изобщо беше позволено да отворят. Резултатът беше ясен, че ще бъде такъв. Мерки в заведения никога не са се спазвали. Има забрана за пушене на закрито, а за всеки е ясно, че се пуши във всяка чалготека. Малко е подигравка с всички собственици, особено в провинциите, които с последни пари наемат наново персонал, купуват стока и тн. В краткосрочен план идеята за локдаун е добра, но не и в дългосрочен. (особено, когато е за трети път)

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, чушка. каза:

Проблемът не е в това, а че изобщо беше позволено да отворят. Резултатът беше ясен, че ще бъде такъв. Мерки в заведения никога не са се спазвали. Има забрана за пушене на закрито, а за всеки е ясно, че се пуши във всяка чалготека. Малко е подигравка с всички собственици, особено в провинциите, които с последни пари наемат наново персонал, купуват стока и тн. В краткосрочен план идеята за локдаун е добра, но не и в дългосрочен. (особено, когато е за трети път)

За пушенето бачках в едно заведение. Там се пушеше от 07.00 до 09.00 и от 17.00 до 02.00. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, чушка. каза:

Проблемът не е в това, а че изобщо беше позволено да отворят. Резултатът беше ясен, че ще бъде такъв. Мерки в заведения никога не са се спазвали. Има забрана за пушене на закрито, а за всеки е ясно, че се пуши във всяка чалготека. Малко е подигравка с всички собственици, особено в провинциите, които с последни пари наемат наново персонал, купуват стока и тн. В краткосрочен план идеята за локдаун е добра, но не и в дългосрочен. (особено, когато е за трети път)

Смятай колко са тъпи всички, щом за три локдауна не се научиха да бъдат малко по-внимателни. Какво ще им стане, ако работят с намален капацитет и спазват няколко елементарни мерки за хигиена? Ами нека сега бъдат напълно затворени. Дано никога не отворят пак.

 

  • Like 4
  • Love 1
  • Dislike 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Смятай колко са тъпи всички, щом за три локдауна не се научиха да бъдат малко по-внимателни. Какво ще им стане, ако работят с намален капацитет и спазват няколко елементарни мерки за хигиена? Ами нека сега бъдат напълно затворени. Дано никога не отворят пак.

 

Извади големия черпак а? 

Иначе аз съм против да се затваря държавата, това няма да промени абсолютно нищо. Повече опашки в хранителните магазини и куп шмекерии и протести. Аз съм ЗА да се фане родната милиция и да контролира. Като почне да обикаля из центъра на един кой си град, гаранция, че сички мерки ще са спазени. 

Второ:

 

Ще застанат пред входа на хранителните вериги, джъмбо и сие и ще регулират влизането. макар, че те дори само да клисарят отстрани и да ламтят за глоба всичко ше тече по вода. 

Така и хората ше си бачкат, и всичко ще е под контрол. Иначе ще се събират у домовете си и ше се разнесе така. 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...