Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Не ви виждам конспиративните теории за купени гледания или тази песен по никакъв начин не ви бърка и няма смисъл да се изследва 24/7? :D 

 

 

1 042 050 показвания
36К харесвания
 
Лидия я изядохте, къде сте сега? :D 
  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, gabbati каза:

Да бе, знам, ама едва ли е преродила песен от едно време с името "Коте", освен ако не е някоя, която не е издавана и само тя да си я знае и да си мисли, че я преражда.

преди 5 минути, DarkChild каза:

И пак останахме гладни #кожаикости #жилаватрътка

Друго си е 

 

  • Haha 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , BobiTo каза:

"Празни стадиони, фалшив звук, все едно съм на концерт на поп-фолк изпълнител." 

 

Тоя па си помисли, че като плюе по това, от което си вади храната в последно време ще му порасне к*ра, да, но се е объркал. Бахти.. хит да не види повече, дано Скандау се разделят и Лъчо да доминира, защото явно е по-човечен. 

  • Like 7
  • Haha 1

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , BobiTo каза:

"Празни стадиони, фалшив звук, все едно съм на концерт на поп-фолк изпълнител." 

 

Той с това изказване си прави ПР на гърба на поп-фолк изпълнителите , не го мислете него. Поп-фолка винаги е хранел тези гладни попаджии, но при всеки удобен момент го плюят. Това е типичният Бай Ганьов стил.

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , BobiTo каза:

"Празни стадиони, фалшив звук, все едно съм на концерт на поп-фолк изпълнител." 

 

Боклук.

а СкандаУ имат ли поне една песен без AUTOTONE?

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Тотьо винаги е бил смешка. Има талант по-малко от кокошка-тя поне снася яйца. Не знам за какви празни стадиони говори...да си влогва там и да не се обажда много.

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , stereoto_ каза:

Тоя па си помисли, че като плюе по това, от което си вади храната в последно време ще му порасне к*ра, да, но се е объркал. Бахти.. хит да не види повече, дано Скандау се разделят и Лъчо да доминира, защото явно е по-човечен. 

Вади си храната от чалга?

Между другото Марсо след като направи песен с Цветина, в предаването на Дули и Мати (от екипа на Скандау, бфф с Тото) също каза чалгия за топ 5 песни - Тигре, тигре. Явно такива като Тото са последните, които ще лаят, скоро ще се осъзнаят всички.

 

  • Like 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Blueberry каза:

Вади си храната от чалга?

Между другото Марсо след като направи песен с Цветина, в предаването на Дули и Мати (от екипа на Скандау, бфф с Тото) също каза чалгия за топ 5 песни - Тигре, тигре. Явно такива като Тото са последните, които ще лаят, скоро ще се осъзнаят всички.

 

Каквито стадиони чалга курвите са виждали, Туца има да сънува. Никой не му е виновен, че е 0. Имаше един хит и един концерт в Арена, та и това му е много. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

С Анелия явно все пак сме на едно мнение относно имиджа й. Ама от какъв зор ще пуска песен на име Коте? С тази визия трябва да пробва нещо баш в най-ранния стил, да предизвика сантимент.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, WindWalkerMonk каза:

Каквито стадиони чалга курвите са виждали, Туца има да сънува. Никой не му е виновен, че е 0. Имаше един хит и един концерт в Арена, та и това му е много. 

Нали концерта в Арената беше разпродаден на най-ниската цена, предлагана някого... А сигурно и билети са подарявали! Той Криско добре им сипа преди време.

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Hurricane каза:

Нали концерта в Арената беше разпродаден на най-ниската цена, предлагана някого... А сигурно и билети са подарявали! Той Криско добре им сипа преди време.

Криско им е сипвал? Нещо много съм изпуснала 🤣

Имаше доста подарени билети, факт. Скандау имат попадения, Лъчо особено е много талантлив с думите, но могат да самохвалстват и без да се подиграват на други. И в Хазарта не харесвам това. Но явно е нормално за рапа, в Щатите е същото.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Неслучайно кралицата Гери-Никол го начере Юдаслав. Този човек буквално е отвратителен като поведение, начин на изразяване и кариера. Не мога да разбера що за хора го харесват. Нито блести с интелект, чувството му за хумор е по-зле и от на Къци, песните му са за таргет максимум 4-ти клас.

Промили са мозъците на всички тийнове с безумното #СкандаУсаБогове. Единствено може да е Бог на тъпизма.

п.с. След като си изхвърлил днешният хейт, мога да общувам с хора.

  • Like 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , gabbati каза:

Не ви виждам конспиративните теории за купени гледания или тази песен по никакъв начин не ви бърка и няма смисъл да се изследва 24/7? :D 

 

 

1 042 050 показвания
36К харесвания
 
Лидия я изядохте, къде сте сега? :D 

Освен гледания, тези купиха и мен. По тази причина не се обаждам. ЛИДЛ кога?

Едит: сега прочетох последните страници и какво е казал. Де*ба и пед*ла ш*бан.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...