Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час , Stela каза:

Нямало за какво да се напъва вече... 

Това е егоистично и неуважително към феновете й. Защо да не се напъва? Ще ви пускам тука сторита, рекламки и мушами, стига ви. Ако цени феновете си и това, че благодарение на тях е това, което е, трябва да се напъва и още как. Вадете си изводите щом не го прави. Галена м

ного правилно каза, че трябва да влагаш толкова емоция и желание, колкото и в началото. 

Едната чака пак да отворят дискотеките за да пусне нова песен. Другата пусна няколко и каза, че е искала да зарадва хората в това трудно време. 

Преса никога не се е пънала, дори и в началото. Единствените й хитове, за които се сещам, нямат видеоклипове, приличаше на бъчва и смърдеше на парцуца. 

преди 51 минути, Blueberry каза:

Не може да очакваш Пенка от Каспичан да се припознае с лукса и блясъка, който демонстрира Галена, но пък Даная от Драгалевци може да се припознае и в лъскавата Галена, и в по-обраната Преслава. Затова и Преслава по подразбиране се смята за "по", достига до повече хора, а имиджът е отдавна наложен.

Моля, моля, имам каспичандки корени, а ме влече луксът, даже президенството! Бтв, Каспичан е част от област Шумен, а кой е от Шумен? Слочаенос - не мисла!

На ти скъпа и иновативна анимация, гарнирана с маркови тоалети, отпреди сто години! 

 

  • Haha 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Hurricane каза:

Попаднах само на клипче на Галена, защото май само тя си е качила. Иначе не одобрявам и тяхното пеене на плейбек! Това е концерт, а не дискотека! 

А оправдаваш пеенето на плейбек в дискотека, защото Преслава го практикува? Това е неуважително към хората, които са дошли да си дадат парите за вход. Разбирам да не може да пее, но тя е сред добрите гласове в страната. Галена всяко участие си го изкарва на живо. 

  • Like 5
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, zai4eto82 каза:

Да видиш ти, бившият "кралски" поданик Ясен Дараков (сегашен "галенин") е правил концерт за юбилея на сайта? Бива, бива, ама като гледам една камара поп изпълнители. А е такъв див чалгар, че не е за приказки. :g2:

За Ария и Йомов писаха ли тук вече, че не съм влизал от 2 седмици? :scratch:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, asylum каза:

Преса никога не се е пънала, дори и в началото. Единствените й хитове, за които се сещам, нямат видеоклипове, приличаше на бъчва и смърдеше на парцуца. 

 

Имаше неподправено, истинско и доста по-приятно и позитивно излъчване.

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, asylum каза:

Преса никога не се е пънала, дори и в началото. Единствените й хитове, за които се сещам, нямат видеоклипове, приличаше на бъчва и смърдеше на парцуца. 

Моля, моля, имам каспичандки корени, а ме влече луксът, даже президенството! Бтв, Каспичан е част от област Шумен, а кой е от Шумен? Слочаенос - не мисла!

На ти скъпа и иновативна анимация, гарнирана с маркови тоалети, отпреди сто години! 

 

Такъв е лафа, коте, не се обиждай! И аз имам корени от едно скандално място, от което е родом една от най-големите чалгарчици евър :ba: 

преди 7 минути, foxy_vd каза:

За Ария и Йомов писаха ли тук вече, че не съм влизал от 2 седмици? :scratch:

 

Май не е писано, сега влязох да прочета. Евала, той на 23, тя на 32. 

За неразбралите, това е новото гадже на Ариа:

 

Резултат с изображение за „георги йомов“

  • Haha 1
  • Wow 4
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Май не е писано, сега влязох да прочета. Евала, той на 23, тя на 32. 

Гошко не е глупак като Божинката и Малката перука, нито лигльо като Десподов, но знаем какво става с младите ни футболни надежди покрай нашенските чалгарки. Този поне е при нас в ЦСКА и има шанс да оцелее в дебрите на шоубизнеса. :pepsi:

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Blueberry каза:

Такъв е лафа, коте, не се обиждай! И аз имам корени от едно скандално място, от което е родом една от най-големите чалгарчици евър :ba: 

Май не е писано, сега влязох да прочета. Евала, той на 23, тя на 32. 

За неразбралите, това е новото гадже на Ариа:

 

Резултат с изображение за „георги йомов“

Страхотно котенце е.

  • Like 1
  • Haha 4
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Blueberry каза:

Такъв е лафа, коте, не се обиждай! И аз имам корени от едно скандално място, от което е родом една от най-големите чалгарчици евър :ba: 

Смядово, Толбухин, Две могили, Чипровци? 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Страхотно котенце е.

Не така, че тамън се приближихме на 3 точки до оня град. Основен играч ни е и никакви кучки преди титлата. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Как мога да видя по колко гледания дневно прави една песен в попнейбъл? @Willy ми беше пращал скрийншот на Милион, че прави по 26к, а аз не го намирам.

По 16к*
Иначе трябва да си добавила поне една песен или артист в сайта, дето ги няма и да получиш точка за това. Тогава ще ти показва и гледанията.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

По 16к*
Иначе трябва да си добавила поне една песен или артист в сайта, дето ги няма и да получиш точка за това. Тогава ще ти показва и гледанията.

Ясно. :( Ами тогава би ли могъл да погледнеш по колко гледания правят "Изкушение", "Грешници" и "Довиждане"? Може и на Диона на тракчето, не помня как се казваше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Blueberry каза:

Не, Раднево!

image.png.49a1eba9ea68602b758ac45ae9134a88.png

Други личности от това място не познавам.

Нончо Воденичаров.

Очаквах да си от Брезник, подобно на тази прима

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Ясно. :( Ами тогава би ли могъл да погледнеш по колко гледания правят "Изкушение", "Грешници" и "Довиждане"? Може и на Диона на тракчето, не помня как се казваше.

Изкушение - 288к
Грешници - 197к
Недоволен - 78к
Довиждане - 50к
 

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Изкушение - 288к
Грешници - 197к
Недоволен - 78к
Довиждане - 50к
 

Абе виждам, че Довиждане не мърда много, ама чак толкова :o Уау. Разбирам защо пускат песен през 3 седмици.

"Грешници" мноооого добре. Уцелиха хит, сега бая ще има да се потрудят и за Десита да измислят нещо на това ниво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Blueberry каза:

Абе виждам, че Довиждане не мърда много, ама чак толкова :o Уау. Разбирам защо пускат песен през 3 седмици.

"Грешници" мноооого добре. Уцелиха хит, сега бая ще има да се потрудят и за Десита да измислят нещо на това ниво.

Да, Грешници е първата им песен от не знам кога, която не мяза демо и е добре компонирана. Това че Коце участва и в клипа също помага хората да я приемат повече като дует.

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой знае ли защо от месец насам в ютуб плейлистите Most popular не се ъпдейтват. 

Примерно, 100 живота е минала всички песни до Виновна и още не е мръднала.
image.png.e17db6daa00ad002173b0def2c9c4c75.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Stela каза:

А оправдаваш пеенето на плейбек в дискотека, защото Преслава го практикува? Това е неуважително към хората, които са дошли да си дадат парите за вход. Разбирам да не може да пее, но тя е сред добрите гласове в страната. Галена всяко участие си го изкарва на живо. 

Какви хора бе? В тези дискотеки е пълно с дрогирани пубери, които псуват изпълнителят на сцената. Също така са изключително задимени тези дупки! Много ясно, че няма да пее на живо! Да не е луда?! Галена я съветвам да спре с живото пеене по участия, защото звучи потресаващо. Нека си пази и малко останалият ѝ глас за нови песни у концерти!

  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Казваш ми, че имам най-красивите очи, убеждаваш ме, че влюбен си в мене ти... ❤️ 😘 
Искам да повярвам, че си истинският мъж, затвори очи за красотата ми веднъж... Разгадай по пулсът ми какво обичам аз и пред тебе ще разкрия цялата си страст.... ❤️ 
Докосни сърцето... опознай сърцето.... научи го само за тебе да тупти! ❤️❤️❤️❤️❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Hurricane каза:

Какви хора бе? В тези дискотеки е пълно с дрогирани пубери, които псуват изпълнителят на сцената. Също така са изключително задимени тези дупки! Много ясно, че няма да пее на живо! Да не е луда?! Галена я съветвам да спре с живото пеене по участия, защото звучи потресаващо. Нека си пази и малко останалият ѝ глас за нови песни у концерти!

Това е някъде към 01:50 часа от началото на участието. Тя си пее, аз и допих шотовете - супер!

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, BobiTo каза:

Анелия била бита карта и не будела интересен, ама не спират да я канят навсякъде. Ех, така да се всички "бити карти". ❤️ 

 

Реакцията ми буквално:

https://streamable.com/dbs6dr

  • Like 1
  • Haha 5
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...