Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, pechenko каза:

Реакцията ми буквално:

https://streamable.com/dbs6dr

Не ми дреме за реакцията ти, пусни си "Къде спеше ти" и пусни сълза ако искаш.

Феновете на Преслава били злобни, ама само ванените фенове не спират с "ха-ха" реациите. 

  • Like 2
  • Dislike 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

Това да не е роклята на Преслава от публичното унижение на наградите? И, ако да я мачка Преса не е фетиш за Галош, тогава не знам какво е.

 

Това е роклята от Дай ми на този брутален концерт. 😸

 

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, DarkChild каза:

Въпросът си стои. Паметната вечер беше 2 години по-рано.

Не е, тогава бяха с далеч по-селски визии.

https://images.app.goo.gl/ENYQPPGmWqqZCbmq5

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, DarkChild каза:

Това да не е роклята на Преслава от публичното унижение на наградите? И, ако да я мачка Преса не е фетиш за Галош, тогава не знам какво е.

 

Не знам за роклята, но 2 часа на живо, са си 2 часа на живо. Задобряла е много като програма. И толкова народ при 20 лева вход за Видин е повече от комплимент. И немаше цигани. След края на програмата, след като я снимах с всички навлеци, които се бяха довлекли покрай мен излиза от дискотеката и не без самочувствие рече:

- Фоксе, Сашка вече се чуди кой да води при вас след тая вечер! :D

Бях пил доста, но се ококорих сериозно. А тя направо ще се скъса от кеф, че и се получи.... :3:

Това е друга Галена. Няма нищо общо с онази комплексирана девойка от преди 10 години.

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия си е направила направо мини концерт, цели 4 песни, а "хитовите" Галена и Меди с по-две. Иначе за плейбека, голяма част от концерта си беше на плейбек май, на няколко пъти Меди се опита да импровизира нещо на микрофона, а той даже не работеше.

  • Like 3
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Hurricane каза:

Вие си обсъждайте Преса тук, докато тя бръмчи с McLaren из дубайските авенюта! 

После ще подарява Дубайска корона на роднини и фенове.

Много престижно да се возиш из дЮбайските авенюта, докато родната държава се чуди как да свърже двата края.

  • Like 9
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, pechenko каза:

После ще подарява Дубайска корона на роднините и феновете.

Много престижно да се возиш из дЮбайските авенюта, докато родната държава се чуди как да свърже двата края.

ЗвездитИ в другите държави заради такова поведение биват канселирани, нашата не спряла да качва сторита кво яла, на кво се возила, нощем кво яздила, сутрин кво изакала. Ама хване ли я короната, ще падне едно “Ох, многу лошууу, стойти си вкъщиии, не е майтап!”. А стигне ли се до болница, за нея винаги ще се намери място...

@plambata Пломбичка, чакам си червеното палче! Мерси. 

  • Haha 1
  • Love 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, pechenko каза:

После ще подарява Дубайска корона на роднини и фенове.

Много престижно да се возиш из дЮбайските авенюта, докато родната държава се чуди как да свърже двата края.

Докато Галена си подарява марковите дрехи за благотворителност. 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, foxy_vd каза:

Не знам за роклята, но 2 часа на живо, са си 2 часа на живо. Задобряла е много като програма. И толкова народ при 20 лева вход за Видин е повече от комплимент. И немаше цигани. След края на програмата, след като я снимах с всички навлеци, които се бяха довлекли покрай мен излиза от дискотеката и не без самочувствие рече:

- Фоксе, Сашка вече се чуди кой да води при вас след тая вечер! :D

Бях пил доста, но се ококорих сериозно. А тя направо ще се скъса от кеф, че и се получи.... :3:

Това е друга Галена. Няма нищо общо с онази комплексирана девойка от преди 10 години.

20 лева за Галена? И това в най-бедния регион на Европейския Съюз. Малко ми напомня как в американските бедни квартали всеки долар отива за последен модел маркови маратонки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, pechenko каза:

После ще подарява Дубайска корона на роднини и фенове.

Много престижно да се возиш из дЮбайските авенюта, докато родната държава се чуди как да свърже двата края.

Много си двуличен. Както ти е казал @DarkChild Галоша пее на кобура на Доган заради който държавата е на това дередже. Отделно купува парцали за две екскурзии. Ама нея я носиш на ръце засега. 

  • Like 6
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

Да не говорим, че почивките сега са по-евтини от всякога.

Стига преди време беше с Галин на някъде. Тъпо е някой да е осъждан, а друг дето буквално пее на най - големите престъпници и е приятелка с коврата на най - големия такъв да е дигана до висините. И двете не са стока. 

  • Like 2
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DarkChild каза:

20 лева за Галена? И това в най-бедния регион на Европейския Съюз. Малко ми напомня как в американските бедни квартали всеки долар отива за последен модел маркови маратонки.

Да, скъпичко идва особено, като месец преди това съм бил на Константин в "Мания" в Слънчев бряг за 0 лева на вход свободен. И на същият вход от 0 лева, същата вечер през булеварда отсреща в "Корнер" и "Хавана" бяха Преслава и Емануела. Но там по морето избиват входа от други, главно бели и прахообразни неща, а при нас от вход. Но да не ги жалим моите съграждани. Лятно време при нас всичкото работещо по Европата е тук и иска да се покаже на всяка цена, точно в кръчмите. На мен специално ми хареса ми това, че от пълна дискотека при Камелия на цена 12 лева ги нямаше само 1/3 от хората и при 20 лева на Галена липсваха точно мангалите.     

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Blueberry каза:

Мария май все пак ще издаде нова песен.

Какъв беше този цирк с отеглянето тогава? Сигурно новия мъж не е давал да "пее", ама са стигнали сега до някакъв консенсус. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Blueberry каза:

Мария май все пак ще издаде нова песен.

Кавър на "Давай, ковра наречи ме", Цура й я е подарила - и разбира се, е "най-любимата й песен досега":lol:

  • Haha 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...