Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 48 минути, penakavalli каза:

Честичко ѝ се е случвало, затова тази песен я приема като изповед.

Доста интересни неща са се случвали в студиото. Май ще е първата песен, в която са семплирали отделянето на човешки газове. https://www.instagram.com/p/CLkDTYinsNX/

Май си е купила Пуфис. Сега разбирам защо и как Преси е на почивка.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Blueberry каза:

Дам, Торино е Стрелец, а Диона е Близнаци, класиката на противоположностите. :D 

Ти кой от двамата харесваш повече?

 

btw Анелия е качила още една снимка, косата е доста зле, но след прическа ще ми хареса сигурно.

Стрелец и Близнаци са голяма страст в секса. Поне при мен така беше. Пашата е по-готин, 

  • Like 2
  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Hurricane каза:

Има ли го някъде интервюто на Глория за Счетоводителката, за да си го припомня :D

Мисля че не е от интервю.
https://slava.bg/news/14257.html

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Gerganafen каза:

Когато си помислиш, че това десетилетие няма как да стане по-странно, и Цура подари песен на старата си врагиня Марче. О_о Това е все едно Галин и Диона да станат гаджета, а Анелия и Емилия да направят дует.

Просто Цветелина Янева е една истинска дама, която дава песен на друга дама. Постъпката й е дамска.

  • Haha 7
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, чушка. каза:

Просто Цветелина Янева е една истинска дама, която дава песен на друга дама. Постъпката й е дамска.

Каква щедрост да подариш песен, която не си писал ти и на всичкото отгоре е преработен гръцки оригинал с вече съществуващ БГ кавър.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

Каква щедрост да подариш песен, която не си писал ти и на всичкото отгоре е преработен гръцки оригинал с вече съществуващ БГ кавър.

Щедрост е, разбира се. За пореден път Цветелина Янева показа, че има голямо сърце и е добър човек.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мáните ги тия парцалани, дето всичко им е по калъп. Ето една истинска Кралица, която не се страхуваше да експериментира. Сега, простотиите ѝ са ясни, но заемеше ли се сериозно, правеше супер яките неща. Я, ми дайте пример от сегашните за нещо по-различно от масовката, което хем да звучи модерно и комерсиално, хем ясно да се различава от останалите. 

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, DarkChild каза:

Каква щедрост да подариш песен, която не си писал ти и на всичкото отгоре е преработен гръцки оригинал с вече съществуващ БГ кавър.

Коя песен е вече съществуващият БГ кавър - някаква на Таня Боева май беше?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Blueberry каза:

Да, вярно - Цура беше окрала Като Читаник, а Преслава - Непокорни сме. Таня е кралица! 

Познавам само една Кралица на име Таня и това e нашата прекрасница @zai4eto82 .

  • Love 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Willy каза:

Мисля че не е от интервю.
https://slava.bg/news/14257.html

От интервю за Сигнал + е, слушал съм го на живо и се тресях от смях. 

преди 16 минути, чушка. каза:

Просто Цветелина Янева е една истинска дама, която дава песен на друга дама. Постъпката й е дамска.

image.jpeg.ebf50cdbe2f634f7d1479ee3050a9594.jpeg

преди 11 минути, ice_hot_sm каза:

Мáните ги тия парцалани, дето всичко им е по калъп. Ето една истинска Кралица, която не се страхуваше да експериментира. Сега, простотиите ѝ са ясни, но заемеше ли се сериозно, правеше супер яките неща. Я, ми дайте пример от сегашните за нещо по-различно от масовката, което хем да звучи модерно и комерсиално, хем ясно да се различава от останалите. 

 

Напоследък често я слушам - с тая песен станах Екстра Фен и до днес звучи модерно. Винаги съм искал повечето чалги да имат такова денс звучене. Тази и песента в следващия цитат, плюс Горещо на Мая, ме накараха да прослушам чалга!

преди 2 минути, Blueberry каза:

Да, вярно - Цура беше окрала Като Читаник, а Преслава - Непокорни сме. Таня е кралица! 

Таня е истинска

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Moovit каза:

Адмирации за това, че си единствен в този форум, който констатира това. 🤣

Едва ли е единствения. Прочети всичките 2700 коментара на Машъпа и ще разбереш дали е единствения!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, zai4eto82 каза:

Самият цвят е ужасен. Не на всеки му отива, както и русото не е за всеки. 

На теб никой цвят не ти отива.

По-темата: Гъбин е гей. 

  • Dislike 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, zai4eto82 каза:

Напротив, отива ми червеното и лилавото. ;)

Зайке, пробвай в розово. Тъкмо за интервюто за водеща на Фен Зона ще си като фламинго. Ще те вземат още като те видят!

  • Like 2
  • Haha 1
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия вече ми прилича на разведена жена, с куче и дете, работеща от 8 до 5 в Холдинг. Щеше да е по-интересно да е възродила стар свой хит и в клипа да е с черна коса, но нищо. Другия път.

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, gabbati каза:

Анелия вече ми прилича на разведена жена, с куче и дете, работеща от 8 до 5 в Холдинг. Щеше да е по-интересно да е възродила стар свой хит и в клипа да е с черна коса, но нищо. Другия път.

В новия си клип е брюнетка. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, zai4eto82 каза:

В новия си клип е брюнетка. 

Да бе, знам, ама едва ли е преродила песен от едно време с името "Коте", освен ако не е някоя, която не е издавана и само тя да си я знае и да си мисли, че я преражда.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...