Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Когато си помислиш, че това десетилетие няма как да стане по-странно, и Цура подари песен на старата си врагиня Марче. О_о Това е все едно Галин и Диона да станат гаджета, а Анелия и Емилия да направят дует.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Blueberry каза:

1. Откъде знаете, че е "Давай, ковра наречи ме", какво съм проспала?

2. Кога са били врагини Мара и Цура, бяха приятелки... к'во праим са?

Откакто флопна "Са, ко прам, са, ко прам са, кажи ми ти. Са, са, са, са" и започнаха да се цакат коя ще направи по-скъп клип в чужбина.

Всъщност, аз си мисля, че Мара никога не прости на Цуца, че тя не можа да хване Пеевски преди  нея.

  • Like 1
  • Haha 5
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Blueberry каза:

1. Откъде знаете, че е "Давай, ковра наречи ме", какво съм проспала?

2. Кога са били врагини Мара и Цура, бяха приятелки... к'во праим са?

1. След дуета доста си развалиха отношенията, даже правеха някакви подмятания една срещу друга по интервюта.

2. След като видях поста ти проверих инстаграма й за повече инфо и намерих това клипче от записите на кавъра: https://www.instagram.com/p/CLkHM1mnM4f/

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Blueberry каза:

1. Откъде знаете, че е "Давай, ковра наречи ме", какво съм проспала?

2. Кога са били врагини Мара и Цура, бяха приятелки... к'во праим са?

1. След дуета доста си развалиха отношенията, даже правеха някакви подмятания една срещу друга по интервюта.

2. След като видях поста ти проверих инстаграма й за повече инфо и намерих това клипче от записите на кавъра: https://www.instagram.com/p/CLkHM1mnM4f/

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Gerganafen каза:

1. След дуета доста си развалиха отношенията, даже правеха някакви подмятания една срещу друга по интервюта.

2. След като видях поста ти проверих инстаграма й за повече инфо и намерих това клипче от записите на кавъра: https://www.instagram.com/p/CLkHM1mnM4f/

Тенкююю. 

Аз буквално спах следобеден сън и ми излезе снимката й, не съм видяла клипчето. :D 2021 е годината на кавърите значи. Извинете, новите версии.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Willy каза:

Данна не е ли на 16?? Мале това ако беше в друга държава, щеше да е свършено с Коце. хДДД

Дърта е за Коцака

 

  • Haha 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Gerganafen каза:

Кавър на "Давай, ковра наречи ме", Цура й я е подарила - и разбира се, е "най-любимата й песен досега":lol:

Честичко ѝ се е случвало, затова тази песен я приема като изповед.

Доста интересни неща са се случвали в студиото. Май ще е първата песен, в която са семплирали отделянето на човешки газове. https://www.instagram.com/p/CLkDTYinsNX/

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, asylum каза:

Дърта е за Коцака

 

Такива ли ги обича? Зайка да не започне да ни говори как изведнъж се е събудила, чувствайки се като на 14?!

  • Haha 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, zai4eto82 каза:

Анелия вече е брюнетка

152990764_3764802403555787_109300059508295058_n.jpg

Най-накрая. Все пак през най-силните години от кариерата си беше брюнетка. Дано изненада с хубави песни. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, GSA каза:

Най-накрая. Все пак през най-силните години от кариерата си беше брюнетка. Дано изненада с хубави песни. 

Самият цвят е ужасен. Не на всеки му отива, както и русото не е за всеки. 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Blueberry каза:

Не ми допада. Аз много я харесвах руса, даже общо-взето това ми е перфектната визия за жена:

 

Може и да е яка, Анелия просто не умее да се снима. Профилът й е по-аматьорски и от този на Прес.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, penakavalli каза:

Честичко ѝ се е случвало, затова тази песен я приема като изповед.

Доста интересни неща са се случвали в студиото. Май ще е първата песен, в която са семплирали отделянето на човешки газове. https://www.instagram.com/p/CLkDTYinsNX/

Когато трябва да се отплатиш на Мечо за новия хит и решиш да комбинираш нещата.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , GSA каза:

 

Всъщност, аз си мисля, че Мара никога не прости на Цуца, че тя не можа да хване Пеевски преди  нея.

Глупости! Мария е честна и почтена жена, която никога няма да се хване с мъж за пари. 

  • Haha 6
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, zai4eto82 каза:

Торино е на 20 години, уау, а Пашата е на 26. Диона и тя е ходила с по-малък от нея,. 

Дам, Торино е Стрелец, а Диона е Близнаци, класиката на противоположностите. :D 

Ти кой от двамата харесваш повече?

 

btw Анелия е качила още една снимка, косата е доста зле, но след прическа ще ми хареса сигурно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Дам, Торино е Стрелец, а Диона е Близнаци, класиката на противоположностите. :D 

Ти кой от двамата харесваш повече?

 

btw Анелия е качила още една снимка, косата е доста зле, но след прическа ще ми хареса сигурно.

Това тук по това време беше мега зле. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...