Jump to content



Галин и Адам ft. Данна - Нито ял, нито спал


Препоръчани коментари

Да се бяха награбили Гали и Адам в леглото и щяха да видят хит. Нищо запомнящо се и грабващо. Тази предишната им беше добре и на Адам с Лидия, но другите дори не ги помня. 
Да заложат на качество, а не на количество. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И този път е meh :thumbsdown_anim: Клипа е точно за 24 лв., онези преведени от държавата през месец Ноември на хората, които не могат да работят заради ограниченията. От тук произлиза и въпроса как тогава Гъбин и АдЪм са платили на всички тези ескорти взели участие в това клипче?

Включването на Данна е повече от излишно, ша ля ляй ля не прави песента по-хубава. Имало е нещо като идея ама някъде по веригата са се прее*али много лошо нещата.

Гъбин да беше пуснал и gang-bang-а, който са му направили онези мачовци в Бразилия. Тогава щеше да види що е то голям интерес към негов проект и да спести малко лев от купуване на гледания и лайкове в youtube.

П.С. Връщам се при Биляниш и очаквам Диона да им го набие на алфичките след час-два.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Гальо каза:

Ще зацикли на втория милион като всичко тяхно, никаква оригиналност, нищо запомнящо се. 
Силно се надявам Диона да е по-силна 

Кое тяхно е зациклило на втория милион? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Огън да гори всекиго, дръзнал да краде от Сертаб и Есил! 

Аман от проституция. Ясно е, че си перат парите от платените секс услуги, но поне да не бият толкова на очи, когато целият жанр спи, а те пускат песни през 2 седмици. Изобщо не им трябват дискотеки. Това е просто витрина за телата им. Искат да ги отворят пак, за да не е толкова прозрачно защо снимт клипове. 

Емануела поне е отрудена жена от народа, която наистина си изкарва парите чрез музикални участия, съответно си пази проектите за по-нататък.

А това е откровена проституция. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Hurricane каза:

Оцко ти ли си?

Тази песен ще има неуспехът на “Готина кола”! Данна е най-хубавато нещо в нея!

Наистина и тази звучи доста като по-старите оцкови песни. Деян се опитва да гоини успеха на "Той" (Данна), която и нея мислехме че е Оцкова :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин ще изцеди Данна докрай. То се е видяло, че от нея ще стане най-голяма звезда, не е толкова хейтвана колко Лидия и е по-забележима от Дессита, да я бута.

Песента е хубава, не е нещо уау, но и не е тъпа, зарибява. Данна наистина е най-хубавото нещо в проекта :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Огън да гори всекиго, дръзнал да краде от Сертаб и Есил! 

Аман от проституция. Ясно е, че си перат парите от платените секс услуги, но поне да не бият толкова на очи, когато целият жанр спи, а те пускат песни през 2 седмици. Изобщо не им трябват дискотеки. Това е просто витрина за телата им. Искат да ги отворят пак, за да не е толкова прозрачно защо снимт клипове. 

Емануела поне е отрудена жена от народа, която наистина си изкарва парите чрез музикални участия, съответно си пази проектите за по-нататък.

А това е откровена проституция. 

То проституцията също си е труд, даже по-тежък от отварянето на устата на нямата Емануела по чалготеките. :D 

Лиди песен с под 4М няма, значи не се брои към тия с 2-та милиона. Обиждайте си ги колкото искате. :D 

Мързи ме да им чуя песента точно сега, ако по някое време ми доскучае повече, може и да се прежаля.:lol:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Gerganafen каза:

То проституцията също си е труд, даже по-тежък от отварянето на устата на нямата Емануела по чалготеките. :D 

Лиди песен с под 4М няма, значи не се брои към тия с 2-та милиона. Обиждайте си ги колкото искате. :D 

Мързи ме да им чуя песента точно сега, ако по някое време ми доскучае повече, може и да се прежаля.:lol:

Да, но тук е престъпно и данъци не се плащат. Така че да не реват много, да си траят и да се чукат тихо. Стига клипове! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Музичката е зарибаваща, изпяването и текста не са нещо уау. Клипът бие много на евтинджос. Със смесени чувства съм. “Недей ме вини” е по-яка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама те в крайна сметка не показаха какво се е случило, след като Галин завари Адам в леглото... Мисля, че на всички тук ни е ясно - продължението ще излезе скоро в канала на Анус Мюзик в Онлифенс.

Песента е тъпа. Деян Асенов да си измисли собствен стил. На всеки друг композитор песните се разпознават, само неговите - не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен и клип може де се въприеме от хора под 15 години.

Репликите на Данна "да те храня ли..", ми напомня тези на Преслава в "Горе -долу".

Както винаги, всичко е дъното.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още едно потвърждение, че Галин официално е с Адам, но чука и секретарката Логън? :D


Много долно да се пише автор на това нещо. Не трябваше да пипа толкова известна ретро песен на Есил. Въпрос на време е да излезнат и другите му вдъхновения. 

 

И на Данна частта, ала Преслава в "Горе долу" - да ти готвя ли, да ти чистя ли..

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Danny каза:

Само ще оставя това тук. 

Знам, че оригинала е на Сертаб, но все тая. Пак се е писал само себе си за автор. 

Веднага се сетих за една от любимите ми песни на Есил и аз! Песента на Галин и Адам е зарибяваща като музика, която е най-хубавото нещо в целия проект, но се оказва, че точно тя е пък взета. И както някой се изрази и включването на Данна с това "Да те храня" ли напомня много и на участието на Преслава в "Горе-долу" на Фики. Жалко, защото песента наистина не е лоша, но и клипът и текста сме ги слушали, гледали.... 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...