Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 43 минути, Willy каза:

Тази песен как надживя всичко от декември 2015! Оказа се по-задържана от Една жена, Чалга пеперудки, Върнах ти го...

 

Глупости

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , asylum каза:

Да, а в албума Любовница имаше удължена версия, която повече ми харесваше. Май я няма качена в тубата? 

Обичам и ремиксите на Сателит и Животе мой, но май само мъм вбокса ги има.

 

Леле, колко покъртително е изпяла една песен на Драгана.... ужасни текстове.

"Кока-кола, Малборо, Сузуки..." също е всеизвестна  сръбска песен. Даже и в БГ.

Глория по това време разбиваше с китари в "Иди си тъга", "Лъжец си беше ти" и яки текстове като "Оставете ме на мира". Доста по-качествена продукция...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Hurricane каза:

“Къде беше ти” е започнала да се показва вече. Излезна ми след Доника-“Тик Так”.

Да, вече и на мен ми тръгва директно след Меди. И под мушамата на Деска ми излиза.

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По повод това защо  Галена още е в Пайнер - не е изключено Митко Пайнера да я държи, като е патентовал псевдонима й още когато е набрала инерция . Помним как забрани на Деси Слава да ползва псевдонима си, когато напусна, но нейния поне е близо до името й, та не й навреди чак толкова, колкото му се искаше. Подозирам, че това е й една от причините (освен себелюбието) и Джена, и Преслава официално да си сменят имената като застраховка - при евентуален спор ще изтъкнат, че си ползват имената си по лична карта. Галена към Галя ли да се върне? 😁 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, HIStory каза:

По повод това защо  Галена още е в Пайнер - не е изключено Митко Пайнера да я държи, като е патентовал псевдонима й още когато е набрала инерция .

Тя ако иска може да си купи псевдонима. На Ванеса май от Ара са й искали 10 бона доколкото чух.

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, HIStory каза:

По повод това защо  Галена още е в Пайнер - не е изключено Митко Пайнера да я държи, като е патентовал псевдонима й още когато е набрала инерция . Помним как забрани на Деси Слава да ползва псевдонима си, когато напусна, но нейния поне е близо до името й, та не й навреди чак толкова, колкото му се искаше. Подозирам, че това е й една от причините (освен себелюбието) и Джена, и Преслава официално да си сменят имената като застраховка - при евентуален спор ще изтъкнат, че си ползват имената си по лична карта. Галена към Галя ли да се върне? 😁 

 

 

Че тя си стана пак Галя! Боли я!

 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , zai4eto82 каза:

Нищо няма да отвори. Заведенията или фалираха, или се продават. отделно вчера един от собствениците до нашето е заведение е казал,че няма да отвори, защото нямало смисъл да наеме персонал, да ни затворят пак и пак да освобождава хора и пак да се хвърля стока. Напълно безумно е. Дори и при нас не се знае дали ще отворим нормално да работим. То е толкова несигурно. 

Много важно. Най-ненужната сфера. Ориентирай се към по-значими професии.

  • Like 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Danger. каза:

Тя ако иска може да си купи псевдонима. На Ванеса май от Ара са й искали 10 бона доколкото чух.

Да ги беше дала, по-голяма нелепица от "Малката" не е имало май... А като добавиш, че и "Малката" не е чак толкова малка и дели сцена с 10 години по-млади от нея, ситуацията е съвсем комична. Все щеше да ги отгладува тия 10 бона. "Ванеса" звучи класно: 

 

  • Like 3
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , HIStory каза:

Да ги беше дала, по-голяма нелепица от "Малката" не е имало май... А като добавиш, че и "Малката" не е чак толкова малка и дели сцена с 10 години по-млади от нея, ситуацията е съвсем комична. Все щеше да ги отгладува тия 10 бона. "Ванеса" звучи класно: 

 

Дори тази беше по-добре 😁:

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...