Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 47 минути, omline каза:

Сигурен ли си, че искаш да знаеш какви са хората, които през 2021 са фенове на Галена, след като са видели това?

 

Не считам, че е коректно да коментирам политическите пристрастия на когото и да е било. Мисля, че всеки като гражданин има своето право на избор кого да подкрепя, съответно гласува. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , THE IIconic каза:

Не се обиждай, ама по това време Райна беше твърде безлична на фона на другите. След това доби някаква популярност, ама виждаш. В днешно време никой не я брой за жива! 

А, моля ти се, що психиатри в благоевградско разчитат на Райна за скъпи прегледи и рецептички. По новините постоянно се оплакват, че Диазепам-ът вечно е изкупен в санданските аптеки. Броят я за жива и още как. И се молят дълго да е жива.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , devotioner каза:

Не знам, но никой чалгар не е имал толкова ефир като Фики - рекламата му е през 15 минути навсякъде. 

Не забравяй Камелия с кафето Витаголд и Мария с Арианата.
Специално Камелия я пускаха даже по 2 пъти на рекламен блок...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам да адмирирам @Gerganafen че е прогледнал за духовната нищета на лицето Преслава, че си дава сметка колко нискоинтелигентен човек е това. Забелязвате ли какви откровени простащини пуска в Инстаграма си почти всеки ден? Ще каже човек, че някакъв каруцар със завършен 8-ми клас управлява профила.

@Blueberry В действителност на Галена версията е много по-яка. На Меди звучи едно скопено, дето вика @Danger. "като демо"

Иначе не знам защо твърдиш, че прехвалваме излишно Галена. Отдавна сме признали, че не е най-добрата певица, но тук главно се цитират постижения, лидерски места в класациите - няма как да има прехвалване по отншение на факти, те са си факти.

  • Like 3
  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , чушка. каза:

Спри с тая тъпанарка, бе. Абсолютна идиотка, неумееща да борави с елементарни термини, със заученият й смях, който го слага на всеки край на изречение. Видяхме й багажа във Вип брадър, който е равен на една амеба.  Да върви да си тъпче с еклери, че най-добре я бива в това.

Когато Галена може да се похвали с приза "Единствен официален платинен албум в попфолка" тогава можеш да наричаш Рени тъпанарка! Ясно ли ти е, моето момче?

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Stela каза:

Искам да адмирирам @Gerganafen че е прогледнал за духовната нищета на лицето Преслава, че си дава сметка колко нискоинтелигентен човек е това. Забелязвате ли какви откровени простащини пуска в Инстаграма си почти всеки ден? Ще каже човек, че някакъв каруцар със завършен 8-ми клас управлява профила.

@Blueberry В действителност на Галена версията е много по-яка. На Меди звучи едно скопено, дето вика @Danger. "като демо"

Иначе не знам защо твърдиш, че прехвалваме излишно Галена. Отдавна сме признали, че не е най-добрата певица, но тук главно се цитират постижения, лидерски места в класациите - няма как да има прехвалване по отншение на факти, те са си факти.

Не знам дали я прехвалвате излишно Галена или аз съм така настроена "в защита", когато някой,  който не ми е категоричния номер 1 е издиган в култ. Питай @-A. колко мразех Селена Гомез като постоянно я изтъкваше, а сега вече не говорим за това и мога да покажа, че ми е един от най-слушаните изпълнители. Няколко човека отбелязаха колко харесвах и Меди преди, а сега не го понасям, точно защото се забеляза, а и моят фаворит сред мъжете "губи" от него по някои показатели. Чиста човешка субективност.

@Willy феновете на Преслава са също много крайни, просто са по-тихи, защото е получавала огромни признания през годините. Разбирам и защо Галенови й отчитат всеки успех, редовно е подценявана. А и го има фактора, че над 10 години Преслава ми е била категоричния лидер в личната класация, имам си слабост към нея.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, zai4eto82 каза:

Емилия с къса коса и тъмна хич не й отива във Вечерта на Куку Бенд днес. Големи четки прави на мъжа си. Денис пее на живо дуета си с Емилия. 

Мале Зайке, не се спря! Едно и също трети ден! Пиши ѝ на лично да ѝ кажеш, че не харесваш новия ѝ цвят!  

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Hurricane каза:

Мале Зайке, не се спря! Едно и също трети ден! Пиши ѝ на лично да ѝ кажеш, че не харесваш новия ѝ цвят!  

Сега гледам Вечерта на Куку Бенд и коментирам. Ама поне пее Изгубена любов сега дето ми е любима. пък и бях на работа. 

Много хора мислят като мен. Брат ми също сега като я видя каза същото. 

  • Haha 1
  • Love 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мъжа й на Емилия е виновен да започне да прави песни в друг стил, защото той знаел 5 езика и й казал защо не прави песни и в друг стил, имала музикален слух и можела. Било й тъжно през годините, че не можела да прави песни в друг стил, но се появил мъжа й й заради него започнала. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , чушка. каза:

Не считам, че е коректно да коментирам политическите пристрастия на когото и да е било. Мисля, че всеки като гражданин има своето право на избор кого да подкрепя, съответно гласува. 

О, самата политическа коректност!

Значи всеки човек има право на избор за кого да гласува и подкрепя (пък било то и Делян Пеевски и ДПС), но няма право да изрази подкрепа към Рени.

  • Haha 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Stela каза:

А, моля ти се, що психиатри в благоевградско разчитат на Райна за скъпи прегледи и рецептички. По новините постоянно се оплакват, че Диазепам-ът вечно е изкупен в санданските аптеки. Броят я за жива и още как. И се молят дълго да е жива.

Пак ли си почнала с автопортретите? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , meleto каза:

Двете се движеха наравно до 2002. Десислава загуби време докато висеше в САЩ. Но албумът "Завинаги" изобщо не стана сред най-помнените, нито в него се открои тотален хит.  Това, че Десислава е била 3-4 години на сцена не я прави по-известна от Ивана същата година. Бих казал, че двете вървяха наравно през 2000 година, нищо че тогава излезе 100 патрона (и първият албум на Ивана, от който останаха топ песни). През 2001 пуснаха "лайв албум", което беше някаква иновация за пазара. Тоест залагаха на Ивана и й дадоха ПЕВИЦА на 2001, въпреки че Глория беше по-силна.

 

Десислава беше ИМЕ още тогава, от ранга на най-големите звезди. Да не говорим, че имаше и допълнителната слава на певица за всякакви стилове, че я признаваха и извън чалгата. Ивана пък е определението на кръчмарска певица. Каквито и хитове да е имала, все още беше нова и нямаше статута на такава звезда. Абсурд е повреме на дуета да са били равни като известност. Много добре помня, че не беше така. 

Исках да направя аналогия с примери от днешно време, но осъзнах, че няма никакви хитови нови изпълнители от последните години.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен и “Къде беше ти” и “Да си тук” ми дойдоха в повече в последно време и са ми втръснали до болка, просто защото от толкова вайръл клипчета из нета и куп кавъри ми станаха много досадни. 

От няколко дни съм само на ретро вълна, такава скука в чалгата не знам откога не е имало.

Никой ли няма да пусне в скоро време нещо бързо и ритмично? :rolleyes:

  • Like 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , BaGaBoNtIn каза:

Истерия по Райна си имаше стабилно 2003-2008, почти през цялото време си е била в топа. Песните й ставаха големи хитове, албумите й се продаваха много, на турнето имаше доста добро представяне - хората й се кефеха.Като цяло дискографията й е доста силна и оставила поне няколко големи златни хита в жанра.

Чак пък истерия. Тогава всички бяха много успешни и продавани. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, DarkChild каза:

Десислава беше ИМЕ още тогава, от ранга на най-големите звезди. Да не говорим, че имаше и допълнителната слава на певица за всякакви стилове, че я признаваха и извън чалгата. Ивана пък е определението на кръчмарска певица. Каквито и хитове да е имала, все още беше нова и нямаше статута на такава звезда. Абсурд е повреме на дуета да са били равни като известност. Много добре помня, че не беше така. 

Исках да направя аналогия с примери от днешно време, но осъзнах, че няма никакви хитови нови изпълнители от последните години.

Десислава беше фаворитка на децата и имаше истерия по нея през 2002 и е абсурд да я нареждаш сред най-големите (говорим за имена), като поне Глория беше по-силна от нея.

Първият й по-силен период започна 2000, нищо че дебютира 97ма. Реално преди това не беше помирисвала хит. Ивана дебютира същата 2000г и то със "100 патрона" , която се превърна в тотален хит. Десислава имаше "Мъжете всичко имат".

При албумите - разликата бе, че от албума на Ивана останаха и други песни като "Вик" и "Добра среща, приятели", а при Десислава можем да зачислим "Бели нощи" нищо повече. 

2001 - Ивана>Десислава - първата имаше "Грешна нощ", а втората - нищо. Не нищо... дуетът им си беше хит.

Естествено, че бяха равни КАТО ИМЕНА по време на дуета. ДА, Десислава беше по-отдавна във фирмата, но пък липсваше близо година от България. Ивана пък беше дебютантка. И двете извлякоха ползи. Още повече, че никой не очакваше подобна колаборация. В онези години нямаше значение кой от колко време е даден изпълнител на пазара. При все, че половината дебютираха 2000-2001. Така Гергана стана претендент за ПЕВИЦА на 2003 или Ивана - Певица на 2001. 

2002 - Десислава>Ивана - по-скоро сравненията са Десислава - Камелия. Ивана никаква я нямаше. После Камелия отпадна от сметките през 2003.

2003 - бяха равни. Другото е спекулация, дали Десислава щеше да е над Ивана. Имаме фактология.

А Десислава се очерта като универсална певица след Пайнер, най-вече с Мад концерта. Дори ако сте забравили, основно Ивана пееше на живо по концерти след 2004 година. Преди това не можехме да им чуем гласчетата. Минаха години докато и други се осмелиха.  

 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...