Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 8 часа , asylum каза:

Имала ли е думата? Не. 

Можела ли е да откаже - да, нали е много ербап. Мен повече ме забавлява "изненадата" на Ивана. Добре, че не се е ориентирала към актьорството, че щеше да умре от глад. 

 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , meleto каза:

Това, че са гласили Ивана като алтернатива на Десислава не е вярно.

Първото разписване като "Певица на 2001" е при Ивана. После изглежда намесиха Десислава в уравнението същата година, когато се върна от САЩ. Доказателство за това е дуетната им песен. Знаем, че това е утвърден пиниз. Много пъти сме виждали дуети на претендентите за първа позиция.

После Десислава остана недоволна от условията и напусна. Нищо чудно да са мислили в посока да ги редуват. Или просто ДЕсислава е чакала да й свърши петгодишния договор. Но ако съпоставим песните на Ивана и тези на ДЕсислава от 2003, ясно е, че Ивана щеше да спечели. При нея си имаше здрава истерия покрай "Къв си ти", "Шампанско и сълзи" и не помня още какво излезе същата година. А през 2004 си беше бетонирана на върха. Общо взето до 2006 включително. 

През 2007ма спряха да й дават приоритетно най-добрите песни и цялата енергия и ротация отиде при Преслава. Да не говорим, че я прецакаха с титлата Мегазвезда и забрана да я номинират за ПЕВИЦА на годината. А тия награди бяха фактор. 

Колкото и отслабени позиции да имаше, успяха да изцедят Ивана още 2-3 години, в които си беше в Топ 10 по участия, без да е била на турнета и с най-висок хонорар. Пайнерът я нарече "най-успешната му певица". Е, към днешна дата сигурно вече не смята така.  

Никак не е ясно. Така може са изглежда днес, защото песните на Десислава от въпросната година не бяха налагани във времето и не можаха да се запазят, но всичко, което издаде тогава беше по-голям хит от тези на Ивана, за качество да не говорим - Не вярвам > Безумна цена, Думи две > Къв си ти, бе, Няма те до мен > Шампанското (към 2003-та).

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, HIStory каза:

Никак не е ясно. Така може са изглежда днес, защото песните на Десислава от въпросната година не бяха налагани във времето и не можаха да се запазят, но всичко, което издаде тогава беше по-голям хит от тези на Ивана, за качество да не говорим - Не вярвам > Безумна цена, Думи две > Къв си ти, бе, Няма те до мен > Шампанското (към 2003-та).

Това абсолютно не е вярно. По нито един критерий. Къв си ти бе беше по - голям хит от Лабиринт и Думи две. Шампансо и сълзи беше най - големият хит на годината. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм потресен, че през 2002 и 2003 Райна почти не фигурира в нито една номинация при положение, че е имала тотални хитове, албуми и със сигурност е била по-хитова от една Емилия например. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

През въпросната година Ивана просто още не е достигнала нивото на истерия, която вече са имали Глория и Десислава, и която тя самата имаше в последствие. Това й е главния минус, иначе с времето Шампанското остана като 10 пъти по-голям хит от техните тогавашни.

Обаче не е истина как веднага са номинирали Гергана заради една песен, колкото да се запълни мястото на наистина заслужилата Десислава.😆

Link to comment
Сподели в други сайтове

Избери Видеоклип на 2020-а година

Андреа – Егоист
Анелия – Пие ми се
Анелия и Денис Теофиков – Милион
Галена – 100 живота
Галин x Адам x Десита x Маджуна x Лидия – Недей ме вини
Галин и Диона – Просто секс
Данна – Той
Деси Слава – Поне един живот
Джулия – Чужда
Криско и Галена – Кавала кючек
Криско и Галена – Красиви лъжи
Лорена – Грозен край
Мария – С мен
Меди – Да си тук
Меди – Не, мерси
Преслава – Беден в сърцето
Райна – Ще ти мине
Теди Александрова и Емрах – Сърце мое
Цветелина Янева и Александър Робов – Минутите
Яница – Твоето Ферари

Аз гласувах за Красиви лъжи, 100 живота и Да си тук

https://signal.bg/видеоклип-2020/

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , presi_fen! каза:

Това гърми от няколко дена, усещам как и гледанията на “Пада звезда” се засилват , май песента получава втори живот.

 

Получава, но възраждането от феновете на някаква произволна средно успешна песньовка отпреди години само доказва колко липсва нещо ново от Преса - ама нейно собствено, а не машуп с чуждо. А тя поне да беше споделила някое клипче с тоя ремикс, вместо тъпи селфита.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, WindWalkerMonk каза:

Това абсолютно не е вярно. По нито един критерий. Къв си ти бе беше по - голям хит от Лабиринт и Думи две. Шампансо и сълзи беше най - големият хит на годината. 

По-голям хит 2003 - може би. По-стойностна песен? В никой случай. Добре че Ванча изпя понаннатък много по-големи простотии. 

Междудругото, Анелия 2003 гърмеше повече от Ивана, нищо че поне полвин година не беше особено активна покрай приставането, зачеването и раждането от Коко, и пак имаше хита на годината Очите ремикс, и най-продаван албум. Реално е певица щото поне 3 други са отказали да играят по свирката на алчния инженер. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, zai4eto82 каза:

Избери Видеоклип на 2020-а година

Андреа – Егоист
Анелия – Пие ми се
Анелия и Денис Теофиков – Милион
Галена – 100 живота
Галин x Адам x Десита x Маджуна x Лидия – Недей ме вини
Галин и Диона – Просто секс
Данна – Той
Деси Слава – Поне един живот
Джулия – Чужда
Криско и Галена – Кавала кючек
Криско и Галена – Красиви лъжи
Лорена – Грозен край
Мария – С мен
Меди – Да си тук
Меди – Не, мерси
Преслава – Беден в сърцето
Райна – Ще ти мине
Теди Александрова и Емрах – Сърце мое
Цветелина Янева и Александър Робов – Минутите
Яница – Твоето Ферари

Аз гласувах за Красиви лъжи, 100 живота и Да си тук

https://signal.bg/видеоклип-2020/

Как може бе Танче? На Райна клипът е най-добър. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, zai4eto82 каза:

Избери Видеоклип на 2020-а година

Андреа – Егоист
Анелия – Пие ми се
Анелия и Денис Теофиков – Милион
Галена – 100 живота
Галин x Адам x Десита x Маджуна x Лидия – Недей ме вини
Галин и Диона – Просто секс
Данна – Той
Деси Слава – Поне един живот
Джулия – Чужда
Криско и Галена – Кавала кючек
Криско и Галена – Красиви лъжи
Лорена – Грозен край
Мария – С мен
Меди – Да си тук
Меди – Не, мерси
Преслава – Беден в сърцето
Райна – Ще ти мине
Теди Александрова и Емрах – Сърце мое
Цветелина Янева и Александър Робов – Минутите
Яница – Твоето Ферари

Аз гласувах за Красиви лъжи, 100 живота и Да си тук

https://signal.bg/видеоклип-2020/

За който и да гласуваш ще си остане просто видеоклип. За разлика от феномена на 2020!

 

  • Like 1
  • Love 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, GSA каза:

Аз съм потресен, че през 2002 и 2003 Райна почти не фигурира в нито една номинация при положение, че е имала тотални хитове, албуми и със сигурност е била по-хитова от една Емилия например. 

Не се обиждай, ама по това време Райна беше твърде безлична на фона на другите. След това доби някаква популярност, ама виждаш. В днешно време никой не я брой за жива! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, GSA каза:

Как може бе Танче? На Райна клипът е най-добър. 

Напротив, Красиви лъжи е най-як и после Да си тук. 

Коце колко е готин в сторито си и как вика ваксинирал с голямата инжекция по домовете. :D

  • Like 1
  • Haha 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, zai4eto82 каза:

Избери Видеоклип на 2020-а година

Андреа – Егоист
Анелия – Пие ми се
Анелия и Денис Теофиков – Милион
Галена – 100 живота
Галин x Адам x Десита x Маджуна x Лидия – Недей ме вини
Галин и Диона – Просто секс
Данна – Той
Деси Слава – Поне един живот
Джулия – Чужда
Криско и Галена – Кавала кючек
Криско и Галена – Красиви лъжи
Лорена – Грозен край
Мария – С мен
Меди – Да си тук
Меди – Не, мерси
Преслава – Беден в сърцето
Райна – Ще ти мине
Теди Александрова и Емрах – Сърце мое
Цветелина Янева и Александър Робов – Минутите
Яница – Твоето Ферари

Аз гласувах за Красиви лъжи, 100 живота и Да си тук

https://signal.bg/видеоклип-2020/

Aз за беден в сърцето и  минутите. 

  • Love 1
  • Sad 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, zai4eto82 каза:

Напротив, Красиви лъжи е най-як и после Да си тук. 

Коце колко е готин в сторито си и как вика ваксинирал с голямата инжекция по домовете. :D

Ти ще му дадеш ли да те ваксинира? 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, THE IIconic каза:

Не се обиждай, ама по това време Райна беше твърде безлична на фона на другите. След това доби някаква популярност, ама виждаш. В днешно време никой не я брой за жива! 

Твърде безлична с мегахитове като “Гасне пламък”, “По-добре”, “Агресия”?

Да ти кажа доста я броят за жива към 2021, след като преди дни спечели с две различни песни “Песен на годината”. Други да му мислят, Райна си е добре. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, GSA каза:

Твърде безлична с мегахитове като “Гасне пламък”, “По-добре”, “Агресия”?

Да ти кажа доста я броят за жива към 2021, след като преди дни спечели с две различни песни “Песен на годината”. Други да му мислят, Райна си е добре. 

Твърде безлична е меко казано. Кои точно и били хитовете за 2002/3? Фреш от портокал? 

  • Haha 4
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , DarkChild каза:

Дуетът на Деса и Ивана беше за да се бутне Ивана напред, защото беше нова, а не обратното. Деса беше много голямо име тогава и това с Америка я направи още по-обсъждана. Като излезе дуетът се чудих как може такава звезда да пее с начинаещата парцалана Ванча.

Двете се движеха наравно до 2002. Десислава загуби време докато висеше в САЩ. Но албумът "Завинаги" изобщо не стана сред най-помнените, нито в него се открои тотален хит.  Това, че Десислава е била 3-4 години на сцена не я прави по-известна от Ивана същата година. Бих казал, че двете вървяха наравно през 2000 година, нищо че тогава излезе 100 патрона (и първият албум на Ивана, от който останаха топ песни). През 2001 пуснаха "лайв албум", което беше някаква иновация за пазара. Тоест залагаха на Ивана и й дадоха ПЕВИЦА на 2001, въпреки че Глория беше по-силна.

Впрочем, забележи че от албумите остават златни хитове, когато изпълнителят е в топ форма.

преди 1 час , HIStory каза:

Никак не е ясно. Така може са изглежда днес, защото песните на Десислава от въпросната година не бяха налагани във времето и не можаха да се запазят, но всичко, което издаде тогава беше по-голям хит от тези на Ивана, за качество да не говорим - Не вярвам > Безумна цена, Думи две > Къв си ти, бе, Няма те до мен > Шампанското (към 2003-та).

За какво качество говориш? Видеоклипове или като песни? Като текстове? А и качеството няма общо с крайния резултат. 

Думи две може да обори Безумна цена, но Къв си ти бе беше топ хит. Беше замислен за любим на младата аудитория и това се случи. Шампанското се разви есента на 2003. 

Но нито Думи две, нито Не вярвам, а още по-малко Няма те до мен не можем да сложим към златните хитове на фолка, от ранга на "Две сърца" или "Шампанско и сълзи".

преди 1 час , WindWalkerMonk каза:

Това абсолютно не е вярно. По нито един критерий. Къв си ти бе беше по - голям хит от Лабиринт и Думи две. Шампансо и сълзи беше най - големият хит на годината. 

Ами беше си. То въобще е смехотворно да се твърди, че Думи две е била по-голям хит от Шампанското или Къв си ти.

преди 1 час, SG каза:

През въпросната година Ивана просто още не е достигнала нивото на истерия, която вече са имали Глория и Десислава, и която тя самата имаше в последствие. Това й е главния минус, иначе с времето Шампанското остана като 10 пъти по-голям хит от техните тогавашни.

Обаче не е истина как веднага са номинирали Гергана заради една песен, колкото да се запълни мястото на наистина заслужилата Десислава.😆

Така ти се струва, заради слабата 2002 година на Ивана, когато изглежда са я натиснали да пуска алтернативни фолклорни песни, за да изпъкне Десислава. Именно затова подозирам, че планираха да ги редуват. Твърде странно е, че след топ хитовете при Ивана от 2000-2001, я паузират един вид през 2002.

Съответно 2003 - до първата половина Десислава беше по-силна, ползвайки се от инерцията на наградата, а и пусна Думи две, Не вярвам и Няма те до мен (в края на август). Ивана атакува през юни с Къв си ти бе.  Дали Ивана щеше да надскочи Десислава ако втората не беше напуснала? Според мен - да! Защо? Защото с песнички като ДУми две и Няма те до мен си личи, че са искали да паузират Десислава за 2003 и да приоритизират Ивана. 

Погледни клипа на "Къв си ти", да не говорим, че пуснаха силен албум, от който излязоха доста популярни песни като "Стара история", "Безумна цена", "Шампанското", "Къв си ти"... друго не помня.

За мен Десислава напуска заради пари и награди. Ако трябва да сме честни, Глория беше най-голямото име до 2003 година, но решителни бяха гласовете на децата. Така спечели Десислава през 2002, а Ивана успя да матира и Глория, когато избълва песни като "Безумна цена" и албума "Няма спиране" от 2003. Реално Ивана издаде 2 албума в една година. Дали не са планирали да я наградят?

И да... имаше истерия по Ивана още в началото на 2004, когато я наградиха за 2003. 

Гергана имаше 2 песни и албум. И въобще не беше по образа на ДЕсислава (освен че са руси). Но пък забележете постановката на пеене на Емилия. И така откара няколко песни, напомняйки за Десислава. Ето ви заместителя... дъвкано е във форума на Планета многократно. Гергана беше по тертип - Камелия. Само, че за малките фенчета. И затова не видя сериозна кариера, защото основен таргет бяха децата. И не можа за израстне с тях. Демек, онези които я харесваха я изоставиха към 2008. А тя не можа нито да покрие децата, нито да задържи порастналите си фенове.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Lelqtian каза:

Твърде безлична е меко казано. Кои точно и били хитовете за 2002/3? Фреш от портокал? 

Вече ги споменах по-горе и не ми се вадят пак сканове от класации да ви показвам как една “По-добре” е мачкала песните на Камелия, Деса, Ивана, Глория през лято 2002.

Като не сте били родени тогава не говорете, мерси. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, GSA каза:

Вече ги споменах по-горе и не ми се вадят пак сканове от класации да ви показвам как една “По-добре” е мачкала песните на Камелия, Деса, Ивана, Глория през лято 2002.

Като не сте били родени тогава не говорете, мерси. 

Тия класации вършеха точно тази работа - да манипулират мнението. Но определено Райна беше в Топ 10 до 2007., като някои от годините в топ 5. ДОказателство затова е фактът, че я пускаха по турнетата. Хубаво стана през 2004 като Константин се закачи за нея, за да разнообрази положението й, но пък после я потопи във Вип Брадър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, GSA каза:

Вече ги споменах по-горе и не ми се вадят пак сканове от класации да ви показвам как една “По-добре” е мачкала песните на Камелия, Деса, Ивана, Глория през лято 2002.

Като не сте били родени тогава не говорете, мерси. 

Видяхме как цитираш песни от 2001 за две години по късно ;) То нормално с възрастта паметта да отслабва. 

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана, Анелия и Глория се раздадоха през 2003. И трите извадиха тотални хитове, които ги хранят и до днес. Деси Слава и Камелия бяха в същото положение 2002. Това е истината. 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, GSA каза:

Твърде безлична с мегахитове като “Гасне пламък”, “По-добре”, “Агресия”?

Да ти кажа доста я броят за жива към 2021, след като преди дни спечели с две различни песни “Песен на годината”. Други да му мислят, Райна си е добре. 

Да бяха хитове, но на другите бяха По- запомнящи. Райна от дебютната и година помня, че имаше вежди - говежди! 

  • Haha 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Lelqtian каза:

Видяхме как цитираш песни от 2001 за две години по късно ;) То нормално с възрастта паметта да отслабва. 

“По-добре” е от 2002, а “Агресия” от 2003. Пак си в грешка, но ще ти простя скъпа. 

преди 13 минути, meleto каза:

Тия класации вършеха точно тази работа - да манипулират мнението. Но определено Райна беше в Топ 10 до 2007., като някои от годините в топ 5. ДОказателство затова е фактът, че я пускаха по турнетата. Хубаво стана през 2004 като Константин се закачи за нея, за да разнообрази положението й, но пък после я потопи във Вип Брадър.

Ами за едни класациите тук се признават, а за други манипулирали мнението? 
До 2008 бих казал, че Райна мачкаше, като от тогава до сега винаги си има попадения, клипове и текстове, за които много могат само да си мечтаят. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, GSA каза:

“По-добре” е от 2002, а “Агресия” от 2003. Пак си в грешка, но ще ти простя скъпа. 

Гасне пламък от 2001ва ...

 
Изобщо не виждам де я буташ между шамарите, докат не закачи Коцьо да я се чуе че имало и такава певачка, и в топ 10 на Пайнер не е била, колкото и класации да ми изкараш. 

И да не си капо, ще те поздравя с единствената песен от 2003та и преди, която разпознах като заглавие. Че даже ми и харесва 

 

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...