Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 50 минути, Gerganafen каза:

"На мойто място ще си много скоро, Лидо!"

 

Ашколсун. Сложете и поздрав за оназ безносната задето и окраде “Не ми пречи” и се намърда в на Райна прекрасната балада. 

“А бях ти казала @prealavaofficial, ако пуснеш на Бирмата ще заболи, да се върнеш в спешното се приготви - зурлата защо си оризили”.

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Danger. каза:

Най-големият кошмар за Алфа ще бъде ако Галена се включи в песен на Диона според мен - не че изгарям да ги видя в дует, но просто реакцията на лайнарите от Алфа ще бъде един път. 

 

Кога ще разберете, че и двата лагера не са стока? Галена ще си направи много лоша услуга, ако запише дует точно с този парцал нещастен.
 


https://www.youtube.com/watch?v=_3y75kY_lX4

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , WindWalkerMonk каза:

Тоя урод Емануела продължава да спами. Ако това е пример за родител, аз съм трамвай. Направо сигнализирах на фейсбук за фалшиви новини и разпрастранение относно пандемията. 

Meanwhile от Пайнер се правят на не чули и не видели, и са я сложили като заглавен изпълнител в обложката на годишната компилация.

  • Like 2
  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Danger. каза:

Най-големият кошмар за Алфа ще бъде ако Галена се включи в песен на Диона според мен - не че изгарям да ги видя в дует, но просто реакцията на лайнарите от Алфа ще бъде един път. 

 

Искам! Предложете го на Галена - ама да не е ft, направо обща песен да е. 😄

Не бройте цялата Алфа в кюпа. Диона си каза, че е в перфектни отношения с Лидия например. Може и да е само тя де, Десита си е подлога на Галин.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Fast каза:

Meanwhile от Пайнер се правят на не чули и не видели, и са я сложили като заглавен изпълнител в обложката на годишната компилация.

Ако Емануела трябва да бъде разкарана, то е защото може би смартфонът й е по-интелигентен от нея, но не и заради извратената западна идеология, която съсипва животи и кариери само заради съмнения за непридържане към партийна линия.

Мой, ако бяхме във физическия свят, щях да ти обръщам по един шамар с опакото за всяко такова изказване, дори и да искаме едно и също в случая.

  • Like 2
  • Haha 4
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, omline каза:

Ако Емануела трябва да бъде разкарана, то е защото може би смартфонът й е по-интелигентен от нея, но не и заради извратената западна идеология, която съсипва животи и кариери само заради съмнения за непридържане към партийна линия.

Мой, ако бяхме във физическия свят, щях да ти обръщам по един шамар с опакото за всяко такова изказване, дори и да искаме едно и също в случая.

Кое му е идеологическото на лошите хора да им бъде търсена отговорност? Ако се идентифицираш с изказванията й, това вече е твой проблем.

  • Like 2
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Gerganafen каза:

"На мойто място ще си много скоро, Лидо!"

 

Ужас, представяш ли си Коцьо да зарежа неговата, забравих и името, и да тръгне с Тройницата? Пък и да трябва да я различава от другите клонинги. 

преди 1 час , omline каза:

Ако Емануела трябва да бъде разкарана, то е защото може би смартфонът й е по-интелигентен от нея, но не и заради извратената западна идеология, която съсипва животи и кариери само заради съмнения за непридържане към партийна линия.

Мой, ако бяхме във физическия свят, щях да ти обръщам по един шамар с опакото за всяко такова изказване, дори и да искаме едно и също в случая.

То баш там е проблема, от толкоз изтрещяване и липса на наркотици или каквото е там, твърде е почнала да тиражира всякаква руска дезинформация. И това вече не е забавно, щото тия простотии са си меко казано опасни. Почва да ми се иска онова психо дето уж я столквал да я докопа и да ни отърве от тази особа. 

  • Like 2
  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако Пайнера имаше какъвто и да е морал (и ако се намирахме в нормална държава, където думите имат последствия), договора на гнусната парцалеса Емануела щеше да бъде прекратен още след онези абсурдни постове за Тръмп и Байдън миналата есен. Аз поне така бих направил. Няма смисъл да държиш мъртъв товар.

  • Like 6
  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Senhor каза:

Ако Пайнера имаше какъвто и да е морал (и ако се намирахме в нормална държава, където думите имат последствия), договора на гнусната парцалеса Емануела щеше да бъде прекратен още след онези абсурдни постове за Тръмп и Байдън миналата есен. Аз поне така бих направил. Няма смисъл да държиш мъртъв товар.

За Тръмп и байдън можем само да й се смеем. Но за това, че обижда хората, които не са на нейното менние, подклажда обществото към поротест и поставя епитети на хората, които спазват мерките - ДА. Дори още едно нещо, всеки работещ в колектив човек знае, че това е един вид неуважение дори към колежките й. Много бяха болни, и сега спазват строго мерките. Обиждайки тези хора, обижда и тях. Ето Глория се извини и дори отдръпна. 

  • Like 6
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, Fast каза:

Кое му е идеологическото на лошите хора да им бъде търсена отговорност? Ако се идентифицираш с изказванията й, това вече е твой проблем.

Смело мога да кажа, че и двамата с Емануела заслужавате навестяване от Жоро Игнатов.

  • Haha 3
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана къртеше, а тук беше скандална... и ние 12 - 13 годишни викайки по стадионите не лягал само с мене, това ли ви тревожи буахаххахха

 

 

  • Haha 3
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, NazzkO каза:

Ивана къртеше, а тук беше скандална... и ние 12 - 13 годишни викайки по стадионите не лягал само с мене, това ли ви тревожи буахаххахха

 

 

Прекрасни времена. Аз тогава преоткривах себе си с голите мъже от клиповете на кака - “Грешна нощ” и “Стриптийз”. Истинска икона! 

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...