Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час, Stela каза:

Камелия и Преслава поне продаваха албумите си за пари. Този на Рена беше като безплатен подарък, прикрепен към някакъв вестник. 🤣 И после имаше статия, че направила платинен тираж. Ренооо, пишман Нобел си.

Не беше баш така. Предполагам, че говориш за сръбския албум, който май се продаваше заедно с DVD-то от последния й концерт в НДК - мисля, че заедно с вестника, с който вървяха, се продаваха за 7-8 лв. Спомням си го, защото ги промотираше в сутрешния блок на бТВ пред Бареков (смятай кога е било) и в нейния си стил няколко пъти специално натърти какъв извънземен жест била тази цена за почитателите й.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, GSA каза:

Да ти кажа албумите на Кама и Петя тогава можеше да си ги купиш от магазина, но и Булсатком раздадоха безплатно хиляди копия на клиентите си като преподписват договор или на нови клиенти.

Аз имам спомен, че май и срещу платена месечна сметка ги раздаваха.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, omline каза:

Аз имам спомен, че май и срещу платена месечна сметка ги раздаваха.

Да, абсолютно така беше, но и свободно човек можеше да си ги купи срещу 2 лева за картонка, без договори. На Преса “Как ти стои” така си бях купил. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Stela каза:

Вярно е. И все пак не са се пробутвали с вестник за 2 лв. Едномесечна такса за Булсатком струва поне 10 пъти повече, договорът е бил поне за 1 година, много по-печелившо и престижно е.

Да ти кажа баш за по 2 лв ги даваха и по-скандалното беше, че се рекламираха с такава цена и по Планета.

  • Like 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, zai4eto82 каза:

Като гледам във фейс страницата на Емилия много хора мислят като мен, че тоя цвят коса и прическа изобщо не й отиват. Както и на външен вид приличала вече на Майкъл. 

Зайке, това с Майкъл се изтърка. Стига сте повтаряли едно и също. Тази приличала на Майкъл, онази приличала на Майкъл. Млъкни вече! Разбрахме, че не ти харесва новият ѝ цвят на косата.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Hurricane каза:

Зайке, това с Майкъл се изтърка. Стига сте повтаряли едно и също. Тази приличала на Майкъл, онази приличала на Майкъл. Млъкни вече! Разбрахме, че не ти харесва новият ѝ цвят на косата.

Някой като се развали няма как да не се забележи. Ти,ако си затваряш очите и не гледаш реално, аз не съм така. Емилия се развали и това е. 

  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Stela каза:

ВЛЮБЕН В МЕН СИ ТИЙЙЙ

 

Обожавам тая песен! 

преди 27 минути, Hurricane каза:

Зайке, това с Майкъл се изтърка. Стига сте повтаряли едно и също. Тази приличала на Майкъл, онази приличала на Майкъл. Млъкни вече! Разбрахме, че не ти харесва новият ѝ цвят на косата.

Майкъл е само Пепи Джексън! 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, zai4eto82 каза:

Някой като се развали няма как да не се забележи. Ти,ако си затваряш очите и не гледаш реално, аз не съм така. Емилия се развали и това е. 

Може да си реалист и без да повтаряш едно и също нещо по сто пъти!

Link to comment
Сподели в други сайтове

В топ 100 е за вчера! Баси хита, 30.5М за песен от 2013 и кавъри във всички балкански държави. От последните златни хитове си е!

700к разлика с Горе-долу, която се стопява страшно бързо, и ще е с 3 песни в топ 3. А преди години мислехме че ще е трудно някой да мине колаборацията на Фики и Прес.

  • Like 2
  • Love 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Runevski каза:

Точно когато излиза “сингъла и” съм роден, но това не ми пречи да съм запознат, че не се е нареждала до Глория, Деси Слава и Камелия. Дори Кати и Рени. 

Не се е нареждала като име, защото още беше нова, но че беше много хитова - беше си и след 1-2 години беше от топ имената.

Това, което мен ме шашна, е твоята възраст. Ами че то през целия ти съзнателен живот Рени е била отдавна залязла!

  • Haha 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Blueberry каза:

 6.9 милиона за секси хита на 2020! Колко ли деца са заченати на частта от 2:40 нататък?!

btw, мен ме кефи Грахич. Яд ме е, че е напуснала Даймънд, а според мен конкретно там имаше някакъв потенциал, а тази песен е един  от най-големите хитове на лятото. 

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Blueberry каза:

 6.9 милиона за секси хита на 2020! Колко ли деца са заченати на частта от 2:40 нататък?!

Някои са със секси, но са далече от истинския секси палав хит на 2020 ;) разтърсил цялата държава до основи. 

И въпреки че вече е безапелационен номер 1 за 2021 със Близалка, Ваня, разбира се, Великова вече подготвяла следващата си избухвация!  

 

  • Haha 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, ice_hot_sm каза:

Стига евтини "хитове", малките да се запознаят с истинското значение на това определение! Хаха 😀 ❤️

 

Хитове, ма от преди 20 години. Време е за нещо от някоя актуална петилетка. И понеже сме на тема секси хитове 

 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , omline каза:

Не беше баш така. Предполагам, че говориш за сръбския албум, който май се продаваше заедно с DVD-то от последния й концерт в НДК - мисля, че заедно с вестника, с който вървяха, се продаваха за 7-8 лв. Спомням си го, защото ги промотираше в сутрешния блок на бТВ пред Бареков (смятай кога е било) и в нейния си стил няколко пъти специално натърти какъв извънземен жест била тази цена за почитателите й.

Така беше, да. С малката разлика, че комплекта не е вървял с вестник или списание, а самостоятелно - двата диска бяха опаковани заедно. Просто беше пуснат и по реповете и вестникарските бутки. Но не само там, разбира се. И за дребнавите души, спомням си го много ясно и съм си го купувал от няколко места. 

11CCD095-804C-4DDC-91AB-309AB348BF64.jpeg

0FA16D86-ED80-4352-B262-8303FF1C101F.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моята фризьорка изгледала Емилия от вчера в Преди обед и сега ми пише, че Емилия не е нищо особено и вика, че много надута и се е взела много насериозно с парите на мъжа си. Щом тя го казва, значи смятай колко й личи на Емилия,че се има за световна звезда. 

  • Haha 2
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...