Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 23 часа , fearless` каза:

Няма как да намерим информация колко участия е имала преди и след, но със сигурност след са били повече и на по-голям хонорар. Нямаме информация и кога точно са направили тази договора. Виждайки обаче че почти веднага след като спряха да я бутат се сгромоляса, въпреки че вече имаше име, фенове и стари хитове които да работят за нея, не я виждам как щеше да се издигне до нивото на което беше без помощ от фирмата. 

Ивана е плътно зад тоталните лидерки на жанра още с дебютния си сингъл и албум през 2000 година. Не знам тук защо все преобладава едно настроение да бъде подценявана и неглижирана.               
Песента "100 патрона" излезе през пролетта на 2000, че стана мега хит е ясно, но по-интересното е, че още същия декември, когато продажбите са най-силни през цялата година едноименният албум разби всички класации по продадени касети и дискове. Хитовете от албума бяха поне 4-5.
Следващата година печели наградата за Певица на годината. Разбива с "Грешна нощ" и "Последна вечер".
Очeвадно Ивана е била сред ТОП имената и преди въпросната договорка, спрете да си мислите, че само процентът е играл роля за лидерството й. Жената имаше особена харизма и специфично присъствие на сцената.
За онези години, в които жанрът все още имаше бурно развитие, бе нормално едно фолк царуване да продължи някъде между 5-10 години. Както това на Глория. Ами то си продължи в този диапазон. После в попфолка дойдоха нови, много по-млади имена, също талантливи и фокусът се насочи към тях. Ивана стана на 40, напълня, разболя се, смъкна хитовото звучене на песните си в посока надолу. Съвсем в реда на нещата беше да залезе. Да не говорим, че на нацията й беше писнало от буквалното й течене от чешмата в силните години на Планета ТВ.

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Blueberry каза:

Да!

image.png.8eb138ab3a9b0d1e8ea0f7c35593c725.png

По принцип бих сложил Преслава, но в подобни класации, където участва Галена, винаги слагам певиците, които са с предполагаеми по-малки фенски маси, за да има шанс повече Галс.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Гальо каза:

Има ли изобщо по-красива чалгарка от новата лидерка? ❤️
A4-D7101-E-BAFB-4747-9-D8-E-E95-F7-EA5-A

2-DC027-FE-9052-4525-AE0-F-BD8-A2-E464-E

Като я потупаш по рамото и от главата ще падне 1 кило макиаж. То така всеки може.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Гальо каза:

Все едно смени Мазерати с Лада. Крайно несъвместимо е Лидия и красота❤️

Да ти разбивам ли представите с думите, че Ариа има повече операции и корекции като цяло от ЛидеС :Vishenka_14:

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Stela каза:

Ивана е плътно зад тоталните лидерки на жанра още с дебютния си сингъл и албум през 2000 година. Не знам тук защо все преобладава едно настроение да бъде подценявана и неглижирана.               
Песента "100 патрона" излезе през пролетта на 2000, че стана мега хит е ясно, но по-интересното е, че още същия декември, когато продажбите са най-силни през цялата година едноименният албум разби всички класации по продадени касети и дискове. Хитовете от албума бяха поне 4-5.
Следващата година печели наградата за Певица на годината. Разбива с "Грешна нощ" и "Последна вечер".
Очeвадно Ивана е била сред ТОП имената и преди въпросната договорка, спрете да си мислите, че само процентът е играл роля за лидерството й. Жената имаше особена харизма и специфично присъствие на сцената.
За онези години, в които жанрът все още имаше бурно развитие, бе нормално едно фолк царуване да продължи някъде между 5-10 години. Както това на Глория. Ами то си продължи в този диапазон. После в попфолка дойдоха нови, много по-млади имена, също талантливи и фокусът се насочи към тях. Ивана стана на 40, напълня, разболя се, смъкна хитовото звучене на песните си в посока надолу. Съвсем в реда на нещата беше да залезе. Да не говорим, че на нацията й беше писнало от буквалното й течене от чешмата в силните години на Планета ТВ.

Ако е така както казвате, каква е била изгодата на Ивана да дава повече пари? За една награда, която както вие го изкарате така или иначе си е била за нея?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това, че хитът на зимата бил Маш Ъп №1 на Преслава не е дори наглост. Малоумие е. Няма как стари, чужди песни, наблъскани в микс да влизат в категория за актуален хит на даден сезон. Нека си има гледанията, изпяването и песните са хубави, но някой хора им куцат нещо понятията. Хит е "Не, мерси", хит е "Кавала", "Татуровка", "Да си тук". Маш ъп №1 е просто маш ъп и нищо повече.

  • Like 6
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, fearless` каза:

Ако е така както казвате, каква е била изгодата на Ивана да дава повече пари? За една награда, която както вие го изкарате така или иначе си е била за нея?

Не го изкарваме еди-как си, цитирала съм ти факти от историята на жанра. Ивана си беше сред топ имената и преди "да си продаде душата на дявола". Защо го е направила? Заради алчност, страх, мания за велечие, его... такива неща. Хората ги имат тези черти в характерите и душите си. Това не означава, че Ивана не е била успешна и преди договорът с Дявола.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Blueberry каза:

Да ти разбивам ли представите с думите, че Ариа има повече операции и корекции като цяло от ЛидеС :Vishenka_14:

Е всички го знаем, но едно е да направиш операция и да изглеждаш като Лидия - резил, друго е да направиш операция и да си Ариа - макар че при нея няма големи разлики освен да е пипала брадичка скули, няма силикон - просто преди е нямала пари 😂

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Stela каза:

Ивана е плътно зад тоталните лидерки на жанра още с дебютния си сингъл и албум през 2000 година. Не знам тук защо все преобладава едно настроение да бъде подценявана и неглижирана.               
Песента "100 патрона" излезе през пролетта на 2000, че стана мега хит е ясно, но по-интересното е, че още същия декември, когато продажбите са най-силни през цялата година едноименният албум разби всички класации по продадени касети и дискове. Хитовете от албума бяха поне 4-5.
Следващата година печели наградата за Певица на годината. Разбива с "Грешна нощ" и "Последна вечер".
Очeвадно Ивана е била сред ТОП имената и преди въпросната договорка, спрете да си мислите, че само процентът е играл роля за лидерството й.
За онези години, в които жанрът все още имаше бурно развитие, бе нормално едно фолк царуване да продължи някъде между 5-10 години. Както това на Глория. Ами то си продължи в този диапазон.

Защо се създава изкуствено вярване, че първия голям хит е и дебюта? Преди стоте патрона има няколко песни - Идол, На шега и т.н. Даже се изявява и като Ивона, това си е повече от половин година кариера преди 100 патрона, далеч не е гръмнала от раз. 
До “Къв си ти, бе” не знам дали е влизала в топ 5. Въпросното лято ‘03 мисля, че става преврата. Деси Слава си тръгва, Ивана използва момента и така създава кампанията за певицата на народа. Точно сръбските кавъри я изтреляха, а този връх бе около 4 години. 

  • Like 5
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Гальо каза:

Е всички го знаем, но едно е да направиш операция и да изглеждаш като Лидия - резил, друго е да направиш операция и да си Ариа - макар че при нея няма големи разлики освен да е пипала брадичка скули, няма силикон - просто преди е нямала пари 😂

Ъъъ. Ариа има ринопластика, направила си я още преди Мис Плеймейт - тоест и тя е била на 18 като Лидия.

В момента има силикон в бюста, хиалурон в устните, също така гарантирано има и "фокси айс" - лифтинг на очите. Импланти в лицето не мисля, че има, просто с годините е изгубила пухкавината и затова има по-изсечени скули. Възможно е да има и ботокс.

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Runevski каза:

Защо се създава изкуствено вярване, че първия голям хит е и дебюта? Преди стоте патрона има няколко песни - Идол, На шега и т.н. Даже се изявява и като Ивона, това си е повече от половин година кариера преди 100 патрона, далеч не е гръмнала от раз. 
До “Къв си ти, бе” не знам дали е влизала в топ 5. Въпросното лято ‘03 мисля, че става преврата. Деси Слава си тръгва, Ивана използва момента и така създава кампанията за певицата на народа. Точно сръбските кавъри я изтреляха, а този връх бе около 4 години. 

Руневски, ти нямаш и 20 години, смешно да е се правиш на запознат с неща от преди раждането ти. Използвах думата сингъл. И "100 патрона" наистина е първият й сингъл. Песента Идол клип има ли? Била ли е лансирана? Не. Това е била песен за Тракия Фолк 1999. Първият й сингъл е "100 патрона" и изора нивите тая песен. Стана толкова популярна, че направиха клип и на ремиксът й, който беше с променен текст. Пълни глупости, че Ивана не е била в ТОП 5 до 2003 година. Като почнат набор 01 да ми говорят какво било ставало през 2001....

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Ъъъ. Ариа има ринопластика, направила си я още преди Мис Плеймейт - тоест и тя е била на 18 като Лидия.

В момента има силикон в бюста, хиалурон в устните, също така гарантирано има и "фокси айс" - лифтинг на очите. Импланти в лицето не мисля, че има, просто с годините е изгубила пухкавината и затова има по-изсечени скули. Възможно е да има и ботокс.

Няма силикон, хиалурон то е ясно всяка има - не мисля че се брои за операция дори. А това за окото, е по скоро от грима, който си прави винаги. За ринопластиката нямам идея дали е вярно че има, няма никаква информация из интернет за подобна. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Руневски, ти нямаш и 20 години, смешно да е се правиш на запознат с неща от преди раждането ти. Използвах думата сингъл. И "100 патрона" наистина е първият й сингъл. Песента Идол клип има ли? Била ли е лансирана? Не. Това е била песен за Тракия Фолк 1999. Първият й сингъл е "100 патрона" и изора нивите тая песен. Стана толкова популярна, че направиха клип и на ремиксът й, който беше с променен текст. Пълни глупости, че Ивана не е била в ТОП 5 до 2003 година. Като почнат набор 01 да ми говорят какво било ставало през 2001....

Точно когато излиза “сингъла и” съм роден, но това не ми пречи да съм запознат, че не се е нареждала до Глория, Деси Слава и Камелия. Дори Кати и Рени. 

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...