Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 часа , devotioner каза:

❤️

Брутален Mashup! Браво на Ивана! Все хубави песни - Убиец на любов, Стара история и Не искам да знаеш са любимите ми тук. ❤️ 
Честит Рожден Ден! Да е жива и здрава и винаги толкова готина и позитивна. ❤️ 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, аз съм за джеси да направи още един, но най-много ми се слуша нещо такова от Петраааа! Представете си само Ориент експрес, Котаците и маците, Хищна хиена, Жената паяк и Маргаритихахаха ще изкърти.

А и така чуваме песни, записвани преди 10-20 години как звучат към днешна дата с актуалните им гласове!

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, това с машупите, оляха се, всяка втора пусна. Да не пипат старите песни, да ги правят с ново звучене, а да почнат да правят нови песни в ретро стил.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , foxy_vd каза:

Изредила някои колежки, чудо голямо! Като гледам има много по-интересни неща в това "разследване", но най-вероятно Камелия и не знае, че под клиповете се слагат тагове. Трудно ми е да ви го обясня този момент, а опитвам от доста години. Вие, че и аз, почти живеем в нета, а Камелия е звезда, много-много голяма звезда за нашата оредяваща България. Каза го сама преди месец в интервю.... "Не може да си звезда и да имаш шеф".

Тя е нещо като министър - определя политиката, посоката, тя е визионерът на този бранд на име "Камелия", който мисли с години напред как да се развива той. Заместник-министрите, а това са сътрудниците и се занимават с детайлите. В случая от Цветин натам. Ако това за популацията на сайт като Рамания е важно, то за нея няма абсолютно никаква стойност нито сега, нито преди, нито в бъдеще.

Сега се сещам, че съм видял само още една такава в този бизнес, която мисли, планира и се държи така - Галена. Да, Галена трябваше да изкара много дълъг период като Жалена, за да се превърне в Галена. В тази връзка, Галка на ментално ниво вече няма шеф, за разлика от всички останали в Пайнер.  

:1000(19):

Може ли да се направи тема, в която да пише само Фокси?
Дечурлигата дето пишат във форума винаги са го плюели, но той поне говори с факти и има инфо от първа ръка - не си измисля.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Blueberry каза:

 

Това е вероятно най-добрия проект на Кости. Как ги намери тия.... един от Карибите, втория от Австралия, той от Балканите нямам идея? Но стана и все още е брутален хит и то на световно ниво. Онези "латиносите" примерно не могат да правят друга музика освен своята. Да, правят милиардни гледания, но само с трафик от западното полукълбо, където живеят милиард и половина, но ако не са продуцентите в щатите ще правят друг път. Това на Кости обаче върви навсякъде, защото за композитор, последната песен на който е с легендата Флорин Салам този успех е разтворено ветрило, каквото никъде по света няма. Евала на плешивия дребосък.

:notworthy: 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Jouey каза:

Когато Яни беше СКАНДАЛ... :(

 

 

Солидната глоба която отнесе заради този проект демотивира Яни и се свърши със скандалната ера. Не успяха да оценят, че тя е артист-изпълнител и просто влиза в роля, дори и да не го желае!

С този трак много добре и се получи обаче!

  • Like 6
  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Седмична класация на Ючюуб за България (23-29 Дженуари)

1 - Да си тук - Галена
2 - Да си тук - Меди
3 - DESI SLAVA MASHUP - DS CLASSICS - Дже Си
4 - Недей ме вини - I-Am-Plagiat
5 - Мушама - Пре Слава
6 - Нито ял, нито спал -  I-Am-Plagiat
7 - Татуировка - Азис за бедни
8 - Няма те, няма - Всяка нова
9 - Кралица - Софи Маринова за бедни
10 - Кавала - Криско и Галя
11 - Не, благодаря - Меди
12 - Нарцис ft. Tony - Цветина
13 - Аз Съм Готов  - FYRE
14 - НожЪТ - Коя 34
15 - Ще ми гледаш гъ*а - Оня дет излезе на сцената с Ариа
16 - Проблем - К§СМ
17 - Другата - Диона и Андреа за бедни
18 - Мушама 2 - Пре Слава
19 - Гледае Ме - ГН
20 - Наливай ми feat. D3MO - Били Х.

Отпаднали:
Весоу - Някой ден
Меди - Дивана
Диона - Любовница
Джена - Мушама

  • Haha 5
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, GSA каза:

@zai4eto82 Танче, кои песни ти се иска да включи Райна? 

 

Отгаварям вместо нея:

1. Фреш от портокал

2. Не ползвам чужди вещи

3. Плаче небето

4. Бог ми е свидетел

5. Нежна полиция

6. Вътре в мен

7. Виновен

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, GSA каза:

Честит Рожден Ден на една от най-големите, вижте какво се казва истинска истерия.

 

У уикипедия видЕх, че Райнуш чука 40 таз година! В правото си е да забрани публикуването на стари тъпи снимки и да се фокусира върху следващата десетилетка! 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

У уикипедия видЕх, че Райнуш чука 40 таз година! В правото си е да забрани публикуването на стари тъпи снимки и да се фокусира върху следващата десетилетка! 

И тя като Камейсън изглежда убийствено за годините си. Дано си направи собствен канал и напусне Пайнер, защото с нищо не и помагат и е винаги пренебрегвана за сметка на други. Дори в Хит Микс ще е по-добре. Сашка ще и урежда сума ти участия. 

“По-добре” си беше тотален хит през 2002 година, когато се появи на пазара албумът “Гасне пламък”, обявен по-късно за дебютен албум на годината. 

Много ще ме зарадват, ако издадат един двоен бест на Райнуш, послучай 20 години на сцена. Троен-четворен дори ако включва и най-доброто от фолклора. 
Ех, мечти! 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...