Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 13 минути, SG каза:

За радост същия този интернет вече може да е от голяма полза, особено в момента като няма клубове. :D Само че въпроса е дали самата Десислава е започнала да загрява за това, или други й дават насоките. 😄

Поне знаем, че този другият ще и намира работа. Щото, ако тя трябва да си търси.... натам знаем. :dizzy:

Аз още не мога да разбера как този другия реши да работи и с Деса. :sneaky2: Но, щом е сигурен, че имало хлеб у нея, да видим. Ако мен питат, за да разговарят въобще по въпроса с Деса, тя трябва да вземе минимум едно агне на чеверме, няколко каси с бяло вино, няколко знакови армагана и да иде да се извини при шефа на човека в "Банишора". :1000(29): Той не е злопаметен и бързо му минава, а и не носи на пиене, въпреки 20-годишните легенди, че е много странен, крив и злопаметен. :next_guitar:   

п.п. Половината форум на другия бряг? :dizzy:Е, те това вече е новина дори за чичката.... :1000(10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вижте хора, по цял ден ровя из инстаграмите на световните звИзди и се чудя на кой да коментирам и карам Киронова да лайква от 100-те си профили, за да излизам по-нагоре. Khloe отново ме забеляза и сега няма да млъкна една година! Даже, мисля да взема едно таблетче на Палома и да й дам задача да цъка по цял ден сърца под снимки на звИздите!

Screenshot-20210131-205430-Instagram.jpg

  • Haha 6
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, GSA каза:

Какво от това, че бил педал? И какво мамка му означава правилния бряг? Образовай се, моля те чичка и спри да обиждаш индиректно половината форум. Такъв се раждаш ако не знаеш - нямаш голям избор. 

Той обиди Галин, а не форума! 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, foxy_vd каза:

Поне знаем, че този другият ще и намира работа. Щото, ако тя трябва да си търси.... натам знаем. :dizzy:

Аз още не мога да разбера как този другия реши да работи и с Деса. :sneaky2: Но, щом е сигурен, че имало хлеб у нея, да видим. Ако мен питат, за да разговарят въобще по въпроса с Деса, тя трябва да вземе минимум едно агне на чеверме, няколко каси с бяло вино, няколко знакови армагана и да иде да се извини при шефа на човека в "Банишора". :1000(29): Той не е злопаметен и бързо му минава, а и не носи на пиене, въпреки 20-годишните легенди, че е много странен, крив и злопаметен. :next_guitar:   

Е, тя Сашето навярно си знае, че за изпълнители като Десислава винаги има надежда, защото са достатъчно големи. Навярно и Оцко има пръст. В негов плюс е Дес да е оборотна. А и Камс дори да не е официално във фирмата му, я въртят и нея постоянно по ТВ. Реномето на компанията и телевизията се покачва като се обвързват с такива звезди.

Meanwhile Митака май съвсем се отказа от своите титани и най-накрая е решил да залага предимно на новото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, Willy каза:

Не знаех че в този форум има едукатори, които да ни учат какво е хумор, ирония, диалект, акцент... 😍

Някой по математика има ли, да питам аз?

Не, но със сигурност има професори по статистика.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Willy каза:

Вижте хора, по цял ден ровя из инстаграмите на световните звИзди и се чудя на кой да коментирам и карам Киронова да лайква от 100-те си профили, за да излизам по-нагоре. Khloe отново ме забеляза и сега няма да млъкна една година! Даже, мисля да взема едно таблетче на Палома и да й дам задача да цъка по цял ден сърца под снимки на звИздите!

Screenshot-20210131-205430-Instagram.jpg

Още ли ви пари отдолу това?

image.png.591dcc5580500ef9eedc50010a361753.png

  • Thanks 1
  • Haha 4
  • Dislike 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , DevilWish каза:

Аз искам:
Плаче небето
Хиляди жени
Ти ме лъжеш най-добре
Цип на устата
Агресия
Любов не прося
От един инат
Глезената-гледаната
Двама
Любов по скалата на Рихтер
Това ми е специалността
Думите не стигат

Тези са ми любимите, които и да избере няма да сгреши! ❤️ 

Много труден избор при Райна. Има толкова хубави песни, че не знам. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DarkChild каза:

Акцент, не диалект.

 

По темата, изобщо не ми хареса песента му.

Да, знам разликата, но имах предвид диалект. 
 

Само чи не ме виджя.... те така пеее и ми е доооста меко, варненско ли е, шуменско ли не знам, но определено е твърде меко 😅 


По темата... какво ще кажат Галенови когато галена пусне машуп... инчиресно

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, NazzkO каза:

Да, знам разликата, но имах предвид диалект. 
 

Само чи не ме виджя.... те така пеее и ми е доооста меко, варненско ли е, шуменско ли не знам, но определено е твърде меко 😅 


По темата... какво ще кажат Галенови когато галена пусне машуп... инчиресно

Ми това е точно акцент! 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, zai4eto82 каза:

Коце не мога да го предам. 

Айде, айде, издаваш кога си ляга, какво пие, къде е жена му, дали е гол и т.н., пък за някаква тъпа песен си траеш. Нищо, ще е провал.

 

  • Like 3
  • Haha 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Айде, айде, издаваш кога си ляга, какво пие, къде е жена му, дали е гол и т.н., пък за някаква тъпа песен си траеш. Нищо, ще е провал.

 

А защо трябва да е песен непременно?

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

Ако не ти знаехме историите тук, бихме си помислили, че си изключително вярна и предана. 

Много неща не съм казала, тъй че нищо не съм казала. 

  • Like 2
  • Haha 6
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...