Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 32 минути, THE IIconic каза:

Той обиди Галин, а не форума! 

 

Въпросния каза, че Галин не е на правилния бряг, защото бил гей, тоест всички гейове не са, което е егати и тесногръдието и невежеството. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, SG каза:

На Весо точно в този тип освободено пеене му е чара. Песента е мега яка зарибявка. Или може би Blueberry е направила магия на някои от нас да си мислим така. :D

Egati чара 😅😅😅 на теб и джулия ти харесваше, лидия също, сега и весо... понякога се чудя как харесваш джеси 😽😅😅🙊

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

Дали не е за бранда с дрехите? Мегз търсеше дечица, може да са тези на Константин, примерно момиченцето както е русичко с Лидия...?

Не. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Дали не е за бранда с дрехите? Мегз търсеше дечица, може да са тези на Константин, примерно момиченцето както е русичко с Лидия...?

Егати звездата, ако облечеш децата си с такива боклуци. Кой знае какви алергии може да получат!

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, DarkChild каза:

Още ли ви пари отдолу това?

image.png.591dcc5580500ef9eedc50010a361753.png

Много ни боли от коментара който й е пуснал някой от Jenner communications, да, позна!😏

  • Haha 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Много ни боли от коментара който й е пуснал някой от Jenner communications, да, позна!😏

А в същото време се ровиш из профилите да видиш какво са пуснали от Preslava communications. Айде, де.

  • Like 2
  • Haha 3
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, NazzkO каза:

Egati чара 😅😅😅 на теб и джулия ти харесваше, лидия също, сега и весо... понякога се чудя как харесваш джеси 😽😅😅🙊

Е кефят си ме различни работи. А и Весо е от нашата секта, това няма как да не го направи по-симпатичен. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, SG каза:

Е кефят си ме различни работи. А и Весо е от нашата секта, това няма как да не го направи по-симпатичен. :D

По-добрее кликай тука хахахах скандална е... възроди прашасалия канал и е на път да направи 2 млн на песни на 20 години за 20тона дни хахаха кралица

 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pechenko каза:

Жестоко парче! Беше ми някаква тъпа на първо слушане, но сега много ме зариби.

За тебе я боли и гори, но не сърцето й, и с твоите приятели до един ще се утеши.

Дали пее за същото, което си мисля и аз? :1000(29):

 

  • Haha 5
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, NazzkO каза:

По-добрее кликай тука хахахах скандална е... възроди прашасалия канал и е на път да направи 2 млн на песни на 20 години за 20тона дни хахаха кралица

 

Кликаме, кликаме. :D Ама и на баладата трябва да отделим малко време, че най-накрая е близо до милиончето.

Машъпа според мен ще се задържи брутално, ще направи десетки милиони в дългосрочен план. Хората си слушат ретро чалгата, а такива миксчета винаги ще са вървежни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, NazzkO каза:

По-добрее кликай тука хахахах скандална е... възроди прашасалия канал и е на път да направи 2 млн на песни на 20 години за 20тона дни хахаха кралица

 

Ставаш банален вече Деса прасето! 

 

  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

Кликаме, кликаме. :D Ама и на баладата трябва да отделим малко време, че най-накрая е близо до милиончето.

Машъпа според мен ще се задържи брутално, ще направи десетки милиони в дългосрочен план. Хората си слушат ретро чалгата, а такива миксчета винаги ще са вървежни.

Дааа, със сигурност ще се пуска и на събирания.

На мен ми е любопитно тия машупове дали ще влязат в дискотеките 😂 иначе баладата ще си направи милион по-бързо от предишния и трак с малума 😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, NazzkO каза:

Дааа, със сигурност ще се пуска и на събирания.

На мен ми е любопитно тия машупове дали ще влязат в дискотеките 😂 иначе баладата ще си направи милион по-бързо от предишния и трак с малума 😂

Да, баладата се разви малко по-добре, но те хората точно такива песни искат от Десислава.

Иначе в дискотеките май бяха въртяли първия машъп на Саша и Цецо, от който тръгна модата. Според мен като евентуално отворят след някой и друг месец или година няма да минат и без тези на Прес и Дес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

Да, баладата се разви малко по-добре, но те хората точно такива песни искат от Десислава.

Иначе в дискотеките май бяха въртяли първия машъп на Саша и Цецо, от който тръгна модата. Според мен като евентуално отворят след някой и друг месец или година няма да минат и без тези на Прес и Дес.

Даааа, Преслава ги уби с първия, а втория дори не ѝ трябваше да го пуска... малко пресоли манджата... 

Джеси ако направи още един само балади ще е топ. Аз предполагам до рождения си ден ше пусне още нещо

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...