Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

От 22.01.2021 г. от 0:08, Willy каза:

По-интересни са ми таговете на Камелия под Името ти. Вместо да пише Луда по тебе, щото в този период мачкаше с интерес от балканите, тя е набутала Пайнер и имена на колежки.😆

@foxy_vd
image.png.362faaae2453e91b66305a31895c4bb8.png

Изредила някои колежки, чудо голямо! Като гледам има много по-интересни неща в това "разследване", но най-вероятно Камелия и не знае, че под клиповете се слагат тагове. Трудно ми е да ви го обясня този момент, а опитвам от доста години. Вие, че и аз, почти живеем в нета, а Камелия е звезда, много-много голяма звезда за нашата оредяваща България. Каза го сама преди месец в интервю.... "Не може да си звезда и да имаш шеф".

Тя е нещо като министър - определя политиката, посоката, тя е визионерът на този бранд на име "Камелия", който мисли с години напред как да се развива той. Заместник-министрите, а това са сътрудниците и се занимават с детайлите. В случая от Цветин натам. Ако това за популацията на сайт като Рамания е важно, то за нея няма абсолютно никаква стойност нито сега, нито преди, нито в бъдеще.

Сега се сещам, че съм видял само още една такава в този бизнес, която мисли, планира и се държи така - Галена. Да, Галена трябваше да изкара много дълъг период като Жалена, за да се превърне в Галена. В тази връзка, Галка на ментално ниво вече няма шеф, за разлика от всички останали в Пайнер.  

:1000(19):

  • Like 6
  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега забелязах че PlanetaOfficial нямат песен с над 7М от юли насам! Повече от 6 месеца без голям хит!!
Всички хитове за този период са извън пайнер: Не, мерси, Татуировка, Кавала и Да си тук. 

  • Like 1
  • Wow 3
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Сега забелязах че PlanetaOfficial нямат песен с над 7М от юли насам! Повече от 6 месеца без голям хит!!
Всички хитове за този период са извън пайнер: Не, мерси, Татууровка, Кавала и Да си тук. 

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Момичето дори и да става за нещo, като я почнат сега feat, &, starring Галин, Маджуна, Адам, Лидл... и ще замине и няма да се развие.

Мoже и "Симoна и Галена ". 

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Гальо каза:

Новото попълнение на Бета Мюзик - Симона

2-AE9006-F-EDD7-4786-9-E2-C-086-D837013-

Значи и тази трябва да е скрита Дионка лимонка, защото Галин беше казал, че ще обявяват ново мъжко попълнение в Анус мюзик.

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Danger. каза:

Във форума коментирано ли е как Галин се е свързал с това момиче и е предложил договор в Алфа и тя го е отрязала. :rap:

Пари ли им иска на тия дечица? 

преди 6 минути, stereoto_ каза:

Тоя па цар плъх, направи две песнички и тука ще се изказва все едно композира за Адел. Малък циганин!

Единственият му хит

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 21.01.2021 г. от 23:52, Willy каза:

Гледам че Галена отговаря на хората че е заради новият канал. Кралица на Роксана е същата ситуация. И тази песен е първи клип в нейният канал и не ми излиза никъде, нито беше в тренда.

Няма общо с това, че каналът е нов, а с новата политика на youtube, където с всеки изминал ден залагат все по-малко на музикални клипове за сметка на влогове и други развлекателни клипове. Никой в момента не може да схване точно алгоритъма и ще става все по-трудно да се трупат гледания. Не случайно и в на Планета канала гледанията падат драстично.

В канала на Емилия пък конкретно, според мен поне, има най-вероятно някакъв проблем. Почти всичките й ретро клипове в даден период бяха с по 15-20К гледания, докато изведнъж "Мечтата ми вземи" не скочи на 80К за седмица, а другите почти не мръднаха. Оттогава насам същия клип почаки със само още 10К за половин година, докато "Нежни устни", "За мен забрави" и "Самотна стая" вече са с по над 200К отгоре за същия период. Отделно там качиха един филм за Широка Лъка, който за първите си 24 часа направи 148К гледания, а повече от три месеца след това е мръднал само с 1К отгоре... мейкинга на "На всичките в устата" е по същия начин. Изобщо всичко е много нелогично с гледанията там. 

  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Въртите ли хита... "спондж" панамера?

100К+ за денонощие... и то на дебютант. Май махалите я въртят.

Ако въпросният може да пее (демек не е гола вода, не да е някакъв топ вокал) и нацели силни песни, има потенциал да му се получи. 

Малко ми е мъжката Ариа.  :D 

BTW, версията на Галена ми харесва повече от тази на Меди. Доста й пасва.

Много досаден сезон на Капките. Някога канили ли са такъв брой чалга изпълнители в сезон? Толкова са ми изтъркани всичките. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Въртите ли хита... "спондж" панамера?

100К+ за денонощие... и то на дебютант. Май махалите я въртят.

Ако въпросният може да пее (демек не е гола вода, не да е някакъв топ вокал) и нацели силни песни, има потенциал да му се получи. 

Малко ми е мъжката Ариа.  :D 

 

минал е тоз покрай Ариа. язък за яката музика. И да, закво вика на Порше - Порш, да не се прави на американски мексиканец? 

  • Haha 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...