Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час, Hurricane каза:

Ето го братът на Донка и племенник на Галена. Снимката е направена в квартал “Факултета”  :D

https://www.instagram.com/p/BnA9fNilAP4/?igshid=1uwszyn2zwp6f

Той певец ли е? Не е хубаво да се коментира тук, ако не е. Според мен поне.

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Kriminal каза:

минал е тоз покрай Ариа. язък за яката музика. И да, закво вика на Порше - Порш, да не се прави на американски мексиканец? 

Аз чувам "спондж". 

Дежа вю получих. Крум имаше една песен дето пееше "ти си мръсна, аз съм черен", а аз чувах "ти си мръсна, аз съм ЧЕРВЕЙ" :D

Или Лорена: "Апък девойките сладките", а аз до ден днешен чувам "но-шпа за девойките сладките" :D 
 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, meleto каза:

 

BTW, версията на Галена ми харесва повече от тази на Меди. Доста й пасва.

 

Интересно да го чуя и от друг. Исках и аз да го пиша, ама като цяло мислех че просто съм пристрастен. Брутално е изпяването, особено на вторият куплет и припева, настръхвам от гласът й на частта "Някъде другаде, не и до мен".

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Willy каза:

Интересно да го чуя и от друг. Исках и аз да го пиша, ама като цяло мислех че просто съм пристрастен. Брутално е изпяването, особено на вторият куплет и припева, настръхвам от гласът й на частта "Някъде другаде, не и до мен".

 

Не съм от агитката на Галена, така че си е комплимент за нея. Тая песен пасва повече на найното медено гласче. Навремето като излезе "Дъждовно реге" знаех, че ще стане голяма звезда. Има много специфична бленда, отличаваща се. 

Затова Таня Маринова никога няма да се наложи. Има твърде банален глас и сръбска орнаментика. 

Джулия пък има супер глас, но визуално е като останалите. Въпреки че след операциите придоби някакъв неин си вид и оттогава започнаха песните й да се получават. 

Да не закачаме Преслава, щото нея само по гласа може да я познае човек. На визия е Галена 2. Много се опропасти и то не толкова щото се е тунинговала, а заради уеднаквяването й с масата. Иначе операциите са успешни, добре са рязали, но загуби индивидуалността си. Добре, че има златен глас, който въздейства каквото и да изпее.   

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , чушка. каза:

Това някаква шега ли е, пич?

😂😂 не, Цветина го обяви и ми е много интересно какво ще бъде парчето. Останаха твърде малко “поп” и рап изпълнители, които не са се омешали с чалгата все още. Даже се сещам само за Михаелите, Графа и Павел и Венци Венц 😃 

преди 7 часа , Willy каза:

Сега забелязах че PlanetaOfficial нямат песен с над 7М от юли насам! Повече от 6 месеца без голям хит!!
Всички хитове за този период са извън пайнер: Не, мерси, Татуировка, Кавала и Да си тук. 

Поредно признание за Даймънд - последните хитмейкъри в Пайнер 😂

 

Новата Алфичка още преди време я бях засичала и очаквах Галин да я грабне. Пее много хубаво. Един път Гъбко да избере с ушите, а не с очите.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , dan!el каза:

Няма общо с това, че каналът е нов, а с новата политика на youtube, където с всеки изминал ден залагат все по-малко на музикални клипове за сметка на влогове и други развлекателни клипове. Никой в момента не може да схване точно алгоритъма и ще става все по-трудно да се трупат гледания. Не случайно и в на Планета канала гледанията падат драстично.

В канала на Емилия пък конкретно, според мен поне, има най-вероятно някакъв проблем. Почти всичките й ретро клипове в даден период бяха с по 15-20К гледания, докато изведнъж "Мечтата ми вземи" не скочи на 80К за седмица, а другите почти не мръднаха. Оттогава насам същия клип почаки със само още 10К за половин година, докато "Нежни устни", "За мен забрави" и "Самотна стая" вече са с по над 200К отгоре за същия период. Отделно там качиха един филм за Широка Лъка, който за първите си 24 часа направи 148К гледания, а повече от три месеца след това е мръднал само с 1К отгоре... мейкинга на "На всичките в устата" е по същия начин. Изобщо всичко е много нелогично с гледанията там. 

Четях поста ти и ми се въртеше само “На крива ракета космосът й е крив”.

Промяна в алгоритъма наистина има и всеки може да я види и е факт, че се толерират по-дълги клипове и по-малки канали. Но този алгоритъм не попречи на Галена и Десислава преди две седмици и на Преслава преди месец. Като има интерес, като има хубаво парче, то си навърта гледания. Ето, Десислава пусна песен със слаб интерес и малко след нея машъп с доста гледания. Не е от канала.

По принцип не изключвам възможността каналът на Емилия да страда от т.нар. shadowban, т.е. заради някакви флагнати клипове или хаштагове, да не се разбира добре с алгоритъма. Мисля си го още откакто “В София дойде”, идваща след два мегахита, дебютира с под 30 хиляди. Но пък Djeale направи 34 милиона в същия канал, така че като има интерес, някак алгоритъмът не играе роля.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Kriminal каза:

минал е тоз покрай Ариа. язък за яката музика. И да, закво вика на Порше - Порш, да не се прави на американски мексиканец? 

Аз пък през цялото време си мисля, че пее “posh panamera”. Елегантна панамера един вид...

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, penakavalli каза:

Аз пък през цялото време си мисля, че пее “posh panamera”. Елегантна панамера един вид...

Панамерата е една, батко!

 

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сочно маце е станала Диванка! Повече клипове да снима.

Иначе очаквано скучен микс - друго си е Смукача, Палавник, Жените знаят как, Патрона, Сексът и градът, Албански валс! 

  • Dislike 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новият букмейкър Palms Bet, пръкнал се миналата година след закриването на Еврофутбол и свързван с Делян Пеевски. Още не са се родили, оборот не са завъртели, печалби не са обявили, данъци не са плащали, но вече са спонсори с 1 000 000 лева на държавно субсидираните отрепки от Подуяне. И кой да вземат за рекламно лице? :1000(1):

Palms Bet.png

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, foxy_vd каза:

Новият букмейкър Palms Bet, пръкнал се миналата година след закриването на Еврофутбол и свързван с Делян Пеевски. Още не са се родили, оборот не са завъртели, печалби не са обявили, данъци не са плащали, но вече са спонсори с 1 000 000 лева на държавно субсидираните отрепки от Подуяне. И кой да вземат за рекламно лице? :1000(1):

Palms Bet.png

Да, вие за някакъв апартамент. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Blueberry каза:

Четях поста ти и ми се въртеше само “На крива ракета космосът й е крив”.

Понеже доста ясно, смятам, обясних някои нелогични (не)активности в гледанията, няма какво повече да напиша освен 🤦‍♂️

  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , devotioner каза:

❤️

Ееееей велика е тая жена! Евала какич, няма Преси няма Деси, къртач си. Няма остаряване тая жена и какви песни има само - реликви. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, asylum каза:

Помислих я за Николета и още някого. Хубавица е, но можеш да я сбъркаш с много други :( Може би заради силната обработка. 

Всички тези пластмасови кукли са като клонирани. А и знаем, че няма нищо общо с действителността.

  • Like 7
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, dan!el каза:

Понеже доста ясно, смятам, обясних някои нелогични (не)активности в гледанията, няма какво повече да напиша освен 🤦‍♂️

Обясни защо Преслава трупа милиони гледания?

Защо Десислава трупа милиони с едно парче, а другото едва крета?

Защо Галена натрупа милиони с първия клип?

И сега кажи защо новата песен на Емилия не се представя добре?

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво на Ивана! Много добре замислено, а песните са трепач наиатина. Освен Уличник, която ми е напълно излишна.

Това с машупите със собствени песни е далеч по-добра идея, а Джеси и сега Ивана го доказаха!

Кралици, да си направят общ машуп и да си изпеят дуета!

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, NazzkO каза:

Браво на Ивана! Много добре замислено, а песните са трепач наиатина. Освен Уличник, която ми е напълно излишна.

Това с машупите със собствени песни е далеч по-добра идея, а Джеси и сега Ивана го доказаха!

Кралици, да си направят общ машуп и да си изпеят дуета!

Аз се надявах да включи Уличник и Наздраве, затова останах доволен! Не че ще го слушам пак, но е добре да налага Уличник!

Мен ме кефи идеята да припомнят стари песни и не ми пречи и всички ретро певици да се изредят със златни и недотам златни хитове. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...