Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 6 минути, Гальо каза:

Има ли смисъл от подобно напомняне, всички знаем, че мине ли месец от предната всички пускат по една нова песен 
Или ти ни подготвяш, за да си набавим тапи за уши? Благодарим в такъв случаи ❤️

Кой както пожелае да го приеме. :D

Лидия btw не пуска песни всеки месец. Май само дуета с Алисия и триото с Десита и Диона бяха издадени скоро един след друг. Това, че Алфа са активни не значи, че трябва да зачитаме всички за един изпълнител.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Водещият Йовко по Фен Тв искат да го сгодяват. Обажда се някаква от Благоевград преди малко и вика,че нейната приятелка много го харесвала- била на 25, а той бил на 36. Щял да остане доволен. :D

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, zai4eto82 каза:

Водещият Йовко по Фен Тв искат да го сгодяват. Обажда се някаква от Благоевград преди малко и вика,че нейната приятелка много го харесвала- била на 25, а той бил на 36. Щял да остане доволен. :D

Ще е доволен, само ако приятелката е приятел.

  • Haha 3
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, zai4eto82 каза:

Водещият Йовко по Фен Тв искат да го сгодяват. Обажда се някаква от Благоевград преди малко и вика,че нейната приятелка много го харесвала- била на 25, а той бил на 36. Щял да остане доволен. :D

Че той не е ли женен?

Къде е София? 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Hurricane каза:

Лидия незабавно да напуска Алфа!

И аз мисля, че е време. Но да видим как ще я лансира Галин тази година. Може пък и да е усетил, че сега е момента да я направи лидерка с правилните песни и клипове.

А и като се напусне компанията невинаги се получава. На Диона и двете парчета са й яки ама нещо не мисля, че получават същия интерес, колкото щяха в канала на Алфа.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, SG каза:

И аз мисля, че е време. Но да видим как ще я лансира Галин тази година. Може пък и да е усетил, че сега е момента да я направи лидерка с правилните песни и клипове.

А и като се напусне компанията невинаги се получава. На Диона и двете парчета са й яки ама нещо не мисля, че получават същия интерес, колкото щяха в канала на Алфа.

Няма място за повече от две лидерки. 

Ариа ще се задейства, щом отворят дискотеките.

Ваня Великова е доста активна и в момента.

Клеа не е решила, не е пуснала дуета със Зоя. 

Мол ти са! 

  • Haha 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, SG каза:

А и като се напусне компанията невинаги се получава. На Диона и двете парчета са й яки ама нещо не мисля, че получават същия интерес, колкото щяха в канала на Алфа.

Да вземе пример от кака ДжесиСлава и да иде в Хит Микс. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, asylum каза:

Няма място за повече от две лидерки. 

Ариа ще се задейства, щом отворят дискотеките.

Ваня Великова е доста активна и в момента.

Клеа не е решила, не е пуснала дуета със Зоя. 

Мол ти са! 

Е, трябва и една лидерка за децата и тийновете. Тя не че Лидия вече не е номер 1 там, де. :D

преди 8 минути, BobiTo каза:

Да вземе пример от кака ДжесиСлава и да иде в Хит Микс. 

Това между другото хич не е лоша идея. Засега Хит Микс се оказва нещо много добро за Десислава, а в началото дори аз бях възмутен от решението й. За нула време издаде дългоочакваната балада и успешно припомни някои от златните си хитове. Въртят я до пръсване по Тв и й пуснаха и мърч. Явно точно такава стъпка е била нужна на инак кадърна изпълнителка като нея, за да пожелае да е по-активна и да започне да прави по-добри ходове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, SG каза:

Е, трябва и една лидерка за децата и тийновете. Тя не че Лидия вече не е номер 1 там, де. :D

Това между другото хич не е лоша идея. Засега Хит Микс се оказва нещо много добро за Десислава, а в началото дори аз бях възмутен от решението й. За нула време издаде дългоочакваната балада и успешно припомни някои от златните си хитове. Въртят я до пръсване по Тв и й пуснаха и мърч. Явно точно такава стъпка е била нужна на инак кадърна изпълнителка като нея, за да пожелае да е по-активна и да започне да прави по-добри ходове.

Жалко, че баладата така брутално флопна, но пък с златните хитове уцели. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, BobiTo каза:

Жалко, че баладата така брутално флопна, но пък с златните хитове уцели. 

За баладата започвам да си мисля, че ще си се слуша във времето и ще си направи няколко милиона, по примера на песните й от преди да се върне в Пайнер. Засега като че върви една степен по-добре от двата комерса от 2020.

Някои хора (като мен) просто трудно я възприемат ДС да пее с такъв променен глас, но с времето се свиква. Пък й машъпа като че й даде тласък да си бъде харесвана и така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

За баладата започвам да си мисля, че ще си се слуша във времето и ще си направи няколко милиона, по примера на песните й от преди да се върне в Пайнер. Засега като че върви една степен по-добре от двата комерса от 2020.

Някои хора (като мен) просто трудно я възприемат ДС да пее с такъв променен глас, но с времето се свиква. Пък й машъпа като че й даде тласък да си бъде харесвана и така.

Един дует с Меди да завърти и ще и потръгне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, BobiTo каза:

Един дует с Меди да завърти и ще и потръгне.

Дуета с Азис ще е първи, предполагам. :D Той Азо сега ще предизвика голям интерес в национален ефир, особено като пак се прави на жена. И ДС има засилка от машъпа. Да запишат една добра песен и да снимат силен клип за лятото и ще мачкат!

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, SG каза:

Дуета с Азис ще е първи, предполагам. :D Той Азо сега ще предизвика голям интерес в национален ефир, особено като пак се прави на жена. И ДС има засилка от машъпа. Да запишат една добра песен и да снимат силен клип за лятото и ще мачкат!

Къде се прави Аза пак на жена? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Hurricane каза:

И Преслава има готова песен от него. За тях може и да се е постарал ;) 

Силно се надявам. Дивана не е лоша, но в сравнение с последните две си е баш лоша.

Интересно ми е на Прес каква ще е. Право в очите ми е любима от петте нови песни в албума. Още ме е яд, че не ѝ направи истински клип.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , asylum каза:

Естествено, че не са. 

Нямат турска песен с уредени права. 

Освен За пари и Запали други не се сещам (ама те са евтини, поне за турските стандарти). И разбира се - Полунощ е (по извън съдебно споразумение), каквото ще е и с Алфочка. Ама Пайнера се бръкна тогава с 1 милион (и после забрани турските кавъри), да видим Галинчо колко пари ще се наложи да плати.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

О забравих и Фики - Аз измръзнах, но баща му се познава с автора на песента и предполагам са минали тънко. И разбира се G-класата, (но там композиторите са азери мисля). 100% има и други тук таме, но са рядкост, за разлика от преди случая с Полунощ е (която прекрати и кариерата на Надя) когато всяка втора песен беше турски кавър.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз винаги съм се чудил защо Пайнер (и като цяло всички чалга компании) не си имаха проблеми със масовите кражби преди 2003. На поразия се крадяха турски, гръцки, сръбски песни, повечето дори с повече от една версия.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Olay каза:

О забравих и Фики - Аз измръзнах, но баща му се познава с автора на песента и предполагам са минали тънко. И разбира се G-класата, (но там композиторите са азери мисля). 100% има и други тук таме, но са рядкост, за разлика от преди случая с Полунощ е (която прекрати и кариерата на Надя) когато всяка втора песен беше турски кавър.

Надя продължи да се мъчи чак до 2007-ма - не това, че ги хванаха в кражба й прекрати кариерата, а това, че никой не я бръснеше за жива, то си беше мъка отвсякъде:

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...