Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 9 часа , zai4eto82 каза:

Ама може ли започва сега 107 дни и ми я спират за реклами Фен. Да ги утрепеш. 

Стига си кълняла, че се връща по децата, Таничка. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Slavi каза:

Точното ми мнение е, че Спотифай представлява фактое главно срвд децата, но все още е твърде оскъден. Там милион се стига за година, в тубата за 3 дни. Не случайно алфите, Денис, много трап бг парчета са на такива предни позиции за сметка на по големи хитове. 

Прпстите хпроца си пускат ютуб на маса. За тях това е все още ново. По голямата част от народа ни са такива... 

Ако мв беше версията на Жадор, нейната може би нямаше да мине 20 млн... 

А ако беше самосъоятелна, вероятно и милион нямаше да стигне... 

Иначе виждал юи си и профила в ютуб чартс. Половината песни са на някаква аржентинска Емилия. Верно ше излезе Коя на Балканите🤣

Галош и Преса бвз хит като Джале са далеч по познати на Блканите. Убеден съм. 

Заслужава са флопне и да се осъзнае. Но добре си е изпекла нещата. Навън ще трупа милиони на гърба на Кости и други дуетни половинки, а тук ще цеди Теофиков, за да напомня за себе си. Освен това Башур се грижи проектите и да се въртят и продуцират от големи румънски брандове... 

Ако беше някое младо секси пиче с индивидуалност и амбиции можеше и да пробие. Мисля си, че след някоя друга година и тя няма да помниза кариерата си на Балканите 

Брат, на повечето песни и производни имена не знам. Почти не слушам излизащите неща последните месеци. Проекта на Меди и Галена е изключение. 2 пъти слушах Алфа колаборацията. Защитавам я, защото е добрио парчето. Десетки примери с подобни кражби. И Галош, и Преса, и Деса, и Азо... Че и повече са пипали... Нещо като е ок и успешно трябва да се признава. Ясно е, че гъбата търка гърбовете на златните си пиленца Лидка и Десита, за да помирише свежия въздух в чалгата, но е въпрос на врвме двете да го оставят. Порастват, отракват се.

 

Бях прав за дебюта на Биляниш. По успешен от този на Ариа. Коментирай

Айде върна се и спокойствието свърши! Сега пак ще се дъвче едно и също по цял ден! Дойде и осра темата с твойте глупости!

п. с. Целувки

Screenshot_20210129-111259.jpg

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Gerganafen каза:

Аз като ви казвам, че Лиди е нива над другите в Алфа... Нито се разказваше с тях по МОЛ-ове, нито има мизерните гледания на "мъжките" Алфи, следва си когото си иска... Истинска Кралица, колегиална и лоялна - явно Гейлин не може да й казва кого да следва, както нарежда на другите си кукли. ❤️

 

lidi4.jpg

Каквато и да е, трябва да напусне Алфа!

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, чушка. каза:

А едно време Емилия говореше против Андреа как е правила песни с Кости, песни на английски и се е целила с тях на чужд пазар. Сега тя използва същата схема. 

В последните 2-3 години ми е станала много противна, това чувам и от хората, с които работи.

Отдалечила се е от всички и всеки, хванала парите на мъжа си и залитна към всичко скъпо, което преди не можеше да си позволи.

Аз пък чувам доста позитивни неща за нея. Самата тя е израстнала доста като човек. Това за парите е супер изтъркано. Коя не се е хванала за парите на мъжа си? Поне от тея дето са с богати мъже. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Slavi каза:

И според мен баладата ще се развива с времето и ще направи поне 3 милиона. 

Иначе промяната на гласът и го забелязват основно старите и фенове и то не заслепвните. Някои продължават да пишат сякаш живеят в 2014. 

Радвам се, че Деса напомни успешно за себе си, макар и с маш ъп, първия такъв със собствени песни. Един дует с Азис и последвалата самоясъоятелна ще набере инерция. Иначе няма какво да се лъжем. С тази визия и начин на пеене, трусно ще грабне децата. Но пък както виждаме си има свой таргет. Слуша се от всякакви хора като възраст и стереотип. Трудно е да угоди на всички. Едни искат фолклор, други балади, трети поп, а четвърти мелъди фолк. 

Дано да излезе, но реално като ги знаем и двамата още 5 пъти могат да се скарат и да се забравят до тогава. Сега Василка ще е в Капките... Ако го проточат за след това може и да се разминат. 

На мен всъщност ми се иска тя първо да се възползва от тласъка на машъпа, за да издаде самостоятелен хит. Иначе ще се почнат пак приказките, че някой я бил вадил от блатото (които са си предимно в Рамания, де). Нали, понеже за 25 години не е показвала, че може и сама да предизвика интерес.

Обаче дори на Алфа им трябваха почти два дена, за да изместят вече позастаряващия ретро машъп на Шугърмама от номер 1 в Тренда. Каква кралица! :D

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ясно, че има хляб още в Джеси! Явно ѝ е трябвало промяна, взе каквото можа в Пайнер и сега с нови сили ! Дано е наистина все така продуктивна и скоороо ни изненада с нещо... аз очаквам пак около рд-то ѝ, но този път дано да е по-добре от предната изненада за РД! 

А през това нека не позволяваме на леля Гинчи от Толбушин да бъде номер 1 с нещо, което преди 20 години Есил е направила по-добре!

Поскайте си я

 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, SG каза:

Обаче дори на Сертаб Еренер й трябваха почти два дена, за да изместят вече позастаряващия ретро машъп на Шугърмама от номер 1 в Тренда. Каква кралица! :D

Ето още нещо, крадено от Надя Тотото

 

  • Like 1
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Добре, че беше СИЛВИЯ, че Глория, Кама и Деса да станат звезди. 

 

Всички гранддами копираха този клип - пропускаш Рени и Ивана. 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Всички гранддами копираха този клип - пропускаш Рени и Ивана. 

 

Естествено, и всичките си сложиха гърди, защото тя беше с 2 пред тях. 

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, NazzkO каза:

Много ясно, че има хляб още в Джеси! Явно ѝ е трябвало промяна, взе каквото можа в Пайнер и сега с нови сили ! Дано е наистина все така продуктивна и скоороо ни изненада с нещо... аз очаквам пак около рд-то ѝ, но този път дано да е по-добре от предната изненада за РД! 

Вижда се, че и Хит Микс й се отразява добре, колкото и странно да звучи това. :D Айде дано и в бъдеще да е така.

И изненада послучай РД звучи добре, особено като се сети човек за други такива в предишни години.

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Danger. каза:

Емилия е с 8 хиляди гледания за 4 часа във вече развит канал. :cw:

Дебютантът Антонио с 8К за 21 минути, горката Емили. Тя тръгна със световните звезди да се състезава, а те бг дебютантите-боксьори са по-интересни от нея.

  • Like 1
  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, FikLena каза:

Айдеееееееее 10 млн ! честито Галенови !!!! :1000(33)::1000(33)::1000(33)::1000(33):

 

 

Гледам пак си драскал снощи по вратата ми,
Днеска пак ще караш плътно зад колата ми

 

Ми то вече не остана клипирана песен на Галена от ютуб ерата под 10М хД Сега е ред на неклипираните! Следват Точно никога, Хабиби...

  • Haha 2
  • Wow 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я Я я я, какво видят очите ми !

 

Мега,ултра,гига хита 'Моето слабо място 'е качена през 2014 и има 14 млн.

Мина ми 2017 г.(цели 3 години разлика !!!!)   10 млн.

 

милата ми продължава да унижава Преслава. :)

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...