Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Хора, тая нейна постановка в новата песен хич не пасва и звучи неадекватно на стила, ритъма и скъпите анцузи в клипа.

Джале просто беше късмет, в Румъния се правят хиляди подобни песни с такъв чик-чирик ритъм и просто някои успяват. Това не е някакво мега различно запомнящо се парче, което да остане някакъв хит. 
 

Ето нещо в подобна стилистика, което беше супер станилен летен хит и се въртя навсякъде, а сега никой не го знае хахаха с разликата, че тогава ютуб не беше така популярен и песента е по-хбава хахах

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, NazzkO каза:

Хора, тая нейна постановка в новата песен хич не пасва и звучи неадекватно на стила, ритъма и скъпите анцузи в клипа.

Джале просто беше късмет, в Румъния се правят хиляди подобни песни с такъв чик-чирик ритъм и просто някои успяват. Това не е някакво мега различно запомнящо се парче, което да остане някакъв хит. 
 

Ето нещо в подобна стилистика, което беше супер станилен летен хит и се въртя навсякъде, а сега никой не го знае хахаха с разликата, че тогава ютуб не беше така популярен и песента е по-хбава хахах

 

Колко е яка Деса тук, направо цепи с тяло. 

Иначе тая песен супер много ме кефеше, и стабилно я въртяха по сити. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Сашо каза:

Колко е яка Деса тук, направо цепи с тяло. 

Иначе тая песен супер много ме кефеше, и стабилно я въртяха по сити. 

Да и аз се загледах в клипа, пиченци си е хахахах

received_1769407806554593.jpeg

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия не знам къде е тръгнала с песен на английски. Лично аз не се сещам Бг изпълнител да е имал хит (в пълния смисъл на думата) на английски. Дори Гери-Никол като се опита с доказани хитове като ''Аз съм кралицата'' и ''Готина и луда'' флопна жестоко. Deals я очаква същата съдба. Дано след супер многото негативни коментари и потресаващ начален интерес си даде сметка, че няма смисъл да драпа за световна кариера. Помня, че ''Джале'' също започна много слабо, но там си имаше балканския  ритъм и като цяло имам чувството, че с испанския и се получаваше много по-добре. Поне този път май не се е бръкнала много за проекта защото Кости също се води продуцент. 

  • Like 3
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, -A. каза:

Емилия не знам къде е тръгнала с песен на английски. Лично аз не се сещам Бг изпълнител да е имал хит (в пълния смисъл на думата) на английски. Дори Гери-Никол като се опита с доказани хитове като ''Аз съм кралицата'' и ''Готина и луда'' флопна жестоко. Deals я очаква същата съдба. Дано след супер многото негативни коментари и потресаващ начален интерес си даде сметка, че няма смисъл да драпа за световна кариера. Помня, че ''Джале'' също започна много слабо, но там си имаше балканския  ритъм и като цяло имам чувството, че с испанския и се получаваше много по-добре. Поне този път май не се е бръкнала много за проекта защото Кости също се води продуцент. 

Точно!

Кости е пробутал тотална боза на Емилия, а на румънците дава топ хитове, които правят милиони гледания за по-малко от седмица.

Друг е въпросът, че Ема мисли че като му хвърли една камар с пари и ще получи мега добрата песен 😄

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, -A. каза:

Емилия не знам къде е тръгнала с песен на английски. Лично аз не се сещам Бг изпълнител да е имал хит (в пълния смисъл на думата) на английски. Дори Гери-Никол като се опита с доказани хитове като ''Аз съм кралицата'' и ''Готина и луда'' флопна жестоко. Deals я очаква същата съдба. Дано след супер многото негативни коментари и потресаващ начален интерес си даде сметка, че няма смисъл да драпа за световна кариера. Помня, че ''Джале'' също започна много слабо, но там си имаше балканския  ритъм и като цяло имам чувството, че с испанския и се получаваше много по-добре. Поне този път май не се е бръкнала много за проекта защото Кости също се води продуцент. 

Има хитове, разбира се.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко сте крайни относно Емилия. Не говоря конкретно за "Deals", където наистина произношението е доста зле, дори и незнаещите английски биха го усетили. Но защо веднага трябва да се заклеймява? Ето, с "Djeale"-то ѝ се получи страхотно. Защо не пробва различни неща? Дори е похвално, че "дърта чанта" като нея след 20 години кариера само в поп-фолка е дръзнал да се разчупи. Въпросът тук е да е здраво стъпила на земята и да има трезви хора около себе си, които д ѝ бъдат коректив, и в моменти, в които не се е представила ок, да се осъзнаят нещата и да се анализират грешките, за да може впоследствие да има подобрение. 

Само не ми се нрави много, много това, че снася на Кости, който ми изглежда голям хитрец и леко изтъркан вече. При все възможностите, които има Емилия, смятам че е по-добре да киха на някой друг за чуждата ѝ продукция. 

И да вхара малко фолклорна нотка в тези проекти. Ще звучи много добре. :)

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вместо да дава един чувал пари на Кости, може да пробва с Буба/Джала/Дарко Димитров. Не вярвам да е много голяма разликата, а те имат страхотни попадения и май още нямат песен за българин. Дано се усети сега и “come to the floor kuku”, че счетоводството ще е доста на червено в годишното приключване. 

  • Like 7
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, devotioner каза:

Вместо да дава един чувал пари на Кости, може да пробва с Буба/Джала/Дарко Димитров. Не вярвам да е много голяма разликата, а те имат страхотни попадения и май още нямат песен за българин. Дано се усети сега и “come to the floor kuku”, че счетоводството ще е доста на червено в годишното приключване. 

Буба и Джала вече им мина времето, но за България, стилът им може да се приеме като нещо различно, да. Иначе Дарко е топ предложение, той има страшни брутали.

 

 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ice_hot_sm каза:

Малко сте крайни относно Емилия. Не говоря конкретно за "Deals", където наистина произношението е доста зле, дори и незнаещите английски биха го усетили. Но защо веднага трябва да се заклеймява? Ето, с "Djeale"-то ѝ се получи страхотно. Защо не пробва различни неща? Дори е похвално, че "дърта чанта" като нея след 20 години кариера само в поп-фолка е дръзнал да се разчупи. Въпросът тук е да е здраво стъпила на земята и да има трезви хора около себе си, които д ѝ бъдат коректив, и в моменти, в които не се е представила ок, да се осъзнаят нещата и да се анализират грешките, за да може впоследствие да има подобрение. 

Само не ми се нрави много, много това, че снася на Кости, който ми изглежда голям хитрец и леко изтъркан вече. При все възможностите, които има Емилия, смятам че е по-добре да киха на някой друг за чуждата ѝ продукция. 

И да вхара малко фолклорна нотка в тези проекти. Ще звучи много добре. :)

Да, наистина е готино, че експериментира, но според мен това не и идва отвътре, а това се усеща.

По-скоро нещо по-експериментално с фолклор, или гръцко, което повече пасва на гласа и. Тук си личи, че просто се опитва да прави нещо модерно, което не усеща, а така не става. 

И да, Кости е абсолютен румънски циган!  

 

А това как ме зарибиии хахаха. Първите дни го бях чул няколко пъти, а сега си го слушам редовно, яко е направено някак си

 

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

И според мен не й идва отвътре, а просто угажда на Башур, който явно не иска жената до него да е "просто чалгарка", а някакво световно величие. Затова й купува маркови парцалки и плаща на Кости да я лансира. Заради него Счети губи позиции в сферата, където е наистина добра - поп-фолка. Не от всяка става Андреа или Деси Слава. Тя преди се присмиваше на другите къде са тръгнали и отсичаше, че не й трябва песен от Кости, дори за една Певица на годината никога не се е борила. Смятайте колко насила е цялата й работа с румънеца в момента.

Друго си е Деси в почивката по време на снимки за клип за МТВ, да заснеме и малко балкански ритми в лицето на "Два магнита". :D Ето това е успешно балансираща царица!

  • Like 4
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Blueberry каза:

Прочетох "счетоводно" и пак не се промени смисъла :D 

Това май си стана устойчив прякор, вече втора година го ползваме :ba: 

Естествено, че е устойчив! По ми е интересно дали знае, че го ползваме. Със сигурност помни как я нарече Глория, но това беше преди сигурно 15 години :D 

  • Wow 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Естествено, че е устойчив! По ми е интересно дали знае, че го ползваме. Със сигурност помни как я нарече Глория, но това беше преди сигурно 15 години :D 

Как я нарече? хД защо не знам!

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Blueberry каза:

1) kakvo lo6o ima v tova nqkoi a e s4etovoditel i za6to tova trqbva da e obidno? 2) za6to e lo6o nqkoi ot showbiznesa da se naduva? v kraina smetka tova e 6ou, ne ti e suseda koito ne te pozdravqva? tova e biznes sus svoi pravila

Съгласен съм с този коментар под статията!😅

  • Haha 6
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така като гледам единствените счетоводители май се намират в този форум...

Всеки прави сметки колко гледания имала, колко й стрували дрехите, колко била "кихнала" на Кости. Вие тези работи от някъде ги знаете ли? Да не би нейното счетоводство да го водят десетимата човека от този форум? Ако и в реалните си професии сте толкова добри и го карате на слухове и предположение, ясно защо в страната е настъпил такъв глад за качествена работна ръка...

  • Like 1
  • Haha 3
  • Dislike 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

До ден днешен не мога да проумея къде е смешката в това със счетоводителката. Обяснете моля, защото усещам, че когато някой иска да се направи интересен в тема за Емилия, обикновено споменава тази тъпотия и автоматично губи моя интерес. 

  • Like 3
  • Dislike 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, omline каза:

До ден днешен не мога да проумея къде е смешката в това със счетоводителката? Обяснете моля, защото усещам, че когато някой иска да се направи интересен в тема за Емилия, обикновено споменава тази тъпотия и автоматично губи моя интерес. 

Много си е яко пък! И я наричаме така с добро  ❤️ 

  • Love 6
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...