Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 часа , zai4eto82 каза:

Ариа За Галена- За мен тя ми е любимата певица и каквото и да пусне тя е икона.

"Фолкът е нашата религия, а Пайнер е нейният пророк". Сега пък Галош е икона. Смятай.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , FikLena каза:

Я Я я я, какво видят очите ми !

 

Мега,ултра,гига хита 'Моето слабо място 'е качена през 2014 и има 14 млн.

Мина ми 2017 г.(цели 3 години разлика !!!!)   10 млн.

 

милата ми продължава да унижава Преслава. :)

Е да тя “Мина ми” е по-голям хит от “МСМ”. Понякога вярвате ли си какво говорите?

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, presi_fen! каза:

Е да тя “Мина ми” е по-голям хит от “МСМ”. Понякога вярвате ли си какво говорите?

5/5 песни над 10М за 2017. Друг изпълнител кога?! :D

  • Like 1
  • Haha 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Willy каза:

Ми то вече не остана клипирана песен на Галена от ютуб ерата под 10М хД Сега е ред на неклипираните! Следват Точно никога, Хабиби...

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Willy каза:

Да и Дай ми любов. Това са единствените й поп-фолк песни за периода 2013-2020 под 10М. хД 

 

Дай ми любов много я харесвам, що флопна така жестоко?

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, BobiTo каза:

Дай ми любов много я харесвам, що флопна така жестоко?

 

Чак жестоко.. има 7М и доста добър прием на концерта и по участия. Далеч е от Да ти олекне.

Иначе, не знам и аз, може би Галена тогава от Дъ бос до Маракеш, се беше пуснала по една линия на модерни парчетс, с изключение на баладата с Фики, и никоя от тях не стана огромен хит.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Willy каза:

Чак жестоко.. има 7М и доста добър прием на концерта и по участия. Далеч е от Да ти олекне.

Иначе, не знам и аз, може би Галена тогава от Дъ бос до Маракеш, се беше пуснала по една линия на модерни парчетс, с изключение на баладата с Фики, и никоя от тях не стана огромен хит.

Хубаво е, че се усети и спря # песните, дано и Емилия се свести навреме. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, BobiTo каза:

Хубаво е, че се усети и спря # песните, дано и Емилия се свести навреме. 

Ехе, иска ни се. Тя изяви че има много колаборации с изпълнители от чужбина. Празник ще е ако пусне и една чалга до лятото.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Ехе, иска ни се. Тя изяви че има много колаборации с изпълнители от чужбина. Празник ще е ако пусне и една чалга до лятото.

Тя каза, че подготвя трети дует с Денис Теофиков, чака да паднат мерките и щяла да пусне поп-фолк песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пълен флоп е Ема. Не разбирам защо тези чалгаджийки не могат да разберат, че са 100% СЕЛЯНКИ в прекия смисъл на думата и нямат способността да пеят такива стилове и то на английски с гълъбовски акцент. И най-пропадналата попаджийка може да направи нещо свястно с такъв стил и да не изглежда смешно, но на чалгаджийката това не се отдава. Просто е генетично заложено!

  • Like 3
  • Haha 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Danger. каза:

Емилия е с 8 хиляди гледания за 4 часа във вече развит канал. :cw:

Къде са в този момент фенските и маси от Германия и Румъния, за които говореше вчера в лайфа си?

  • Like 1
  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, GSA каза:

Къде са в този момент фенските и маси от Германия и Румъния, за които говореше вчера в лайфа си?

Имала е предвид буквално маси, изработени от фенове. Надява се скоро да седне на тях.

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 26.01.2021 г. от 22:38, Willy каза:

Споко, гледам че има още 40к, значи ще отнеме поне още 2-3 дни.😝

Не вярвах, че тая песен е толкова забравена и да, прав беше, отне 3 дни!

Но нищо - честитутка! 

 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, BobiTo каза:

@Blueberry чакаме ли част три на "Акула" и "Тръгвай си"? 

 

Еменцето прави сметки без кръчмаря, Теофиков каза, че дълго време не иска да прави дуети:lol: но виж, може двете с Анелия да спретнат нещо. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Blueberry каза:

Еменцето прави сметки без кръчмаря, Теофиков каза, че дълго време не иска да прави дуети:lol: но виж, може двете с Анелия да спретнат нещо. 

Теофиков няма мнение, Емилия ще изкиха пачка на Пашев ако трябва и Денис веднага е в студиото. Иначе много бих се радвал на дует с Анелия, но надали в този живот.

  • Like 2
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Новия проект на Емилия всъщност е доста приятен, но лично на мен ми идва като твърде закъснял опит за привличане на интерес по древна формула на Десислава и Андреа от преди едни 10-15 години.

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Blueberry каза:

Еменцето прави сметки без кръчмаря, Теофиков каза, че дълго време не иска да прави дуети:lol: но виж, може двете с Анелия да спретнат нещо. 

Да, Емилия отговори че може да има, но засега нито имат песен, нито работят да има. Същото и с Деса и Азис, не знам защо те вече го чакат. 90% съм убеден че няма да стане.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Да, Емилия отговори че може да има, но засега нито имат песен, нито работят да има. Същото и с Деса и Азис, не знам защо те вече го чакат. 90% съм убеден че няма да стане.

На никого не му пука за тия откачалки.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...