Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 11 минути, Blueberry каза:

Денис учи за шофьорски курсове и е в пауза! Скоро се завръща да мачка 😘

Единствената пауза е мозъчната или менопауза може да има. Колко боклуци насра и нищо като хората.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DenFevgo каза:

Ти помниш ли между "Нещо горещо" /2002/ и "Някой ден" /2007/ какво е издавала? Стига глупости.

Сигурно  никой не помни - Стрелките спират, Ти си виновен, Има любов, Целувай ме... 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Сашо каза:

Сигурно  никой не помни - Стрелките спират, Ти си виновен, Има любов, Целувай ме... 

Колкото се помни и "Влюбена в живота". Сложи ги до "Залеза и зората" и "Крепост" и ще разбереш какво имам предвид. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Главният проблем при младите изпълнители е, че нямат самостоятелност, а това опира и до финанси, което няма как да имат на млада възраст, освен ако нямат богати родители и др начини.

Зависими са от продуцентите и им се налага да правят, и принципно нямат особено право на мнение.

Това наблюдавам при Денис, момчето си е талантливо и помня какъв фурор беше направил в Армеец с Янева, хората избухнаха само като го видяха и може би най-добрият прием беше за тях.

Пашев не успява да координира много добре нещата, побута го във всякакви песни, а човек, който предполага и се вижда, че има бъдеще, трябва да са по-внимателни.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази работа с Даймънд може да се отрази пагубно на изпълнителите им. Да седят и да чакат дискотеки точно когато таргета им от деца и тийнчета са си предимно по домовете и биха им превърнали и най-тъпата песен в някакъв хит. Алфите и Галин дори и да са досадни на някои поне радват феновете с продукция, че и модна марка промотират интензивно, развиват интереса към себе си.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, DenFevgo каза:

Колкото се помни и "Влюбена в живота". Сложи ги до "Залеза и зората" и "Крепост" и ще разбереш какво имам предвид. 

Е няма как да не й падне нивото. След "Нещо горещо" и "Крепост" и двете минаха пика си. Това беше нещо като кариерен пик, който никога няма да повторят и двете. Но всеки, абсолютно всеки изпълнител има такъв. 

От там насетне вече е друг въпроса как, къде и колко ще си актуален. Камелия наистина не е оставила вечни хитове след това, но е имала временни такива, които са я държали актуална. Глория и Ивана също са имали подобни, но по - малко и като цяло бяха забити в 9та глуха.

Нямаше ги на турнетата, това беше й основния проблем. Ако Глория беше на турне през 2006/7 или Ивана щяха да са с добри позиции, но цяло лято и двете тънеха в забвение. А имаха некой и друг хит нов и няколко стари да изпеят. Камелия този проблем го нямаше и затова си остана актуална. Това си е шлагер. 

Между другото и Деси Слава страда от абсолютно същото. нямаше я на турнета и концерти като Ивана/Глория, но по - други причини. Тя винаги е била по - смирена и обрана от тях двете, дето имат претенции до небето, а покритие нулево. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия и Десислава просто не циклят на едно място, пробват различни неща, пък ако не им се получи- пробват друго. С или без дадени изяви си проправят пътя напред, намират хъс за работа дори и след падения в кариерите си и личните си животи, докато Глория и Ивана твърдо са си останали в миналото и навярно още се чудят как така публиката можа да се отдръпне от тях.

Място за платена реклама: Доня Дессина вече седмица не пада под 100k на миксчето със стари песни. И почти толкова време никой не може да я бутне от върха в Тренда (да, знам, че Галена би трябвало да е там). Силно се надявам и машъпа на Ивана да се получи сходно успешен, народа има нужда да си припомни времената с истинските хитове, пък току-виж и любимите чалгарки са си ги припомнили и направили нещо по въпроса.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, WindWalkerMonk каза:

Е няма как да не й падне нивото. След "Нещо горещо" и "Крепост" и двете минаха пика си. Това беше нещо като кариерен пик, който никога няма да повторят и двете. Но всеки, абсолютно всеки изпълнител има такъв. 

От там насетне вече е друг въпроса как, къде и колко ще си актуален. Камелия наистина не е оставила вечни хитове след това, но е имала временни такива, които са я държали актуална. Глория и Ивана също са имали подобни, но по - малко и като цяло бяха забити в 9та глуха.

Нямаше ги на турнетата, това беше й основния проблем. Ако Глория беше на турне през 2006/7 или Ивана щяха да са с добри позиции, но цяло лято и двете тънеха в забвение. А имаха некой и друг хит нов и няколко стари да изпеят. Камелия този проблем го нямаше и затова си остана актуална. Това си е шлагер. 

Между другото и Деси Слава страда от абсолютно същото. нямаше я на турнета и концерти като Ивана/Глория, но по - други причини. Тя винаги е била по - смирена и обрана от тях двете, дето имат претенции до небето, а покритие нулево. 

Ами Ивана беше на Турне 2007 и пак се сгромоляса. Дори през 2008 изкара тотален хит - “Аз съм с теб” - без да е на турне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Роско каза:

Утре в канала на Алфа - ,,Нито ял, нито спал’’.🐺 - Галин и Адам

Няма и месец от “Недей ме вини” и решиха отново да напомнят за себе си. Ужасни

  • Like 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Гальо каза:

Няма и месец от “Недей ме вини” и решиха отново да напомнят за себе си. Ужасни

Ако тази песен имаше реален успех, нямаше да бързат да пускат нова. Още съм на мнение, че е напомпана с 1-2М купени гледания.

  • Like 8
  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DenFevgo каза:

Колкото се помни и "Влюбена в живота". Сложи ги до "Залеза и зората" и "Крепост" и ще разбереш какво имам предвид. 

Глупости говориш Васе, клипове има колкото щеш особено на Целувай ме и Има любов. Пяти по стадиони с пълно гърло.

Естествено, че няма как да ги поставиш до Залеза и зората, но в периода в който бяха пуснати бяха големи хитове и я държаха сред топ имената. Нещо, което при Глория не е така, дори при Ивана. Но да говориш за дупка от 2002 до 2007 е смешно. 

А ив крайна сметка от днешна гледна точка, нейните хитове през това десетилетие са най-големи и най-запазени до ден днешен. Което ме кара удобно да напомня, че Луда по теб е с над 60 милиона в ютуб. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Само на мен ли “Луда по тебе” ми е крайно неслушаема към днешна дата? Някой от форума пуска ли си я доброволно? Примерно с кеф бих си пуснал “Две сърца” или “Нещо нетипично”, но другата...

Иначе “Луда по тебе” е може би най-големият хит в жанра според мен. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Danger. каза:

Само на мен ли “Луда по тебе” ми е крайно неслушаема към днешна дата? Някой от форума пуска ли си я доброволно? Примерно с кеф бих си пуснал “Две сърца” или “Нещо нетипично”, но другата...

Иначе “Луда по тебе” е може би най-големият хит в жанра според мен. 

Да, наистина е непоносима. Камелия да вземе да я презапише в нов вариант с нов аранжимент

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, SG каза:

Алфите и Галин дори и да са досадни на някои поне радват феновете с продукция, че и модна марка промотират интензивно, развиват безинтереса към себе си.

😃

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Danger. каза:

Само на мен ли “Луда по тебе” ми е крайно неслушаема към днешна дата? Някой от форума пуска ли си я доброволно? Примерно с кеф бих си пуснал “Две сърца” или “Нещо нетипично”, но другата...

Иначе “Луда по тебе” е може би най-големият хит в жанра според мен. 

Въпрос на вкус. Лично мен все още ме кефи, а и като се събираме по вили и на маса винаги ми е правило впечатление, че се пуска. 

Примерно на Ивана почти нищо не мога да си пусна, толкова ми е втръснала и опротивяла цялата и продукция, че няма и на къде. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Danger. каза:

 

Иначе “Луда по тебе” е може би най-големият хит в жанра според мен. 

Затова е и най-голямата в фолка евър. Превъзхожда Глория и Ивана отвсякъде. По-запазени песни, по-големи хитове, по-яки представяния, участия и клипове, по-голям интерес при младите и социалните мрежи и не на последно място - нови големи хитове в лицето на Дразни ме и Името ти, каквито първите нямат от 2008. 

 

  • Like 7
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , SG каза:

Камелия и Десислава просто не циклят на едно място, пробват различни неща, пък ако не им се получи- пробват друго. С или без дадени изяви си проправят пътя напред, намират хъс за работа дори и след падения в кариерите си и личните си животи, докато Глория и Ивана твърдо са си останали в миналото и навярно още се чудят как така публиката можа да се отдръпне от тях.

 

Точно пък Камелия от 2 години е в огромна дупка,пускаща копия на Името ти...

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, xroflx9 каза:

Точно пък Камелия от 2 години е в огромна дупка,пускаща копия на Името ти...

Както казах- и двете с Десислава си имат и спадове. После отново имат възходи, както е на практика с всички дългогодишни имена не само в българската музика. Но пък е интересно и показателно, че от известно време насам дори най-големите флопове на двете въпросни са по-гледани от най-гледаните неща на Глория и Ивана за съответната година.

Иначе не знам защо тук има такова недоволство, че Алфа издават постоянно нови парчета. В златните години се пускаха дори по-често клипове, че и с още толкова песни в албум.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...