Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Роско каза:

Заведенията ако ги пуснат, трябва да бъдат в готовност за ново затваряне при покачване на бройките. 
Така , че става абсолютно несигурен бизнес ... 

Малко е тъпо, че на Зара и Бершка и другите им се плаща 70%, а на малкия бизнес за истинските българи 0%. Но това е България, това са хората. Квито чалгарките, такива политиците, такъв и народа. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък мисля, че е хубаво да се прекачват нещата, които феновете качват. Те се радват като известна личност сподели нещо и като има контакт между изпълнителя и феновете.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Роско каза:

Заведенията ако ги пуснат, трябва да бъдат в готовност за ново затваряне при покачване на бройките. 
Така , че става абсолютно несигурен бизнес ... 

То не се отнася само за заведенията. Да, важни са за някаква част от обществото, но далеч не е от жизненоважна необходимост. Друг е въпросът, че вече всички са научиха да бъдат адаптивни и адекватни, гъвкави според ситуацията.

Заведенията работят, така или иначе, макар и без реални клиенти на място, но има опция за доставка и за вкъщи. Персоналът си работи, макар и с по-намален капацитет и оборот, но няма как. Всеки е ощетен.

А и стига вече с тези заведения, никой не е умрял, че не може да се напие в някоя чалготека, фалшив на всичкото отгоре.

  • Like 5
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Гальо, @Hurricane Пепа Джексън защо бави толкова новият машъп? Имате ли някаква информация? Всички тръпнем да разберем на гърба на коя колежка ще трупне някой друг милион.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Wild_Style каза:

@Гальо, @Hurricane Пепа Джексън защо бави толкова новият машъп? Имате ли някаква информация? Всички тръпнем да разберем на гърба на коя колежка ще трупне някой друг милион.

Така е,а всички останали се чудим, Галена кой актуален хит ще кавърдиса този път? 🤔

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, NazzkO каза:

Камелка тука е огънчи, бахти кочката майна

 

 песента е най-готината ѝ самостоятелна след Пайнер май-май

И клипът е брутален

И

Да, знам. Идвай в нас да се чукаме.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, xroflx9 каза:

Така е,а всички останали се чудим, Галена кой актуален хит ще кавърдиса този път? 🤔

Като си плаща ще кавърдиса, който хит си поиска ;)

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , ice_hot_sm каза:

Не го бях гледал това видео. 

Знам само официалното, което, между другото, макар и супер семпли, винаги много ми е харесвало. Стои ми много high. А Екстрата е супер секси в клипа. 😘

 

Супер за времето си клип с хубава картина и операторска работа. Това с кутийката беше много интересно.

А и първото видео в пустинята Невада е прилично - явно за спомен се е щракнала там. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, xroflx9 каза:

Така е,а всички останали се чудим, Галена кой актуален хит ще кавърдиса този път? 🤔

И за кой актуален изпълнител ще се залепи след Меди...

  • Like 3
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, GSA каза:

На Галин оправданието е ясно: too much deep throating.  

Сигурно точно на тези му предпочитания се дължи промяната в гласа му последните години.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, penakavalli каза:

Сигурно точно на тези му предпочитания се дължи промяната в гласа му последните години.

Ах въх не. Значи и на Деса промяната в гласа ще е от това. На Благо сигурно мерака му е доста... гоуем. Клетото Деси, няма да в хокам вече, че пее като мечка, а то от на Благой било. 

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, GSA каза:

Ах въх не. Значи и на Деса промяната в гласа ще е от това. На Благо сигурно мерака му е доста... гоуем. Клетото Деси, няма да в хокам вече, че пее като мечка, а то от на Благой било. 

Ня Деси баниците и десертите, дето ги маа, са доста големи. Ма пак си е голяма сладурка.

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, GSA каза:

Ах въх не. Значи и на Деса промяната в гласа ще е от това. На Благо сигурно мерака му е доста... гоуем. Клетото Деси, няма да в хокам вече, че пее като мечка, а то от на Благой било. 

Няма шанс. Тя от черния кобур оцеля, белото не я плаши.

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...