Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 36 минути, WindWalkerMonk каза:

Е те са така хомосексуалистите. Дори Вежди Рашидов го беше казал:

https://www.dnevnik.bg/bulgaria/2012/01/05/1739303_vejdi_rashidov_nai-nepriiatnoto_suslovie_sa_geiovete/

Галин е живото доказателство за това. А тя се изказа така колегиално за него, можеше да каже щото е педеруга и  се ебе с чичковци за пари, но не го направи. 

Не си струва заради тая гъба да слагаме всички хомосексуални под общ знаменател. Иначе да, доколкото и аз знам, Диона засега е доста дискретна и не е говорила нищо обиждащо или засрамващо за бившия си продуцент. Но ако продължава да й лази по нервите, като нищо да избухне и да се чуди Галинчо откъде му е дошло :D 

преди 1 минута, NazzkO каза:

Джеси удари кьоравото сс тва видео хахаха вече седмица номер 1, а това мина и последните иѝ две песни хахаха

 

Прес, учи се!

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Gerganafen каза:

Не си струва заради тая гъба да слагаме всички хомосексуални под общ знаменател. Иначе да, доколкото и аз знам, Диона засега е доста дискретна и не е говорила нищо обиждащо или засрамващо за бившия си продуцент. Но ако продължава да й лази по нервите, като нищо да избухне и да се чуди Галинчо откъде му е дошло :D 

Прес, учи се!

Не всички. Има нормални хора, които си работят. Но те са си точно това, работещи хора. Говорих за тези от шоубизнеса. Един читав не познавам. Всичките са клюкарки, злобарка, и интригантки ала Галин. Но това самият факт, че са един змиярник какво да чакаме. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Видяхте ли, че Преслава вчера е пуснала 3 сторита за това, че първия машъп е направил 7 милиона? Ще каже човек, че е някакво дете в първи клас да обявява на стори всеки милион, много инфантилно поведение. В комплект с това, което беше пуснала като скрийн, че била Кралицата на попфолка, много прилича на поведение в стил "Комплексирана съм до немай-къде и дай сама да си правя комплименти". Просто се чудя кой може да е комплексирал толкова Пепи Селския Джексън.

  • Like 8
  • Dislike 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

Видяхте ли, че Преслава вчера е пуснала 3 сторита за това, че първия машъп е направил 7 милиона? Ще каже човек, че е някакво дете в първи клас да обявява на стори всеки милион, много инфантилно поведение. В комплект с това, което беше пуснала като скрийн, че била Кралицата на попфолка, много прилича на поведение в стил "Комплексирана съм до немай-къде и дай сама да си правя комплименти". Просто се чудя кой може да е комплексирал толкова Пепи Селския Джексън.

Не очаквай чудеса от храброст от проста миризлива селянка с отсечен нос, която да споделя интелигентни неща. Сега ще видиш като Галена развие канала си какво бълване ще падне от страна на Пипи Джексън, защото пак ще остане назад. 

  • Like 3

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Stela каза:

Видяхте ли, че Преслава вчера е пуснала 3 сторита за това, че първия машъп е направил 7 милиона? Ще каже човек, че е някакво дете в първи клас да обявява на стори всеки милион, много инфантилно поведение. В комплект с това, което беше пуснала като скрийн, че била Кралицата на попфолка, много прилича на поведение в стил "Комплексирана съм до немай-къде и дай сама да си правя комплименти". Просто се чудя кой може да е комплексирал толкова Пепи Селския Джексън.

Галена винаги споделя същите сторита като направи някой милионт отгоре 😂😂😂 Отделно качи сама, че имала еди си колко милиона в Попнейбъл, после говори за комплекси. Май следиш повече Преслава, отколкото любимката си. 

  • Like 9
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Те и двете са една стока 😂 Пресла просто по-дълго време поддържаше имиджа на сладка наивна и невинна, но са еднакви.

Сигурно и за това се разпърдяха преди години😁

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, stereoto_ каза:

Не очаквай чудеса от храброст от проста миризлива селянка с отсечен нос, която да споделя интелигентни неща. Сега ще видиш като Галена развие канала си какво бълване ще падне от страна на Пипи Джексън, защото пак ще остане назад. 

Ще им дам идея за задържане на интереса. Да излезе с изкуствен клоунски нос в следващия си клип, ще е топ темата на България. 

IMG-928e7dd5999fbc9a25e024998fadc9f5-V.jpg.a66275385d4ed26fbec2ce1e8628d9e1.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Гальо, кефиш ме когато си глупав. Галена НЕ споделя по три сторита за всеки раднъм милион. А да си най-гледаната жена от България в youtube е титла и признание, не рандъм факт, айде да почнеш да мислиш малко, а?

Не искай непосилни неща от хората.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава изобщо няма идея какво е адекватно да сподели в профила си и какво не. В много отношения е супер изостанала и незаинтересована. Можем да я титуловаме спокойно “най-неадекватният инфлуенсър”.

За мен човек от нейния ранг трябва много умно да избира какво и как да публикува, независимо дали е свързано с певческата й кариера или с реклами. Ама е утопия да назначи професионалист да й управлявя профилите, най-много някое превъзбудено фенче.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , asylum каза:

Лека ви нощ!

 

Не го бях гледал това видео. 

Знам само официалното, което, между другото, макар и супер семпли, винаги много ми е харесвало. Стои ми много high. А Екстрата е супер секси в клипа. 😘

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

И Емануела е споделила, че е “кралицата на фолка” в Уикипедия :1000(29):

Тези двете с Преслава явно са доста комплексирани и несигурни в успехите си към днешна дата, за да се държат по този инфантилен начин. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

На сцената на „Като две капки вода“ ще се завърнат AZIS, Софи Маринова, Фики Стораро, Михаела Маринова, Рафи Бохосян, Милица Гладнишка, Къци Вапцаров и Поли Генова.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Danger. каза:

И Емануела е споделила, че е “кралицата на фолка” в Уикипедия :1000(29):

Тези двете с Преслава явно са доста комплексирани и несигурни в успехите си към днешна дата, за да се държат по този инфантилен начин. 

Тя и Галена не е по-далеч, щом САМА сподели колко милиона гледания има сумарно...

Всичките са един дол дренки!

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Боже, кво обиждате човека лично заради неква ДПС мафиотка като Галена. Слушайте песните й, радвайте им се, ама чак толкова. Гледайте да не мине пандемията и да дойде някой концерт, че тогава ... Преслава просто не разбира от ИТ, това е. 

Хората ви го казаха, всички АБСОЛЮТНО всички са един дол дренки. Просто са простовати селски момичета с големи амбиции. 

  • Like 6
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Гальо каза:

А на мен ми е готино колко си озлобена към една певица. То си е факт и че е направила 7М за месец, защо да не го сподели? Кой изобщо определя какво може да споделя на личния си профил, ако иска ще споделя и всеки 10 гледания, щом има 625К човека, които да я гледат ❤️

Точно толкова, колкото ти си озлобен към Галена, само че го прикриваш. Не спираш да тичаш след всеки пост да ми опонираш. И не, Преслава не е споделила постижението си за един месец, тя ни натрапва на стори всеки следващ милион, като 7-мият е застъпен с три сторита. Не е професионално, инфантилно е. Както и сам да си споделяш, че си Кралицата на жанра.

Толкова сте смачкани от господството на певицата с по-слаб глас, че няма накъде. Миналата година ви размазахме, а вие се излагате с клетваджийски песни и крадени златни хитове, от които да печели пари. Но нейната си авторска песен я пази, като отворели дискотеките! Нали уж много ви обича!? Тази овълчена, алчна пресметлива селянка!

Обича само парите и хитрини, които вървят на мегдана.

  • Like 1
  • Haha 4
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Роско каза:

Удължават обстановката до 30 април . 

Извънредната епидемична обстановка, може да бъде удължена и до края на годината, но това не означава и не пречи за постепенно разхлабване на мерките, както и ще бъде.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, чушка. каза:

Извънредната епидемична обстановка, може да бъде удължена и до края на годината, но това не означава и не пречи за постепенно разхлабване на мерките, както и ще бъде.

Заведенията ако ги пуснат, трябва да бъдат в готовност за ново затваряне при покачване на бройките. 
Така , че става абсолютно несигурен бизнес ... 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...