Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час , NazzkO каза:

Единственият полезен ход на Глория в момента за мен е, като се оправи и се прибере, да излезе с изявление, че съжалява и да дари хонорара си. 

Абсолютно на никого не трябва да се обяснява за нищо, нито пък да дарява хонорара си. Българинът е изключително нагло, просто, злобно и неблагодарно животно. Той заклеймява всичко и всички, без да е запознат с нищо и никой. На екран иска да гледа страдащи и жалки хора, които да съжалява, докато си яде салатата. Затова и във всички риалити програми печелят такъв тип страдалци. Обаче, ако вземе въпросният страдалец да преуспее, да се прочуе, да покаже някакъв стандарт... мале, тогава става страшното. Медии и простолюдие ще го сринат със земята. Глория достатъчно им яде лайната толкова години, изкараха я най-черната, най-алчната, най-оперираната, най-долната, всичко най-лошо. Да е жива и здрава, да излезе от болницата и да си хваща пътя някъде далеч от това тук. То не е нормално, никъде другаде по света го няма в тези размери.

  • Like 6
  • Thanks 2
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DenFevgo каза:

Абсолютно на никого не трябва да се обяснява за нищо, нито пък да дарява хонорара си. Българинът е изключително нагло, просто, злобно и неблагодарно животно. Той заклеймява всичко и всички, без да е запознат с нищо и никой. На екран иска да гледа страдащи и жалки хора, които да съжалява, докато си яде салатата. Затова и във всички риалити програми печелят такъв тип страдалци. Обаче, ако вземе въпросният страдалец да преуспее, да се прочуе, да покаже някакъв стандарт... мале, тогава става страшното. Медии и простолюдие ще го сринат със земята. Глория достатъчно им яде лайната толкова години, изкараха я най-черната, най-алчната, най-оперираната, най-долната, всичко най-лошо. Да е жива и здрава, да излезе от болницата и да си хваща пътя някъде далеч от това тук. То не е нормално, никъде другаде по света го няма в тези размери.

Аз пък никъде другаде не съм срещал по-тъпи и прости хора от българите. Безсмъртни и безотговорни, над закон и правила винаги.

На Гюра пък чудно ще й дойде още един повод да се оплаква. Сама си го търси. Феновете не й помагате в момента грам.„

 

  • Like 2
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Аз пък никъде другаде не съм срещал по-тъпи и прости хора от българите. Безсмъртни и безотговорни, над закон и правила винаги.

 

 

В конкретната ситуация нито хотелът е нарушил закон/разпоредба, нито гостите на хотела, в което число влиза и Глория. Кое не разбирате?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pacho каза:

В конкретната ситуация нито хотелът е нарушил закон/разпоредба, нито гостите на хотела, в което число влиза и Глория. Кое не разбирате?

Не е необходимо да си нарушил закона, за да си бил безотговорен, алчен или неморален. Ра

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Аз пък никъде другаде не съм срещал по-тъпи и прости хора от българите. Безсмъртни и безотговорни, над закон и правила винаги.

За съжаление българите не получават 80% от заплатите си по време на пандемията, както в Англия, например. Няма как да се оцелее. При липса на работа цяла година и при липса на ясни правила от страна на държавата - това е резултатът. Навсякъде е фул с хора, вирусът се предава лесно, няма как да се затворим в капсула и да стоим там, докато това отмине. Което, между другото, никой не знае кога ще е. Дотогава какво ще правим, ще спрем да живеем ли?

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, pacho каза:

В конкретната ситуация нито хотелът е нарушил закон/разпоредба, нито гостите на хотела, в което число влиза и Глория. Кое не разбирате?

Да чакаш държавата да ти урежда живота е точно комунистически манталитет. Ти нямаш ли мозък да прецениш кое е правилнои кое не?

  • Like 5
  • Love 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, NazzkO каза:

Не е необходимо да си нарушил закона, за да си бил безотговорен, алчен или неморален. Ра

"Алчен,неморален".... тука вече засягаш някакви личностни характеристики, които нямат общо с темата! Хайде обвини и сервитьорките, рецепционистите и всички служители по хотелите. Явно и те са безотговорни, че се блъскат ежедневно в гостите на отворените от държавата хотели. Може би трябва да ви се извинят, че това им е професията?

Говори за безотговорност на държавата! От там тръгва всичко.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , WindWalkerMonk каза:

Какъв труд, повечето му песни са една кофа с лайна. Забравени от 100 години. 

Изобщо не съм съгласна с теб. Коце има едни от най-яките балади. Вскяа една песен е труд ,и безсънни нощи и емоция. Дано си оправи правата и си качи старите албуми в Спотифай и Дийзър. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DarkChild каза:

Да чакаш държавата да ти урежда живота е точно комунистически манталитет. Ти нямаш ли мозък да прецениш кое е правилнои кое не?

Аз ако преценявам кое е правилно и кое не е трябва да живея в гората, макар че И там има закони.

 

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, pacho каза:

"Алчен,неморален".... тука вече засягаш някакви личностни характеристики, които нямат общо с темата! Хайде обвини и сервитьорките, рецепционистите и всички служители по хотелите. Явно и те са безотговорни, че се блъскат ежедневно в гостите на отворените от държавата хотели. Може би трябва да ви се извинят, че това им е професията?

Говори за безотговорност на държавата! От там тръгва всичко.

Говоря за евентуални причини да се навиеш за такова участие в дадената обстановка.

Нали се сещаш, че персоналът спазва мерки навсякъде. Също така се поинтересувай колкк слюнка и аерозоли се отделят и на какво разстояние, ако някой пее час с пълно гърло. И ако този някой е безсимптомно пренасящ вирус, например. 

Постъпката е безотговорна, а това е факт, не мнение.

И държавата са хората, да сме също ясни

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, NazzkO каза:

 

Нали се сещаш, че персоналът спазва мерки навсякъде. Също така се поинтересувай колкк слюнка и аерозоли се отделят и на какво разстояние, ако някой пее час с пълно гърло. И ако този някой е безсимптомно пренасящ вирус, например. 

Как се пренася вирусът?

Подобно на другите причинители на заболявания на дихателните пътища, заразата е възможна както по въздушно-капков път (основно при кихане и кашляне, но и при разговор), така и при допир до повърхности и последващо докосване на носа, устата или очите със същата ръка.

За какво си говорим, човек? Далеч съм от мисълта, че си сигурен колко от персонала носи маска над носа и как не се пипат, чешат и докосват. Както по-горе някой написа или се прилагат мерки и ни слагат под пълен локдаун, затваря се абсолютно всичко, излизаш от вкъщи със смс, или си играем на котка и мишка и държавата мишкува, а населението се опитва само да свързва двата края. 

Няма да измислим ние топлата вода. Има си ред и закони, има си глоби и наказания, ние не сме най-недисциплинираният народ - в страни като UK, Франиця и Италия също има сериозни разпоредби и нарушители, само че мерките и помощите са адекватни, а тук не са.

Не може човек да бъде обвиняван, че иска да работи и да живее. Живее се с пари, не със седене вкъщи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Fast каза:

Симптомите на COVID-19 се проявяват до 5-6 дни след заразяването, така че Глория е била болна докато е пяла, и потенциално е заразила повечето хора, които са били на това участие. Не се опитвайте да я оневините. 

Откачам, когато прочета коментар като твоя. Първо, как може да осъждаш някой, при положение че не можеш да се поставиш на негово място. Второ, знаеш ли че това може са се случи на всеки един, дори и на най-предпазливите. Мой много добър приятел, работеше от дома и си ограничи контактите до нула, не се виждаше с никого и въпреки всичко го изкара. Гаранция няма. Не казвам, че не трябва да се пазим. Но така брутално да скачате на човек, който на всичкото отгоре е в болница е меко казано, отвратително и просташко. Не знам на колко години си, работиш ли и как си изкарваш парите, но разсъжденията ти на тая тема са покърителни. 

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Сашо каза:

Откачам, когато прочета коментар като твоя. Първо, как може да осъждаш някой, при положение че не можеш да се поставиш на негово място. Второ, знаеш ли че това може са се случи на всеки един, дори и на най-предпазливите. Мой много добър приятел, работеше от дома и си ограничи контактите до нула, не се виждаше с никого и въпреки всичко го изкара. Гаранция няма. Не казвам, че не трябва да се пазим. Но така брутално да скачате на човек, който на всичкото отгоре е в болница е меко казано, отвратително и просташко. Не знам на колко години си, работиш ли и как си изкарваш парите, но разсъжденията ти на тая тема са покърителни. 

Клубовете са затворени, а участията забранени с причина. Нямам симпатия към селски тарикати.

  • Like 2
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде стига сте я дъвкали тая Глория. На всеки е ясно, че която и да хванеш от чалгаджийките, за някой лев забравят всякакви задръжки и морални принципи. Малко ли вилняха на митингите на ДПС, сигурно по убеждение? Всяка друга би отишла да си изкара ангажимента, Галена да не би да не пя на частно парти в Пловдив по време на карантината? А Деса и Рени? Да не говорим, че новогодишните програми също са един калабалък от участници и екип, но не видях някоя от любимките ви в скафандър. 

Поела е жената ангажимент - изпълнила си го е, свършила си е работата - както и сервитьорите, камериерките и охраната на въпросния хотел. Отговорност на управата на ресторанта е неспазването на социална дистанция, както и на управляващите за неадекватните мерки. 

Всички тук големи моралисти се извъдихте, но за 200 лева гол кючек бихте играли въпросната вечер, аман от фалшив морал. Сигурно вие не ходите на работа, не пазарувате и не сте срещали жив човек от 9 месеца? 

Коментарите под публикациите за хоспитализирането на Глория (а и в този форум) само затвърждават мнението ми сред какво жалко, злобно и дребнодушно племе ми се налага да живея! 

  • Like 4
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Цялата ситуация е кофти за всички и всеки по един или друг начин изпитва сътресения и липсата на нормален социален бивот се отразява.

Не е готино обаче да слагате всички българи под един знаменател. Не забравяйте, че точно те направиха от глория звездата, която е днес! А като публична личност е съвсем нормално да е коментирана и мненията да са полюсни.

Нека си припомним този толкова добър трак

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

И не се нахвърляйте така. Аз харесвам Глория и напоследък често си пускам нейни песни, включително днес й йгледах някакъв холен концерт с Баровеца. 

Яд ме е, че точно тя се издъни така. От други съм го очаквал и не бих се изненадал.

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, NazzkO каза:

Цялата ситуация е кофти за всички и всеки по един или друг начин изпитва сътресения и липсата на нормален социален бивот се отразява.

Не е готино обаче да слагате всички българи под един знаменател. Не забравяйте, че точно те направиха от глория звездата, която е днес! А като публична личност е съвсем нормално да е коментирана и мненията да са полюсни.

Нека си припомним този толкова добър трак

 

Ами не, не е нормално да злорадстваш над нечие нещастие. Примерът е краен, но си спомням какви бяха коментарите и реакциите на новината за катастрофата с Емилия, при която загина Башур-младши. Такава злоба и завист няма никъде по света, залагам си главата. И ако това в твоята вселена е нормална реакция, в моята не е. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...