Jump to content



Криско и Галена - Кавала кючек


Fast

Препоръчани коментари

Току що, Dominatora каза:

Визията на Галена ми напомня за предишната която беше♥️♥️♥️

 

То си е тая.

Btw НЯМАМ ДУМИ! БРУТАЛ!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, -A. каза:

Проект дето осмива чалгата и я показва като най-долния жанр. Не знам Галена как се е съгласила да направи подобно нещо.

 

И на мен ми е странно. Идва ми като продължение на "Златните момчета" където иронизираше мутренските години, и беше викнал Сашка Васева за клипа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Умирамммм от ГСМ-а за участия и Галя Чупката. Криско не ме впечатли нещо особено, ама нека и той да види хит. 

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

ХАХХАХАХАХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХА ХАХАХАХАХАХАХА !!!! Смея се с глас!!!! Изкефи ме, много смешна песен, смешен клип, абе голям хумор... хахахахахахаахахахахааха, това е забавно. Голям смях пада, особено с Галена и тази, наша така любима и "прекрасна" визия. :D :D :D Къде е Амет и Хабиби? Само те липсват! :D :D :D Гальо, Смядовска, яко ме изкефи. :D :D :D хахахахахахахахаа :D :D :D 
Искам песен "Ваната" :D И Преслава да направи втора версия на "Искаш ме" или там, където беше с червената коса в клипът на "Нежен рекет". А и Емилия ми залипсва с онази розовка косичка. :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е яка Галя, даже тялото от едно време си е върнала. Явно нарочно е понапълняла, за да й стои добре най-култовият тоалет! И яко пее, без обработките от последните години.

Песента е пълна боза и няма да си я пусна пак. Незапеваема. Твърде дълга партия на Криско. Текстът е потрес. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, BaGaBoNtIn каза:

Отврат 🤮, дори и “кючека” не става...Не им върви на Криско и Галя - нито първия път им се получи, нито сега. 

Направи си тест, очевадно е, че нямаш вкус. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...