Jump to content



Online: Галин, Адам и Маджуна - За всички бивши


Препоръчани коментари

Галине, сериозно ли?

Още един гаф за него след дуета с Теди, стъпка назад за Адам и лош старт за Маджуна.

Но че навярно ще е хит- ще бъде, има си заряда, също като GPS-а. Само не разбирам защо Алфа продуцента толкова държи да си развива момчетата и момичетата с такива песни, след като се е видяло, че и с по-малко евтини пак им се получава. Той с какви си градеше името преди, какви им набутва на тях...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трио ГАМени.

1:1 със всичко пускато от Алфа в последната година. Дуетът на Адам и Линия е по-добре. Една смислена песен нямат тези, само с комерс не се гради имидж и кариера. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лелел, дори аз не очаквах да е толкова тъпа песента. Мислих, че след бозата с Теди ще си вземе едно наум и ще пусне нещо готино, но това е дори по-зле. Кошмарно и комично в едно

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахахаха това се чудя дали звучи , или изглежда по-нелепо. И защо се зарибяват с момичета... наиатина ли заблуждават някого. Да си бяха направили един трисъм, поне да скандализират като хората... егати

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво му става на тоя Галин напоследък?! Няма и помен от предишните яки песни! Направо ме е яд за него!!!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Музиката е яка, ама друго не става — ни текст, ни клип. Ако пуснат инструментала само със снимка ще събере повече гледания

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Що за помия е това? Боклук по всички параграфи, ама сигурно ще стане хит като песента на ония с пръснатите панаири.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Музиката и аранжимента имат някакъв заряд, но текста преебава всичко, Петя Радева все пак. 

Тези две момчета, не изглеждат зле, но като видя Галин да се прави на 19 годишен около тях ми се повръща. Изобщо цялата история с продуцента Галин, който обаче има нужда от друг да го продуцира е много жалка. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквам да последва съдбата на "Ламборгини" и "GPS-a" - първо оплювана, после хит.

Мен песента пък ме изкефи, признавам, че не от първото слушане. Кефи ме как момчетата пеят ниско куплетите и после Галин влиза рязко. 

А клипът определено е най-добрият и най-приятно изглеждащият на Алфа. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , PHILIPP PLEIN каза:

 Кадрите дето лъскат колата .. 🤮 всеки момент очаквах да си извадят к*ровете и да се почнат!

Г Н У С Н О !

Те може и да са се почнали, но нали не очакваш да го качат в ютубето? Вероятно ще е по специлизираните сайтове или онлифенс ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отврат, то бива мазно, бива на сигурно да залагаш, но такава боза, мислех, че след "Куката" малко или много ще се вземе в ръце и ще направи нещо смислено, но не... Потъва бързо и сугурно като изпълнител, добре че са момичетата да има какво да яде. А за този новия даже нямам коментар... И горкият Адам, беше ми симпатичен от дуета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Музиката е много добра, аранжимента топ, обаче текста е под всякаква критика... 

Какво толкова се потрисате от клипа всички. Василка какви ги е пускала, дори на Фики - Бум е по-педалски от това. Реално погледнато за хората, които не се интересуват от ориентацията на Галин, ще клип, като клип... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...