Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 7 минути, Stela каза:

@-A.

Многоуважаеми, тази песен Ashes е меланхолично приятна, но дори не се е класирала в Билборд ХОТ 100. А в Англия е достигнала едва 86-то място.

"Beautiful" на Злосторница Кери достигна №15 в ХОТ 100 и беше в ТОП 10 в още няколко държави. Има над 70 млн. в youtube безчет стриймове в Spotify.

Нека не бутаме грозното пате пред Злосторница Кери. Нека не си разваляме вечерта.

Само ще кажа, че ''Кураж'' продаде първата седмица 150к и беше номер едно а Марая едва 50 и беше 5-та! А и нека не забравяме, че Селин не е толкова силна в САЩ - няма песен в хот 100 от сто години. Тя си чартва в adult chart. Слава богу другите държави оцениха този истински талант. Един продуцент и казал: Грозна си, няма да станеш звезда. Добре, че не се е отказала.

За да не е спам - Липсва ли ви сладката Малина ? Жалко, че се отказа!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 1 час , RumyanaFen каза:

Малко ми е странно хем да си в някаква компания хем да си пускаш клиповете в собствения канал! 

Защо не? Така трябва да бъде. 

 

преди 1 час, SG каза:

 

Все пак предполагам, че още доста време ще ме избива на смях като сетя за новината "Деси Слава в редиците на Хит Микс".

Тя на практика си беше и във Веселина. С тях реализира промоция на албума Гореща следа от сцената на фамозното Звездно вариете!

 

 

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Гальо каза:

И те убедени в мега хитовостта на тази песен затова изкараха още сумати песни след тази, а Ариа още не е пускала друго освен дуета с Диона. 😂

Колко парчетс има Ариа тази година и колко Десита. Мерси... 

Каузата ви е загубена. Десита проби с втората си песен, а Ариа още не може... 

преди 55 минути, Stela каза:

@Slavi

Как ще коментираш факта, че вчера са починали 150 човека само от Корона? Предния ден 130, преди това 80, 100 и така нататък. Знаеш ли, че в момента в сравнение с миналата година смъртността в страната с 50% по-висока? А има области, където е със 150% по-висока.

Само от вчера насам на 150 семейства няма много дълго време да им е до кючеци и чалги...

Схващаш ми мисълта - това, което говорих, че много хора са засегнати, а ти ми обясняваше, че чалга таргетът това не го касаело. Няма застраховани. Нима един чалга слушател, ако се разболеят майка му и баща му, а баба му почине, ще му е до Кавали кючеци?

В този ред на мисли има наблюдения, че в процентно отношение циганския ентос е по-слабо уязвим към вируса заради свои генетични особености. Демек боледуват и мрат по-малко от българите = слушат любимите си песни повече.

Може да ви се струват наглед смешни разсъждения, но е самата истина.

Кавала все още можеше да е на около 150-160К. Емилиано може би пак щеше да е първи. Тезата ми е, че развлекателен жанр като нашия е много губещ в такава ситуация.

Нарочно не коментирам темата ковид. Може и да има някакво значение, но хората сме така, че докато нещо не ни засегне лично, не си разваляме кефа. Като цяло ако Криско и Галена се бяха постарали за кючека, по големия успех щеше да им е в кърпа вързан. В БГ се котират друг вид кючеци. На мен ми идва слабо и наистина мисля, че ако го бяха иЗПяли алфите, щяха да са яко подигравани къде са тръгнали с тъпи комерс песнички. Красиви лъжи може да не е мега хит, но поне е песен която с кеф бих слушал, хубава, мелодична. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, -A. каза:

Само ще кажа, че ''Кураж'' продаде първата седмица 150к и беше номер едно а Марая едва 50 и беше 5-та! А и нека не забравяме, че Селин не е толкова силна в САЩ - няма песен в хот 100 от сто години. Тя си чартва в adult chart. Слава богу другите държави оцениха този истински талант. Един продуцент и казал: Грозна си, няма да станеш звезда. Добре, че не се е отказала.

За да не е спам - Липсва ли ви сладката Малина ? Жалко, че се отказа!

Селин е и по продавана, и по - богата, по -  голямото и успешно турне е нейно, което мен ме хвърля в транс. 

Нещо като Ивана и Глория. Едната има повече хитове, но другата е по - успешна, с по - големите самостоятелни концерти. 

Абсолютно мисля, че основният проблем на кючека е този който @Slavi казва. Ковида със сигурност пречи, но кючека е много слаб. Няма го този catchy момент. Слаб е, на мен за 1 ден ми писна. Освен това, Ковида вреди на всички хитове. Цялата развлекателна индустрия страда.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, -A. каза:

Само ще кажа, че ''Кураж'' продаде първата седмица 150к и беше номер едно а Марая едва 50 и беше 5-та! А и нека не забравяме, че Селин не е толкова силна в САЩ - няма песен в хот 100 от сто години. Тя си чартва в adult chart. Слава богу другите държави оцениха този истински талант. Един продуцент и казал: Грозна си, няма да станеш звезда. Добре, че не се е отказала.

За да не е спам - Липсва ли ви сладката Малина ? Жалко, че се отказа!

Ти говореше за хитове, не за албуми. Дион е любимка на пенсионерите, но сега Короната, като им види сметката и ще дебютира извън ТОП 100.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Даже и Оркестър Кристали започнаха да се самопродуцират откак напуснаха Пайнер.

Изненадана съм за Деската, но Сашка Ангелчето явно добре се справя и с преговорите. Първо Меди, сега Деси..поне като отворят дискотеките ще урежда доста участия.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Danger. каза:

Ако 4 милиона за Ариа са за флоп, а 5 за Десита са за истински хит, то тогава спри да ме цитираш и да ме занимаваш с простотии.

За Гпса казах, че е голям хит. Поредната цигара е доволвн самостоятелен хит. Очаквам да направи 8 за година, а на Ариа и 5 ще и е трудно да мине. 

Със сигурност Цигарата е по успешната без да е тоталвн хит разбира се. 

 

И нв, няма да спра да те цитирам, не разбра ли😁😘

  • Like 1
  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, NazzkO каза:

Ама че глупости относно Камелия. КАмелия е продукт от Камелия и Цветин, не го забравяй никога. ДОбър маркетинг, абсолютно никакъв талант музикален.
Какви революции? Да си облечеш знамето на силиконовите цици, или да си сложиш лепенки пак на тях, или да излезеш на концерт без гащи? Егати революциите. 
А това говорене през цялото време за порочни практики на колежки и против фирмата, която я е създала докато е вътре в нея... е просто такава низост, че не знам как може да се вижда по друг начин.
КАмелия винаги е залагала на сигурно, много добър бизнес проект, но без талант. 

Десислава може да е всякаква, но притежава две качества достойни за уважение: изключително талантлива и до глупост смела и слушаща сърцето си, въпреки всичките опити и грешки. Така се прави според мен, ако и не винаги да е овенчано от успех.

И сега отново е първа... коя друга ще напусне ПАйнер за втори път, след като я приеха обратно и ще отиде в хит мюзик хаухаухау

 

Не е от значение кой й е бил мениджър на Камс и какви са й били скандалите и мненията за този и онзи- добре подредената кариера е факт. А и не е като да не се оказа права за огромен процент от нещата.

Тя и Деси си беше най-добре, когато Йовко стоеше зад нея. Първите години на самопродуцирането въпреки минусите си остават един голям плюс за цялата й кариера, защото точно тогава показа защо всъщност е над всички дори и когато не е най-успешна комерсиално. Но след него кариерата й е безумно хаотична. Влизането в Хит Мюзик е просто поредния безумен ход, подтикнат от желанието на момента да й е кеф, без да мисли как й се отразява това цялостно. Пък нека си е с най-големия талант- видяхме, че това невинаги помага.

Ох дай по-добре да гледаме от забавната страна и да се посмеем задружно на глас, както аз не мога да спра в последните часове... ДЕСИ СЛАВА В ХИТ МИКС МЮЗИК!!!:roll1::roll1::roll1:

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, SG каза:

Не е от значение кой й е бил мениджър на Камс и какви са й били скандалите и мненията за този и онзи- добре подредената кариера е факт. А и не е като да не се оказа права за огромен процент от нещата.

Тя и Деси си беше най-добре, когато Йовко беше зад нея. Първите години на самопродуцирането въпреки минусите си остават един голям плюс за цялата й кариера, защото точно тогава показа защо всъщност е над всички дори и когато не е най-успешна комерсиално. Но след него кариерата й е безумно хаотична. Влизането в Хит Мюзик е просто поредния безумен ход, подтикнат от желанието на момента да й е кеф, без да мисли как й се отразява това цялостно. Пък нека си е с най-големия талант- видяхме, че това невинаги помага.

Ох дай по-добре да гледаме от забавната страна и да се посмеем задружно на глас, както аз не мога да спра да правя в последните няколко часа... ДЕСИ СЛАВА В ХИТ МИКС МЮЗИК!!!:roll1::roll1::roll1:

Как да не е от значение? И Мегз е известна и продава дрехи и Айнщайн е известен и е достигнал висини в кариерата си. Схващаме разликата, нали?

Гарантирам ти, че камелия е за масовия слушател няколко ретро хита, дуета със сашо роман и голи снимки. 

А Десислава е всепризнат талант. Гледаш Маскирания, видя как Владо Пенев и Марта Вачкова припадаха по нейното изпълнение, а Азис и Алекс се пръскат от завист. 

ДА, малко ме е яд, че не прави Йовко за нея неща, чудех се дали да не ѝ пиша, да я присетя да видим. 

Всъщност тя отново прави нещо скандално, дано се овенчае с успех. И да дръпне Галенка хахах

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, NazzkO каза:

ДА, малко ме е яд, че не прави Йовко за нея неща, чудех се дали да не ѝ пиша, да я присетя да видим. 

Няма шанс, Йовко доколкото знам е в друго поприще вече и не иска да чуе за музика. Иначе те са си близки - като брат и сестра. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, WindWalkerMonk каза:

TOP! Най - добрата е, евала. Когато някоя друга ку*ва изпее това или това, тогава ще я призная:

 

Много е добра. Мислех, че няма да мине високата летва от първите 2 концерта, но тук разби. Наистина има желязна техника и емоция в пеенето и. Иначе се усеща и лек амортизация и пънене, но поне са разбити опитите на някои да я изкарат, че вече не можела да пее. Дано останв до финала, за са чуем още нещо толкова силно. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Just_Me каза:

Даже и Оркестър Кристали започнаха да се самопродуцират откак напуснаха Пайнер.

Изненадана съм за Деската, но Сашка Ангелчето явно добре се справя и с преговорите. Първо Меди, сега Деси..поне като отворят дискотеките ще урежда доста участия.

Кристали не са напуснали. Преди 8 месеца издадоха песвн с Пайнер, но да, имат си и канал, в който пускат и свои неща. 

 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Няма шанс, Йовко доколкото знам е в друго поприще вече и не иска да чуе за музика. Иначе те са си близки - като брат и сестра. 

Една от любимите ми нейни песни май е негова... каква невероятна мелодия и изпълнение...

С какво се занимава тоз, той май е с Маги Санчес и са в Еспеин“

преди 2 минути, Slavi каза:

Много е добра. Мислех, че няма да мине високата летва от първите 2 концерта, но тук разби. Наистина има желязна техника и емоция в пеенето и. Иначе се усеща и лек амортизация и пънене, но поне са разбити опитите на някои да я изкарат, че вече не можела да пее. Дано останв до финала, за са чуем още нещо толкова силно. 


Разбира се, че е брутално добра, когато иска. В кръчма в 2 часа на 40 + с 3 деца,,, и на мен няма да ми се пъне да пея с пълно гърло и да се разцепвам, нормално.

И стига с тази амортизация и тн. Сто пъти ви обяснявам, че гласът се променя с годините. При жените особено повече след бременност, а втора и то на такава възраст.... Просто Джеси не прави нищо, за да си го пази, добре, че е безкрайно талантлива.

И Марая и Селин са имали ъпс енд даунс с гласа, който много се повлиява и от емоциите и стреса. 

ТАка че да не съм чул повече за похабен глас! Непазен да, но издишащ и амортизиран не. За това си има други певици. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, asylum каза:

 

Защо не? Така трябва да бъде. 

 

Тя на практика си беше и във Веселина. С тях реализира промоция на албума Гореща следа от сцената на фамозното Звездно вариете!

 

 

 

Кралица на отношенията с телевизиите! Като започнем от Пайнер и Фен, минем през MTV и стигнем до Веселина и Хит Микс!

преди 12 минути, NazzkO каза:

Как да не е от значение? И Мегз е известна и продава дрехи и Айнщайн е известен и е достигнал висини в кариерата си. Схващаме разликата, нали?

Гарантирам ти, че камелия е за масовия слушател няколко ретро хита, дуета със сашо роман и голи снимки. 

А Десислава е всепризнат талант. Гледаш Маскирания, видя как Владо Пенев и Марта Вачкова припадаха по нейното изпълнение, а Азис и Алекс се пръскат от завист. 

ДА, малко ме е яд, че не прави Йовко за нея неща, чудех се дали да не ѝ пиша, да я присетя да видим. 

Всъщност тя отново прави нещо скандално, дано се овенчае с успех. И да дръпне Галенка хахах

Ами то в една нормална кариера е добре изпълнителят да си има силен мениджър. А Камелия е имала късмет нейния мениджър да й е любовта на живота и заедно да обмислят нещата, за да й докарат кариерата до такова ниво.

На изпълненията на Дес ясно, че всички й се радваме и че масовият българин към днешна дата навярно би предпочел да слуша нея пред която и да е друга. Ама като си пусне да види какви ги прави в нейната си кариера какво ще чуе? Кючеци и маанета от последните години + бъдещ бонус дует с новата й шефка Кристиана.😆 Не става така, някой ден просто вече няма да предизвиква никакво уважение у хората.

Кефи ме иначе да гледам на подписването с Хит като на нов риск от нейна страна. Както казах- ще се зарадвам отношенията им да доведат до истински впечатляващ успех. Това не значи, че бих си създавал илюзии, че ще е така хахаха. :D

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, NazzkO каза:

Една от любимите ми нейни песни май е негова... каква невероятна мелодия и изпълнение...

С какво се занимава тоз, той май е с Маги Санчес и са в Еспеин“

 

79436628_2482992465288273_38932923767010

Баш в БГ си е. Ей ти го, презентира некви неща. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, NazzkO каза:

Гарантирам ти, че камелия е за масовия слушател няколко ретро хита, дуета със сашо роман и голи снимки. 

На тоя ти принцип ти гарантирам, че за масовия слушател Джеса е Мангава тут и прекроителката на всички световни столици ;) 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Danger.

Лека нощ, но дали ще е лека тя? 

Сигурен съм, че от сега кроиш пъклен план да им правиш сравнения след 4-5 месеца и да ни убеждсвал как Кавала повече се задържала. 

Правеше го и с Излъжи ме и Ламно, но към днелна дата гшеданията им са сходни, но все оак повечето дни в полза на алфите

 

Screenshot_20201118_230451_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20201118_230405_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20201118_230312_com.android.chrome.jpg

  • Thanks 1
  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, WindWalkerMonk каза:

Цялата развлекателна индустрия страда.

Слава на Бога за което, бих казал аз! Ако има нещо положително в тази ситуация, е точно това че този тип забавление е в ъгъла в момента -  липсата на каквато и да е мярка за каквото и да било последните години, ги докара до липса на всякакъв полезен ход в ситуация като сегашната. Не е за вярване, че дойдоха времена, в които музиканти от БНР получават повече пари от актуални фолк изпълнители - да ми е сладко, викам аз!

  • Like 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...