Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, lucas каза:

Нищо няма да се промени за Деса освен бясната ротация по ТВ.

Кво се пънете толкова.и Камелия е в Хитмикс чанел.Новите и песни само там ги въртят.

Не въртят ли Кама по Фен Телевизия?

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , GSA каза:

Софи пък какъв хит има като махнем кавъра “Проблем”? И тя, и Коцьо лежат на дуети и римейци, за да оцелеят. Нека пуснат нещо самостоятелно да ги видим тогава. 

Софка не е спирала да има хитове през годините. Като започнеш от баладите и от 90те,минеш през дуетите и с Устата, а завършим с песни като Бели ружи, песента и за Евровизия, Остани, Онзи фатален ден. В интерес на истината ако питал случайни хора между 20 и 50 год възраст дали знсе тези или Пак ли, Знам диагнозата и други Галенови, Софка ще я изяде с парцалките. И не сами нея. Бурята е в топ 5 на големите чалга хитове за новия век. 

преди 4 часа , Willy каза:

19M и 155к лайкове. Да не говорим че има и други комерс хитове от последните 10 години като Голямата любов, Един за друг итн..

 

Това не се е слушало в БГ. Натрупа ги от Балканите. Тук не е било хит нито в ремикс, нито в оригинал

преди 4 часа , gabbati каза:

Донякъде съм съгласен с теб, но какво значи като не си в златните години не може да си легенда?! :D Какво като Преслава, Анелия и Галена са започнали по-късно? Къде са те сега, къде са Глория и Ивана дето бяха в златните години. Помнят ги 40 годишните, хората на 15 им знаят 3-4 песни. Докато Галена, Анелия и Преслава се знаят и от малките и от големите в момента. 

Те като имена могат да се знаят, но самите им песни извън дискотеките и младите не са масово популярни. Галена за хората над 30 е кофти певицс, лека жена и т.н Нямат масовото уважение на българина и песните им не са излезли извън предела фолк гилдията, така както хитовете едно време дето се слушаха от 3 поколения. Няма как да го разбереш ако не си бил част от онова време. Не случайбо всички потребители, които имаме база оъ двата периода на чалгата, ги виждме по 1 и същ начин нещата

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, lucas каза:

Новите и 2 песни на Кама се въртят само по Хит.

По скоро са подписали с Кама според мен за ротация.Едва ли Деса ще дава 50% хонорар на Оцко.

Да прекръстят телевизията на Сашка Тв и всичко ще си дойде на мястото.

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано Пайнер вече не е това което беше.И къде си няма значение.Важното е какви песни правиш.

Меди е пример.Топ е именно в Хитмикс.

 

Честно казано аз съм доволен когато мога да чуя по музикален канал песни като Жадувам с Азис,Два магнита,Лъжа,Просто забрави ,Схемата,Замълчи с Тони Стораро и тн, а и новата и песен.

Нещо което в Планета не видях освен песните и в този период.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, lucas каза:

По скоро са подписали с Кама според мен за ротация.Едва ли Деса ще дава 50% хонорар на Оцко.

Ако ще получава безплатни какафонии и финансиране на клипове, като нищо да дава 50%. Ако беше само мениджърство, а не продуцентство, едва ли щяха да го обявяват така гръмко.

Ангелският глас Деси Слава в компанията, където вокалите във всички песни се роботизират до неузнаваемост, а топ имена са гаргите Кристиана и Лорена. Каква ирония.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Единственият БГ Тик-ток хит си е на Цветина и Рико Бенд, каквото и да си говорим... имам предвид песен, която първоначално е била незабелязана, а заради Тик-ток е станала популярна.

Да оправим малко слуха и душата след днешните новини и нови бози:

 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, El Gato каза:

" Приятели, с радост искам да ви съобщя новината, че вече съм част от музикална компания Хит Микс Мюзик.
Щастлива съм, че съм заобиколена от изключителни професионалисти, които ме подкрепят и вярват в мен! Съвсем скоро ще ви зарадваме с много нови проекти. Изненадите тепърва предстоят! ❤️
"

https://www.instagram.com/p/CHvVrGtj-Up/

Но клиповете ще се пускат в нейния канал сигурно както при Меди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Senhor каза:

В родната си държава, Селин има 5 топ 10 хита след 2000, включително 2 номер 1, а Марая - 2 топ 10 хита след 2005, вкл. номер 1 сингъл, и това не взема предвид, че всяка година през месеци ноември и декември цялото внимание е върху нея заради Коледа. И двете имат чутовни успехи години след пика си. Глория, дори и за българския пазар, няма нищо. По-скоро бих я сравнил с Джанет Джаксън от гледна точка на това да си на гребена на вълната преди, а сега да не те смятат за жива.

Джанет Джаксън? Хахах, малее ти го смачка. Сега ще се чуди от кой двата си профила да ти отговори. От единия е възпитания и културен adorable, от другия профил си позволява да е по-сприхав и нервничък. Тотален смях.

Марая Кери след 2005 има номер 1 сингъл и номер 1 албум през 2008. Отделно още един ТОП 20 сингъл през 2008 и ТОП 20 сингъл през 2013.

Последният й номер сингъл е 18 години след дебюта й, ако не броим коледната песен, която най-накрая стана номер 1 миналата зима - 29 години след дебюта й. Хаха, хохо, нях-нях. 😛

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, SG каза:

Защо Меди се води в Хит Микс? Няма никакви индикации да е там, освен че го въртят по телевизията, като много други.

Оцко е хитър прикоткал го е както и Деса само и само за да му се гледа канала!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, RumyanaFen каза:

Оцко е хитър прикоткал го е както и Деса само и само за да му се гледа канала!

Е едно е да си дават певците клиповете на телевизията, друго е да са в компанията. Меди май не е в никоя фирма, това да си във фирма е за изпълнители с 25-годишни кариери като Деси Слава.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Gerganafen каза:

Ако ще получава безплатни какафонии и финансиране на клипове, като нищо да дава 50%. Ако беше само мениджърство, а не продуцентство, едва ли щяха да го обявяват така гръмко.

Ангелският глас Деси Слава в компанията, където вокалите във всички песни се роботизират до неузнаваемост, а топ имена са гаргите Кристиана и Лорена. Каква ирония.

Абе според мен само си правят реклама - договора може да се окаже че е за две тави баница примерно, но важното е да кажем че Джеса била с договор към Какафоник мюзик. 

А и реално, като знаем как обича да си ги пуска нещо мазно, мястото и е точно там :) 

 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно Оцко им осигурява много добри условия, за да уреди Галена BFF-ката си там, а и Меди и Десислава да се присъединят, при положение, че могат и сами. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Меди си е в хит микс, само че си качва песните в друг канал. Може и Деса да е така.

Малко ме съмнява - нито една негова песен не е от мъжа на Милото Гущерче :D 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Lelqtian каза:

Малко ме съмнява - нито една негова песен не е от мъжа на Милото Гущерче :D 

https://www.instagram.com/p/B9PfJqNpT-K/?igshid=16c90jmtdxwp7

https://www.instagram.com/p/CHk1yEvg8Wv/?igshid=1dnzxrd5euuew

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Danger. каза:

Ще ме извинявате, но Глория освен дуета й с Азис, чиято заслуга да стане хит и още да се слуша е негова, други златни масови хитове няма. Има няколко емблематични хитове, които през въпросните години са си били мегахитове. “Крепост” и “Феникс” също са златни хитове, но не са на нивото на златните хитове примерно на Ивана.

И следва, че Глория “е по-голяма звезда” от Галена и Преслава само заради едните концерти...

Не са само концертите. Глория тресеше цялата страна с песните си от 90те,а Галена има 1/5 от таргета. Сегашното поколение слушащо чалга нямате представа какво е масов хит. Десетки песни от онова време бяха както Шушана и Хабиби преди няколко години. Малки и големи ги знаеха и пееха. Ами продажбите на албумите и, нищо ли не значат. Глория има роля и в това фолка да добие по сериозен вид ако щеш. Дори и Галена като млка е искала да е Глория, бъди сигурен в това. 

преди 4 часа , Danger. каза:

Не знам как с такива песнички тия алфи ще станат големи звезди. От 20 песни тая година имат само един голям хит “GPS-a”, който към днешна дата даже е забравен. 

Как реши, че е забравен. До последно клубовете го въртяха. Много сериозен хит е. Смешно е да се опитваш да го омаловажиш. Ами Поредната цигара на Десита? 

Иначе ми изкарваш онзи флоп на Ариа, който няма и 4 милиона хит, а за истински такива се правиш на гръмнат. С това поведение дразниш половината форум. Супер пристрастен.. 

  • Like 4
  • Dislike 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...