Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Според мен Деска и Оцко могат да направят страшно добри и различни парчета. Не вярвам тя да му се остави да й прави до болка изтъркани неща. Все пак и тя се включва доста често в писането на песните си.  Аз имам доста големи очаквания за бъдещо нейно парче от Оцко. Нещо в стил “Яка е жена ти” или “Паника” през призмата на Деси Слава, може да се получи доста интересно и различно от масовката. 
Не е крайно зле,че е подписала с Хит в предвид,че Галена вкара там и племенницата си, което означава,че явно са им добри договорите и дават повече свобода на артистите. 

  • Like 3
879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Гальо каза:

Ти като конспиратор на гледания как си обясняваш за първите 2 часа 130К гледания, а за следваите 17 имаше само 145К нагоре? С такива гледания тръгват тези които правят рекорди накрая

Гледанията вървят различно при всеки, а понякога има и зацикляне от самата платформа. Не изключвам манипулация ама много не виждам голям смисъл да я прави точно Галин и само за гледанията от първия ден, а не за дългосрочен план. И предните му песни започнаха силно, но интереса веднага спадаше- това е защото песента не е била хитова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ласмаги-джасмаги, дискотеки, наргилета,
DJ-и, хит парчета, селфита-мелфита,
айфони-майфони, фейсбуци-мейсбуци,
инстаграми-минстаграми

ТИИИК ТООК РЕДИ ГОУУУ

Tijana Ajfon GIF - Tijana Ajfon Turbofolk - Discover & Share GIFs

  • Haha 5
  • Wow 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , gabbati каза:

И кво ся? След 4 що-годе неуспешни общи дуета, тия двамата най-накрая успяха да направят хит :D 

 

 

На Десита всичко от тази година и е хит. И Излъжи ме, и Гпс-а, и Поредната цигара, сега и тази се очертава като тскъв. Направо в топ 5 от чалгарките е за 2020

  • Like 1
  • Haha 4

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това на Галин и Десита ще мине и замине, абсурд да стане хит като Излъжи ме примерно..

П.С от всички алфи само Диона не им е споделила песента и не е лайкнала отново нищо свързано с този “проект”.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Danger. каза:

 

П.С от всички алфи само Диона не им е споделила песента и не е лайкнала отново нищо свързано с този “проект”.

Ревнува от Данна, че и взе мястото. 🤣

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава пусна лайв и всеки втори коментар беше за нова песен, но тя умело ги подминаваше и през цялото време дрънкаше за Паола. Кралица! Така се прави!

Положението е

 

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Starboy каза:

Космически ще бъдат гледанията ...

 

cats.png

На кое се смеем? На чокото или бузите? 🤣 Преди твърдях, че пее като анимационен герой, но тук си и изглежда така.

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Danger. каза:

Преслава пусна лайв и всеки втори коментар беше за нова песен, но тя умело ги подминаваше и през цялото време дрънкаше за Паола. Кралица! Така се прави!

Положението е

 

 

6FDC9BC6-16BD-41C3-AF9C-1102882FB75F.png

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Jouey каза:

 

6FDC9BC6-16BD-41C3-AF9C-1102882FB75F.png

Човек, тва тотален урод вече. Стигааа! Мутирал сурикат. Тая е пуснала Короната, нали от прилепи тръгна. И се усмихва злорадо, на кой се усмихваш ма, не се ли виждаш?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сашо захареса Преслава и няколко месеца по-късно тя се обезобрази. А сега е базикчийската подметка на чалгата. Сашо й е на късмет. Цял живот я плюе, а накрая я залюби и конят отиде в реката.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , ice_hot_sm каза:

О, Боже, тая Десислава съвсем е изперкала. Критическата ли я тресна, та е в такива крайности? 

Може ли такова име да падне дотам, че да се радва, че е вече в някаква мизерна компания, продуцираща де що се е опитала да пее новоизлюпила се "звезда". Чак ги определила като "големи професионалисти" тия от Хит Микс Трикс Пикс... Големи професионалисти, няма що - пълна аматьорщина. И като ми изпрскат грозните си плочки, написани само на латиница, и заедно с голямото си лого, та закрият половината клип - абсолютен еталон за качество и професионализъм! 

Между другото, няма ли някаква наредба/закон или там нещо подобно по отношение на изписването на текст (български) в медиите? Позволено ли е подобна, бих я нарекъл гавра с българския език? 

Да се върна на наша Десислава - голямо разочарование. То бива омотаност, но тя просто бие тъпомера. Какво ѝ пречи да си развива своя канал, да си прави песните там и да си гледа живота, без да се занимава с глупости. А ако е подписала договора и през ретроградния Меркурий, не ми се мисли, хаха. Аз май вече наистина ще се отказвам от нея... Ебати. 

Споко. Щом Деса е в хит, скоро и тя ще фалира, така че ще неще ще се самопродуцира😅

  • Haha 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, Stela каза:

Човек, тва тотален урод вече. Стигааа! Мутирал сурикат. Тая е пуснала Короната, нали от прилепи тръгна. И се усмихва злорадо, на кой се усмихваш ма, не се ли виждаш?

На тебе.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Slavi каза:

Споко. Щом Деса е в хит, скоро и тя ще фалира, така че ще неще ще се самопродуцира😅

Може да подпише с Ара/Диапазон, там не е била. 😁😁

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Danger. каза:

Януари е отвратителен месец за премиери. 

 

И пускаш песен, която стана стабилен хит, а беше баладична, че и 10 млн. направи. 🤣

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е Легендата на попфолка, ангелогласната Джеси Слава! Вече само 1 ден е в хит мюзик, а може да спечелите калъф за телефон с лика ѝ... на всичкото отгоре и едни от най-хубавите иѝ песни се въртят по едноименната телевизия, която никой не гледа. Бъзикам се, нищо, че в очите ми се виждат....

 

пс. Страх ме е вече пт слвдващите изненади на тази гениална фирма хит мксикс

пс2 това е едно от най-доброте ѝ изпълнения

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Danger. каза:

Януари е отвратителен месец за премиери. 

 

Дори и Райна и Гергана видяха най-големите си хитове за последните 10 год. през януари.

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, NazzkO каза:

Това е Легендата на попфолка, ангелогласната Джеси Слава! Вече само 1 ден е в хит мюзик, а може да спечелите калъф за телефон с лика ѝ... на всичкото отгоре и едни от най-хубавите иѝ песни се въртят по едноименната телевизия, която никой не гледа. Бъзикам се, нищо, че в очите ми се виждат....

 

пс. Страх ме е вече пт слвдващите изненади на тази гениална фирма хит мксикс

пс2 това е едно от най-доброте ѝ изпълнения

Аз не мога да разбера драмата с това вайкане за Хит Микс. Деси Слава ще бъде задължена да прави само песни от Оцко ли? Сигурни ли сме в това? Тя спокойно може да си прави песни от други автори или... греша? Все пак не е Джия, Мия или Джулияно. Може и по-специален договр да има. А пък може Оцко сега да й даде някои скрити лимонки, които пазеше през годините. Помните ли, че когато мислихме, че вече си е изгубил таланта, гръмна с "Пей сърце".

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...