Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 32 минути, devotioner каза:

С удоволствие бих отишъл на концерт на Азис, Галя, Преса, Камелия, даже бях 2018 на годишнината на Веселина и Азис и особено Галена ме изненадаха мнооого приятно.

През последните години това е от малкото концерти, на които се изкефих на макс!

И Цура беше добре, пък и кога друг път ще се навие да пее някъде, освен на концерт на Планета 😄

Ако се правят повече такива "мешани" концерти с други балкански звезди както тогава - определено би имало интерес. Но подбрани..че на този концерт на Веселина, като пя Пеги Зина си тръгнаха доста хора и на Цеца беше сравнително празна залата 😐

Редактирано от Just_Me
  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, WindWalkerMonk каза:

Нека погледнем реално: за момента от чистата чалга Азис е пълнил сектор на Васил левски, Глория има няколко големи концерта, Деса има концерт в Античния в Пловдив, и Ивана има в Пловдив. Това е, Софа в Арената е на подпори, заради шмекериите. 

Иначе Цура Янева може без проблем да покаже на Софа, как се возят братята към Арената и ще я напука по шевовете. Но говорим нали някой да си плати, не да му се плаща да ходи. 

Деса и Азис имаха и в Зимния дворец

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

Гаранция ти давам. Различен таргет им е. Виж Анелия как не успя, а Анелия по онова време беше гигант като тях. 

Анелия се срина слез 2010-11, когато реши да се прави на модерна и се изака над всичко качествено, което предложи от 2002. Затова не можа да напълни нито една от въпросните зали, а не защото е някаква огромна и актуална звезда към дадения момент. Дори пре 2012, когато най-накрая и дадоха “Певица на годината” не представляваше нищо като творчество, в сравнение с годините си до 2008 включително. Нито с многомилионните си комерси, които вече да забравени. Тя си избра да се превърне в комерс певачка и да се уеднакви с всички останали. И резултата бяха празните зали и олекване в очите на почитателите и. 
Иначе я харесвам, защото пак тук таме прави някакви опити да е различна. Трудно обаче като слезнеш на нивото на Теди А. и Мира да те вземат отново на сериозно. 

Иначе и аз съм на мнение, че Преслава, Галена, Глория, Ивана и Азис биха могли да напълнят поне една зала към 2020 година. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Just_Me каза:

През последните години това е от малкото концерти, на които се изкефих на макс!

И Цура беше добре, пък и кога друг път ще се навие да пее някъде, освен на концерт на Планета 😄

Ако се правят повече такива "мешани" концерти с други балкански звезди както тогава - определено би имало интерес. Но подбрани..че на този концерт на Веселина, като пя Пеги Зина си тръгнаха доста хора и на Цеца беше сравнително празна залата 😐

Даааа, Пеги започна да пее в 23ч и жената си беше подготвила супер шоу. А повечето хора бяха дошли за Цеца. И въпреки това имаше най-добър прием. Янева също беше добре, да, но нея не я отразиха. 

Още издирвам изпълнението на “Никой не може” от концерта, беше брутално.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Сашо каза:

Как може да е събрала толкова брутални песни в 1 албум?  Един от най - добрите проекти въобще в чалгата. 

 

 

 

 

Жалко, че и тя вече толкова години не издава албум. Добър проект ще и се получи с толкова много хитове от 2015 насам.  Накрая и тя като Ема да не издаде троен. Няма лошо де. 
Иначе от “Аз” тези горните са ми любими, заедно с “Мразя да те обичам”, “Тоя става”, “Искам да останем будни”. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Willy каза:

ЗВЕЗДЕ ГРАНДА ЛИ Е ТОВА?! ПЛС КАЖИ МИ ЧЕ ГО Е ПОКАЗАЛА НА ЙЕЦА И Е СТАНАЛО СКАНДАЛ!

Да! ххахаха това беше отдавна

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, GSA каза:

Анелия се срина слез 2010-11, когато реши да се прави на модерна и се изака над всичко качествено, което предложи от 2002. Затова не можа да напълни нито една от въпросните зали, а не защото е някаква огромна и актуална звезда към дадения момент. Дори пре 2012, когато най-накрая и дадоха “Певица на годината” не представляваше нищо като творчество, в сравнение с годините си до 2008 включително. Нито с многомилионните си комерси, които вече да забравени. Тя си избра да се превърне в комерс певачка и да се уеднакви с всички останали. И резултата бяха празните зали и олекване в очите на почитателите и. 
Иначе я харесвам, защото пак тук таме прави някакви опити да е различна. Трудно обаче като слезнеш на нивото на Теди А. и Мира да те вземат отново на сериозно. 

Иначе и аз съм на мнение, че Преслава, Галена, Глория, Ивана и Азис биха могли да напълнят поне една зала към 2020 година. 

2012? Нейният срив е още от 2008-ма с Налей ми пак. Откак Токича я остави, общо взето.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , WindWalkerMonk каза:

Нека погледнем реално: за момента от чистата чалга Азис е пълнил сектор на Васил левски, Глория има няколко големи концерта, Деса има концерт в Античния в Пловдив, и Ивана има в Пловдив. Това е, Софа в Арената е на подпори, заради шмекериите. 

Иначе Цура Янева може без проблем да покаже на Софа, как се возят братята към Арената и ще я напука по шевовете. Но говорим нали някой да си плати, не да му се плаща да ходи. 

Пропускаш Рени Нобел Гинестова! Тя е първа и то с няколко концерта. Аз признавам само нейните и на Гюра соаретата! На Софка не съм го гледал и не знам успешно ли е било. 

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Runevski каза:

Първата във всичко има и турне, концерт на стадион и концерт с Илич и Шабан в НДК! Благодаря!

 

Забравена и Бога вече, жалко, но факт! 

"Кот беше, беше"

  • Haha 2

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Гальо каза:

За какъв спад говорим при Гъзарката, направила едни от най-яките хитове последното десетилетие, и като цяло тази която заедно с Преслава и Галена оформят топ 3 за десетилетието

 

Най-яките хитове? Дори и ти самия се сещаш за едва 2 комерса, които минаха вяло на концертите, на които ги пя. При Преслава и Галена можеш да изгброиш поне 10 топ хита. Да не говорим, че дори Джена и Емилия имаха по-големи хитове за последните 10 години. 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, GSA каза:

Най-яките хитове? Дори и ти самия се сещаш за едва 2 комерса, които минаха вяло на концертите, на които ги пя. При Преслава и Галена можеш да изгброиш поне 10 топ хита. Да не говорим, че дори Джена и Емилия имаха по-големи хитове за последните 10 години. 

Мога да изброя още много просто не исках да ставам като ненормалниците постващи 20 линка в пост 😂 Но реално наистина за мен почти няма слаби песни през последните 10 години, по-скоро 2019г. и е най-слабата като хитове и популярност. А като качество - тя просто се адаптира към времето, ако беше продължила с нещата от 2005 сега щеше да е като Глория 😂 И пак е една от малкото, която за 10 години има 3 албума - 3 промоции на албумите и 1 концерт. Позволява си да пуска и доста балади и разнообразни неща.

 

  • Like 5
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Runevski каза:

 

О! Това е любимата ми песен от "Искай ме" и като цяло една от най-добрите на Рени. Обожавам!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като цяло според мен Анелия има по-успешна кариера от Емили... 
 

Но можем да констатираме, колко наистина жалко е... преди 12 години да си пуснал нещо такова...

 

а сега хитовото ти парче да звучи голяма си гъзарка, цяла хилядарка.... емии

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, NazzkO каза:

Като цяло според мен Анелия има по-успешна кариера от Емили... 
 

Но можем да констатираме, колко наистина жалко е... преди 12 години да си пуснал нещо такова...

 

а сега хитовото ти парче да звучи голяма си гъзарка, цяла хилядарка.... емии

Е то Анелия освен от Галя и Преса, има по -  успешна кариера от всички останали. Без изключения. 

  • Like 4
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...