Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 16 минути, Starboy каза:

Галче след 1 нощ в Испания става Момче без .... гъзле, инспирация от най-големия му хит

 

без пишле.... :D 

  • Haha 4
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, WindWalkerMonk каза:

Галче ме блокира: Недей бе, фенка съм ти, фенка съм ти бе! Аз съм единствената ти фенка тук, махни я тая @Blueberry. Tя иска да е е*еш, но и трите знаем, че тва няма как да стане - причини бол: размер, ерекция, а -у. Аз съм по дива, е са слагам пенис колана и те подкарвам като трудовашка количка. Отблокирай ме кака!

Защо те блокира тази швести?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 часа , Gerganafen каза:

Най-прогресиращ изпълнител - ЛИДИЯ

Секс символ на годината - ЛИДИЯ

Мис Планета - ЛИДИЯ

Мисис Нов Фолк - ЛИДИЯ

Приемственост между автентичен и нов фолк - Лидия за "Да  мога да обичам", все пак сюжетът се развива през няколко епохи!

Видеоклип - "Да  мога да обичам"

Дискотечен хит - "Щрак"

Дует - "В ръцете на друг"

Песен - "Да мога да обичам"

Певица - ЛИДИЯ

Идол - ЛИДИЯ

Певец - кучето на ЛИДИЯ

:heart:

Попфолк певица-идол в Тик-Ток - ЛИДИЯ :Vishenka_05:

https://www.btv.bg/video/shows/marmalad/videos/top-10-naj-populjarni-zvezdi-v-tik-tok.html

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей, сторихте го на гъз тоя Галин... Хаха 😀 

Сега малко сериозно по темата: да, 21-ви век сме, но в България нали знаете, че сме назад и в някои отношения все още сме в миналия век. Макар че относно сексуалността, въпреки и привидната по-отявлена толерантност на запад, дори там все още сред някои прослойки в обществото, хомофобията е силно изразена, и примерите за откритост от страна на популярни личностни не е толкова голяма, какво остава за сравнително консервативна България.

Някои казват, че признаейки си Галин би се показал като истински пич и видиш ли ще му кажат "Евала". Ами, съмнявам се масата да е толкова благосклонно към подобна откровеност. Свга, разбира се, дразнещ е въпросният с псевдодемонстрациите си на хетеро мъжага, но в крайна сметка сексуалността и изобщо интимността на всеки би следвало да са тозно такива интимни, сиреч - лични. И това дали някой си го слага с мъже, дали е в двойка или оргия, би следвало да си е лично негово право. Това принципно. 

Иначе Галин не ми е приятен като образ, разсъждения, поведение и пр., особено пък след като се промени значително с присъщите на кифлите процедури по лицето. Но, жив и здрав да е! Това са си негови избори. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, ice_hot_sm каза:

Ей, сторихте го на гъз тоя Галин... Хаха 😀 

Сега малко сериозно по темата: да, 21-ви век сме, но в България нали знаете, че сме назад и в някои отношения все още сме в миналия век. Макар че относно сексуалността, въпреки и привидната по-отявлена толерантност на запад, дори там все още сред някои прослойки в обществото, хомофобията е силно изразена, и примерите за откритост от страна на популярни личностни не е толкова голяма, какво остава за сравнително консервативна България.

Някои казват, че признаейки си Галин би се показал като истински пич и видиш ли ще му кажат "Евала". Ами, съмнявам се масата да е толкова благосклонно към подобна откровеност. Свга, разбира се, дразнещ е въпросният с псевдодемонстрациите си на хетеро мъжага, но в крайна сметка сексуалността и изобщо интимността на всеки би следвало да са тозно такива интимни, сиреч - лични. И това дали някой си го слага с мъже, дали е в двойка или оргия, би следвало да си е лично негово право. Това принципно. 

Иначе Галин не ми е приятен като образ, разсъждения, поведение и пр., особено пък след като се промени значително с присъщите на кифлите процедури по лицето. Но, жив и здрав да е! Това са си негови избори. 

Проблема на Галин е в друго,  естествено. Тук му се подиграват, защото е комплексар, но това е породено не от ориентацията, а от наглото селско поведение. Никой от тук (вече имам наблюдение върху хората) нямаше да му каже нищо затва, че е пендел. Но той мноооого ги разпали със видеотата в които се подиграваше на хората в Испания за маските. С грубите и хапливи коментари за хората в България относно ковида. Сега просто знаят, че това му е болна тема и се халосват с него. 

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, WindWalkerMonk каза:

Проблема на Галин е в друго,  естествено. Тук му се подиграват, защото е комплексар, но това е породено не от ориентацията, а от наглото селско поведение. Никой от тук (вече имам наблюдение върху хората) нямаше да му каже нищо затва, че е пендел. Но той мноооого ги разпали със видеотата в които се подиграваше на хората в Испания за маските. С грубите и хапливи коментари за хората в България относно ковида. Сега просто знаят, че това му е болна тема и се халосват с него. 

Да, разбирам това. Мен също ме дразни, да не кажа дори, че ми е противен. Аз по-скоро говорех по принцип, че всеки има правото да прави това, което му харесва, стига, разбира се, да не пречи на другите. 

Иначе наглото му поведение е супер противно и не знам защо толкова много му се кефят. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото, къде изчезна козметичният старт-ъп "byEmanuela" на нашата поп фолк конспираторка, дясна популистка, антиваксърка и републиканка? Да не е подарила всички кремове за ръце на гласувалите за Тръмп? Историята на козметичната ѝ линия силно напомня тази на кариерата ѝ в Пайнер - шумно начало (щом чак и Джен я съжали да ѝ направи промо...), стремглаво падение.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Топ 15 най-лайквани песни 2020

1. Коце и Софка - Проблем - 127.9К
2. Д.Теофиков и Малката - И това ще отмине - 115.7К
3. Галена - 100 живота - 92.7К
4. Азис - Сагапо - 85.7К
5. Криско и Галена - Красиви лъжи - 75.6К
6. Десита и Лидия ft. Теди.А - Джипиеса - 75.1К
7. Теди.А и Емрах - Сърце мое  - 74.0К
8. Д.Теофиков, Малката, Ц.Грахич и А.Робов - Не се отказват - 73.0К
9. Меди и Коце - Майната ти Св.Валентин - 70.4К
10. Галин и Диона - Просто секс - 70.0К 
11. Криско и Галена - Кавала кючек  - 62.8К 
12. Анелия и Денис Теофиков - 61.0К
13. Меди - Нe, мерси - 58.8К
14. Преслава - Беден в сърцето - 58.2К
15. Меди - Дивана - 57.3К

Галена, Меди, Коце и Теофиков мачкат. Не знам от кога не е имало повече успешни мъже.

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин явно нарочно не качва сторита, защото си мисли, че новината ще мине и замине за ден и никой няма да я отрази и не иска да я популялизира. :roll1: 

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Willy каза:

Топ 15 най-лайквани песни 2020

1. Коце и Софка - Проблем - 127.9К
2. Д.Теофиков и Малката - И това ще отмине - 115.7К
3. Галена - 100 живота - 92.7К
4. Азис - Сагапо - 85.7К
5. Криско и Галена - Красиви лъжи - 75.6К
6. Десита и Лидия ft. Теди.А - Джипиеса - 75.1К
7. Теди.А и Емрах - Сърце мое  - 74.0К
8. Д.Теофиков, Малката, Ц.Грахич и А.Робов - Не се отказват - 73.0К
9. Меди и Коце - Майната ти Св.Валентин - 70.4К
10. Галин и Диона - Просто секс - 70.0К 
11. Криско и Галена - Кавала кючек  - 62.8К 
12. Анелия и Денис Теофиков - 61.0К
13. Меди - Нe, мерси - 58.8К
14. Преслава - Беден в сърцето - 58.2К
15. Меди - Дивана - 57.3К

Галена, Меди, Коце и Теофиков мачкат. Не знам от кога не е имало повече успешни мъже.

Каква е тази класация, защо пак се опитваш да набуташ песните на Галена навсякъде и да принизиш тоталният мегагига хит “Беден в сърцето”?

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

Каква е тази класация, защо пак се опитваш да набуташ песните на Галена навсякъде и да принизиш тоталният мегагига хит “Беден в сърцето”?

Наистина, време беше някой да го каже.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...