Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 18 часа , gabbati каза:

Ама като почнете коя какво трябвало да прави със своя си почерк, ама продукцията да си гледала, ама глупости на търкалета.

В чалгата ще се помнят 4 имена - Преслава, Галена, Азис и Камелия.  Ивана и Глория, Тони Дачева, Сашка Васева, Луна, Луда, която решите, еми имали са си силните периоди, пълнили са зали, имали са фенове, но всичко в минало време. 
Ако ще се държиш като прима имай тези 15 години актуалност, да те знаят и млади и възрастни, да ти слушат музиката и тогава се дръж така и говори, че не те оценяват.

Къде пък набута Галена? Факт е, че е лидер в чалгата в последното десетилетие, но е факт също така, че изпусна златните години на тази музика и никой извън таргета на дискотеките не се вълнува нито от името й, нито от творчеството й, че да я броиш за "оставаща". За което тя няма вина, просто върхът й е в кофти години за жанра. Който и от изброените по-долу да хванеш, има място в четворката на нейно. Да не говорим, че Десислава никъде я няма според теб. Една Анелия дори, изгря в най-силните години за жанра, задържа ниво достатъчно дълго, а и покрай скандалите с Коко и Емилия стана разпознаваема за масовия българин. Спри пет човека на улицата от различни поколения и ги питай за песен на Анелия и песен на Галена - четирима няма да могат да запеят такава на втората. За разлика от поне една такава на посочените от теб под нея имена. Галена просто няма масова песен като "Погледни ме в очите", "Не сме безгрешни", "Шампанско и сълзи", "Бедни и богати", че дори и "Тук-там" и "Може ли да се забрави..." на Луна и Сашка - знаят се от всеки българин, включително и от неслущащите чалга.  Харесват ми нещата й, личи си колко бачка, но просто към днешна дата няма как да постигне подобна популярност именно заради свитата и капсулирана аудитория. Ако ще се помнят имена, това биха били Глория, Азис, Камелия, Десислава, Тони Дачева, Анелия и Преслава - всеки от тях има хитове и масова разпознаваемост, каквито Галена (за съжаление) никога не е помиросвала. 

Редактирано от HIStory
  • Like 2
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Willy каза:

Преслава май все пак ще пусне и втора песен. Обаче Алисия, Джена, Фики и Емилия май се отказаха.

За Преса никой нищо не казва. Може да си останем и само с Беден в сърцето. Снимала ли е клип? Знае ли се нещо?

Ема сигурно ще пусне нова песен с албума

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Willy каза:

Преслава май все пак ще пусне и втора песен. Обаче Алисия, Джена, Фики и Емилия май се отказаха.

Алисия има готов дует с Ариа и самостоятелна песен още от преди затварянето на дискотеките, нямам идея защо не ги пуска. Тя “Запали” почти направи 10млн докато пусне самостоятелна 😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Hurricane каза:

За Преса никой нищо не казва. Може да си останем и само с Беден в сърцето. Снимала ли е клип? Знае ли се нещо?

Ема сигурно ще пусне нова песен с албума

Тя въобще ще пуска ли албума или ще се извърти като останалите заради пандемията? Дано не се изложи и тя. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Гальо каза:

Алисия има готов дует с Ариа и самостоятелна песен още от преди затварянето на дискотеките, нямам идея защо не ги пуска. Тя “Запали” почти направи 10млн докато пусне самостоятелна 😂

Алисия май я удари кризата.😂 Песен която тя е подготвяла няма от 2018.

Самостоятелната й е готова от лятото, но явно и нейната като тази на Емануела(Направо в коша) не е достатъчно силна, щом не я пуска.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , xroflx9 каза:

Това само показва какви институции са в чалгата Азис и Трифонов. Смядово колкото и пари да потроши по маркови дрехи и скъпи клипове и Преса колкото и пъти да си отреже носа абсолютно никога няма да ги стигнат.

Иначе ако ще правим от любимите номерца на Галс фенчетата с този клип вече има 100 милиона.

 

Камелия с Луда по теб има над  60 млн. :D Само от 2 видеа има почти 40 млн.

Като гледам тя ще е втората след Азис с най-гледан балкански хит. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , HIStory каза:

Къде пък набута Галена? Факт е, че е лидер в чалгата в последното десетилетие, но е факт също така, че изпусна златните години на тази музика и никой извън таргета на дискотеките не се вълнува нито от името й, нито от творчеството й, че да я броиш за "оставаща". За което тя няма вина, просто върхът й е в кофти години за жанра. Който и от изброените по-долу да хванеш, има място в четворката на нейно. Да не говорим, че Десислава никъде я няма според теб. Една Анелия дори, изгря в най-силните години за жанра, задържа ниво достатъчно дълго, а и покрай скандалите с Коко и Емилия стана разпознаваема за масовия българин. Спри пет човека на улицата от различни поколения и ги питай за песен на Анелия и песен на Галена - четирима няма да могат да запеят такава на втората. За разлика от поне една такава на посочените от теб под нея имена. Галена просто няма масова песен като "Погледни ме в очите", "Не сме безгрешни", "Шампанско и сълзи", "Бедни и богати", че дори и "Тук-там" и "Може ли да се забрави..." на Луна и Сашка - знаят се от всеки българин, включително и от неслущащите чалга.  Харесват ми нещата й, личи си колко бачка, но просто към днешна дата няма как да постигне подобна популярност именно заради свитата и капсулирана аудитория. Ако ще се помнят имена, това биха били Глория, Азис, Камелия, Десислава, Тони Дачева, Анелия и Преслава - всеки от тях има хитове и масова разпознаваемост, каквито Галена (за съжаление) никога не е помиросвала. 

Виж, прочетох ти поста отгоре-отгоре, реално първото изречение, някъде в средата и последното и стигнах до заключението, че Галена нямала масова разпознаваемост. Ми аре, иди питай на всички попаджии коя им е любимата чалгарка и питай младите на коя участията са най-яки и как хората разпознават Галена.

А защо сравняваш песни от 2001 година с песни от 2016, примерно? Времената са други, тогава примерно ти си бил на 10 и това са ти били детските години. На днешното поколение след 19 години ще се сеща за детството си с песните на Галена, а не на Тони Дачева. Всяко нещо е с времето си.

  • Like 6
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена никога няма да бъде взета насериозно. Гет оувър ит. И проблемът е един основен. Самата тя не си вярва, защото знае и чува в какво състояние е гласът ѝ. Самият факт, че до този момент не се е кзявила в нитп едно риалити... има си и комплекси и не е достатъчно самоуверена. В инатаграм, по клипове и диакотеки пълни с пияндури да, но не и повече.

 

за сметка на това петето си изигра и си играе много добре картите. Особено след ренесанса с Не се изтриваш и до момента. По всякакви предавания ходи, пуска лайфове, създава на феновете усещането, че ги допуска близо, като се включва пт вкъщи и най-важното... все още пее убийствено, въпреки всичко.

 

 

  • Like 4
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ем така си е сега. Не може да се каже на бялото черно. Весела е, креативна и мноог амбициозна. На участията ѝ е готино и вдига дискотеката, пие с клиентите, пее и танцува с тях. Много добре се справя. Но да очакваме да изпее нещо както Джеси и Преси в капките, или брадъра и къде ли още не... еми няма да стане.

мацката има и хубави песни, но масата ииѝ фенове тук припадат по шефката, ламбо и новия кючек. Малко взискателен човек трябва да е. За веселие я приемам и ѝ се кефя, но за сериозна можеща певица не. И в това няма нищо лошо. Всеки е в нещо добър, не може всички да пеят като Джеси и Преси и те така.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, едно нещо не разбирам. 

Тони Дачева и компания ще се помнят като звезди в попфолка, но Галена не? Понякога от яд се чудите какви неща да напишете просто вече... 

Изброените по-горе са били актуални в минало време и съответно си имат дадена маса хора, които са ги слушали (и им слушат старите песни в момента). Че са големи звезди - факт е. 

Нали се сещате, че Галена в момента е някъде между средата (има млади и големи попфолк фенове). Вписва се отлично към жанра и предлага песни, които може да се слушат и от малки и големи. Вече е започнала 17-тата година от кариерата си и към днешна дата е номер 1 в попфолка. 

Все още е актуална и ще продължава да бъде и съответно ще бъде запомнена като голяма звезда най-вече от новото поколение чалгари, родени след 1990-2000 година.

Извинявай, ама след време през 2050 година примерно като попитат някого коя певица от чалгата ти е била любима по-голяма е вероятността да отговорят с Галена, а не с Глория или Тони Дачева. Защо? Сами си отговорете на въпроса. 

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , Lelqtian каза:

Елзата нещо разочарова, аз нещо не виждам прилика, вие какво ще кажете?

 

https://lifeonline.bg/bg/razkrit_e_myzhyt_s_kogoto_galin_se_celuva_strastno_snimki

articles__48c17efe0d37f98961450fc9d809192b.jpg

 

Че това си е чистата истина, аз не виждам никва разлика с реалността ;) 

 Естествено, че не е той. За какво да го води в Испания, като може да се възползва от услугите му тук.

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Danger. каза:

Добре, едно нещо не разбирам. 

Тони Дачева и компания ще се помнят като звезди в попфолка, но Галена не? Понякога от яд се чудите какви неща да напишете просто вече... 

Изброените по-горе са били актуални в минало време и съответно си имат дадена маса хора, които са ги слушали (и им слушат старите песни в момента). Че са големи звезди - факт е. 

Нали се сещате, че Галена в момента е някъде между средата (има млади и големи попфолк фенове). Вписва се отлично към жанра и предлага песни, които може да се слушат и от малки и големи. Вече е започнала 17-тата година от кариерата си и към днешна дата е номер 1 в попфолка. 

Все още е актуална и ще продължава да бъде и съответно ще бъде запомнена като голяма звезда най-вече от новото поколение чалгари, родени след 1990-2000 година.

Извинявай, ама след време през 2050 година примерно като попитат някого коя певица от чалгата ти е била любима по-голяма е вероятността да отговорят с Галена, а не с Глория или Тони Дачева. Защо? Сами си отговорете на въпроса. 

Ще ти го обясня по-бавно тогава, белким разбереш. Галена е актуална, лидер в чалгата и с най-добри проекти - факт. Също така е факт, че никога не е тресяла държавата както другите изброени,просто защото пикът й е в доста по-слаби за жанра години. До 2007-ма фолкът се слушаше от много по-голям обем от хора, имаше хитове, които течаха и от чешмата и дори античалга настроените знаеха, просто защото звучаха буквално отвсякъде. Преслава хвана последния влак. 

Галена дръпна през 2010-та, когато чалгата вече беше завряна обратно в дискотеките. 

Най-простият пример за актуалността на тази музика и "звездите" й е посещаемостта на концертите - ако до преди 15 години се пълнеха стадиони с хора от всякакви поколения, то в последните години всички набедени за звезди не могат да съберат и 5000 човека на едно място, за каква масовост ми говориш. 

Галена е номер едно, да, но с много по-ограничена публика. 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , gabbati каза:

Виж, прочетох ти поста отгоре-отгоре, реално първото изречение, някъде в средата и последното и стигнах до заключението, че Галена нямала масова разпознаваемост. Ми аре, иди питай на всички попаджии коя им е любимата чалгарка и питай младите на коя участията са най-яки и как хората разпознават Галена.

А защо сравняваш песни от 2001 година с песни от 2016, примерно? Времената са други, тогава примерно ти си бил на 10 и това са ти били детските години. На днешното поколение след 19 години ще се сеща за детството си с песните на Галена, а не на Тони Дачева. Всяко нещо е с времето си.

Ми хвани го прочети по-задълбочено, няколко пъти, ако е необходимо, белким разбереш за какво иде реч. Говорим за ма-со-вост - никой не отрича успехите на Галена, става въпрос за обема на аудиторията, до която достигат. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 8.11.2020 г. от 23:46, adorable каза:

Ама, човек - на всеки му харесва нещо различно. Харесват ми изброените от теб песни на Десислава, но харесвам повече на Глория. Харесвам й баладите, пее за по-различни неща от другите. Представи си я с песен като "След 1000 жени" - ми не мога да я възприема от нея. Това не значи, че от Деса не я възприемам. Но от друга страна, сравнени със старите хитове на Деса - това са много по-компромисни, макар и комерсиални за времето си неща.

А и каквото и да си говорим, щото тука всеки ден става дума за някакви кубчета от лед (не че Десислава няма бози като "Смените си паролата си"), Глория не изпя някакви пошли маанета. Дори  в най-скучните й песни напоследък има смисъл. Не се е плъзнала по някакви бананови кори да кажат хората: "Айде и тая почна". Не знам, малко объркано време е и не знам точно какво върви и какво би станало хит. Всеки си разбира по различен начин творчеството. Десислава, ако направи концерт и напълни залата, няма да е заради тия песни. И поначало идеята ми не беше да ги сравнявам двете буквално, ама карай.

Гледам да не съм заслепен, ходя на участия на всички, включитлно това лято и на Камелия и ми харесва. Но просто  всеки с вкуса си.

Точно пък След 1000 жени би звучала страхотно в изпълнение на Глория. Хем е комерсиална, хемнима една сръбска нотка, хем има пеене в нея. Неслучайно самата Глория я посочи като любима в класацията на Планета. 

От 9.11.2020 г. от 0:25, Danger. каза:

Когато рекламната песен се оказа по-яка и по-голям хит от следващите 4, които пуснаха след това.

Най добрата е на Грахич и Теофиков в интерес на истината. 

От 9.11.2020 г. от 0:34, Willy каза:

Само 2 песни от канала на Планета влизат в топ 10 най-гледани за годината, той ми говори как в техния канал щяла да има повече гледания. За ден ли? Да съгласен съм...обаче в дългосрочен план няма значение.

Като цяло става досадно от страна на Галенови да се изтъква доминацията на Галена над Преслсва, при положение, че Преслава е пуснала само 1 проект и самата тя не е участвала в надпревари тази година. Радвайте се на това, че имаше силна година и не злорадствайте... 

 

А защо 100 живота има с цели 20ка по малко лайкове от И това ще отмине. Усещам, че съдбата на Кавала ще е същата. Много лайкове заради силното натрапване, а малки като за Галена и Криско гледания... 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Danger., @Willy

Еуфорията около Кавала свърши и днес дори никому неизвестния Емилиано е с повече гледания от кючека на Криско и Галена. 

Когато казах, че Кавала вероятно няма да мине дори последните на Меди и Гери Никол, които задържаха по стабилни гледсния, вие се смяхте и бяхте убедени, че в дългосрочен план може да мине Проблем. 

Мисля, че е време да се спре с налудничвите прогнози 2 дни след като излезе нещо. Криско не го щат нито в бг, нито в чалгата. Тотално падение, а покрай него и Галена слиза надолу. 

Втори провал от втори опит за дуета, който се чакаше години да напрсви нещо съвместно. Да, не  са флопове, но и не оправдаха очакванията. Това са песни правени с очакването да бъдат мега хитове... 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , xroflx9 каза:

Това само показва какви институции са в чалгата Азис и Трифонов. Смядово колкото и пари да потроши по маркови дрехи и скъпи клипове и Преса колкото и пъти да си отреже носа абсолютно никога няма да ги стигнат.

Иначе ако ще правим от любимите номерца на Галс фенчетата с този клип вече има 100 милиона.

 

И 10 милиона тук. 

преди 11 часа , HIStory каза:

Къде пък набута Галена? Факт е, че е лидер в чалгата в последното десетилетие, но е факт също така, че изпусна златните години на тази музика и никой извън таргета на дискотеките не се вълнува нито от името й, нито от творчеството й, че да я броиш за "оставаща". За което тя няма вина, просто върхът й е в кофти години за жанра. Който и от изброените по-долу да хванеш, има място в четворката на нейно. Да не говорим, че Десислава никъде я няма според теб. Една Анелия дори, изгря в най-силните години за жанра, задържа ниво достатъчно дълго, а и покрай скандалите с Коко и Емилия стана разпознаваема за масовия българин. Спри пет човека на улицата от различни поколения и ги питай за песен на Анелия и песен на Галена - четирима няма да могат да запеят такава на втората. За разлика от поне една такава на посочените от теб под нея имена. Галена просто няма масова песен като "Погледни ме в очите", "Не сме безгрешни", "Шампанско и сълзи", "Бедни и богати", че дори и "Тук-там" и "Може ли да се забрави..." на Луна и Сашка - знаят се от всеки българин, включително и от неслущащите чалга.  Харесват ми нещата й, личи си колко бачка, но просто към днешна дата няма как да постигне подобна популярност именно заради свитата и капсулирана аудитория. Ако ще се помнят имена, това биха били Глория, Азис, Камелия, Десислава, Тони Дачева, Анелия и Преслава - всеки от тях има хитове и масова разпознаваемост, каквито Галена (за съжаление) никога не е помиросвала. 

Тук в Рамания има повече Галенови и те с лекота променят историята на попфолка. Галена никога нвма да има тежестта на посочените от теб и няма да бъде наредена до най култовите именс. Причините си ги изброил. Трябва да си много спрял и пропуснал 2/3 от жанра, за да твърдиш, че Галена ще е по помнена от ДесиСлава, Ивана или Глория. Малките може да не слушат новите песни на Глория и Ивана, но дори те знаят колко са значими за жанра. 

Освен това изброените от теб имена имат признание извън чалга таргета и клубовете, докато Галена няма тежест сред масовия българин и е приемана с доза подигравка и направо не я имат за певица.

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , DarkChild каза:

 Естествено, че не е той. За какво да го води в Испания, като може да се възползва от услугите му тук.

Защото не е мъж само за един мъж. Тук генг бенг трудно ще помирише, а и може да иска да се похвали с държанката си сред европейските швестери. 

  • Haha 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, Slavi каза:

@Danger., @Willy

Еуфорията около Кавала свърши и днес дори никому неизвестния Емилиано е с повече гледания от кючека на Криско и Галена. 

Когато казах, че Кавала вероятно няма да мине дори последните на Меди и Гери Никол, които задържаха по стабилни гледсния, вие се смяхте и бяхте убедени, че в дългосрочен план може да мине Проблем. 

Мисля, че е време да се спре с налудничвите прогнози 2 дни след като излезе нещо. Криско не го щат нито в бг, нито в чалгата. Тотално падение, а покрай него и Галена слиза надолу. 

Втори провал от втори опит за дуета, който се чакаше години да напрсви нещо съвместно. Да, не  са флопове, но и не оправдаха очакванията. Това са песни правени с очакването да бъдат мега хитове... 

Кой е казал че ще мине Проблем. Защо съм цитиран под подобни лъжи?!😇
За провал не може да се говори, песента беше първоначална сензация и достигна до широк кръг. Дори и да не е мега хита който се е очаквал, пак си е голям хит. Гледанията(2.5М за 10 дни) също са много добре. То толкова правят така бутаните от вас алфи за цял месец, и не само те.

btw мисля че е време да се спре с всякакви прогнози, защото помня как отписа и Паника и Ламбо миналата година, а те пак си смазаха с над 15М.

  • Like 1
  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак се сравняват несравними неща. Галена си е точно на нивото на Преслава, Деси Слава или Глория. Просто не е голяма и добра певица. Не може да е Деси Слава. Ама Деса е пич, тя пее евъргрийни щото я кефи и щото това е нейната музика. Кристина Агилера също, защото имат големи гласове. Но това не прави Кристина по - голяма звезда от Бритни нали така ? Няма как да кажа, че е и по - малка обаче. Да кажем, че и двете са там в орбитата.

Същото е с Деси и Галена. В момента Галена вълнува (ше) повече хора в чалга средите, но точно сега Деса е в национален ефир. Но да се върнем към Преслава. И двете имат точно еднакво уважение и за масата хората, дори за хората пеят еднакво. От чалгата признати масово са само: Деси Слава за пеещи. Дори за Азис сега чувам, беги тоя циганин, пеел.

Галена има много силен екип, тя достига не само до чалга таргета. Масово е одобрявана от всички модни и фешън тъпунгери. Сега е номинирана за жена на годината. Има масова популярност, и сега покрай криско и тя беше в национален ефир. 

Мисълта ми е, всяка си има нещата с които да изпъкне. 

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Willy каза:

Кой е казал че ще мине Проблем. Защо съм цитиран под подобни лъжи?!😇
За провал не може да се говори, песента беше първоначална сензация и достигна до широк кръг. Дори и да не е мега хита който се е очаквал, пак си е голям хит. Гледанията(2.5М за 10 дни) също са много добре. То толкова правят така бутаните от вас алфи за цял месец, и не само те.

btw мисля че е време да се спре с всякакви прогнози, защото помня как отписа и Паника и Ламбо миналата година, а те пак си смазаха с над 15М.

Абе вижте си коментсрите като излезе... Доста се превъзнесохте и поотплеснахте в мечтите. 

Песентс е слаба, беше ясно, че няма да бъде мега хит. Но тя дори падна по бързо от колкото и аз очаквах. 

Емилиано>Галена и Криско😁

Освен това дори песните на Меди и Гери Никол задържаха по добри гледания, въпреки, че не стигнаха първоначалните на Крислена. Слабо си е

  • Like 3
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...