Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 7 минути, Willy каза:

 

Атанаска Тушева as known as Аксиния е жестока, жалко, че вече не прави сингли или поне не такива, които да достигат до мен.

  • Haha 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DarkChild каза:

Страхотно десетилетие имаше Галена.

 

Стига ѝ толкова. Next.

Ти си купи вафла Боровец и урочаса цялата работа. Ние вече сме в следващото десетилетие, предното свърши през миналата година. Мисля знаеш коя е най-успешната певица в първата година от next decade. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, SG каза:

Горките фенове на Емилия толкова се надяваха те на телефон като подарък за вярната служба, а накрая Галена първа взе да раздава на своите. Затова е голяма!:bi:

Това е томбола на вафлите!

Галена на феновете си не би дала телефон с Андроид!

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Danger. каза:

Това е томбола на вафлите!

Галена на феновете си не би дала телефон с Андроид!

Щом им го рекламира в клиповете си и чрез вафлената платформа на поддържащия кариерата й спонсор- значи е способна на всичко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Stela каза:

Ти си купи вафла Боровец и урочаса цялата работа. Ние вече сме в следващото десетилетие, предното свърши през миналата година. Мисля знаеш коя е най-успешната певица в първата година от next decade. :3fdb8960598fa63e:

Десетилетията могат да започват във всяка една година.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория напуска България: Обичам страната си, но искам да пробвам другаде!

gloria_simona.jpg

Примата на родната чалга е решена да напусне България и да заживее в чужбина заедно с дъщеря си Симона, твърди "България Днес", позовавайки се на  отлично информирани източници.

Преди дни родената в Русе изпълнителка намекна за това свое съдбоносно решение. "Много дължим на България, на нашата публика, но не е лошо човек да пробва и другаде", заяви фолкпевицата. Оказва се, че Глория наистина има сериозни намерения да напусне страната ни и да търси реализации в чужбина.

През последните месеци Глория преживя неуспешна връзка с бизнесмен, а и от доста време не е така търсена за участия в заведения, тъй като спря да прави нови песни. Отделно не се получи и голямата мечта на дъщеря й да стане едно от топ имената на родната музика. Затова и двете ще си пробват късмета в друга страна, но отказват да споменат бъдещата си дестинация.

"Ако се случи, ще бъда наблизо", даде жокер Глория, имайки предвид някоя от съседните ни страни. Бащата на Симона и бивш мъж на Глория - Илия Загоров, от дълги години живее в Швеция и дъщеря му често му гостува, но едва ли тя и майка й ще се установят там за постоянно.

Примата на чалгата призна и за голяма грешка в кариерата си. Като свой пропуск до момента фолкпевицата отбелязва липсата на повече дуети. По думите й публиката харесва такива колаборации, затова Глория с усмивка споделя намерението си да поправи тази грешка."Никога не мисля песните си от комерсиална гледна точка - откровена е певицата и допълва: - Решила съм след време да заложа на концертната дейност и искам да създам

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много тъпи изказвания имаха и двете в телевизията на слави. И ако за Симона за ок, тъй като все още е малка и незряла, то Глория изглеждаше нелепо на моменти с всичките си претенции и розови балони, които ѝ създаваха феновете ѝ. 
Интересно ми е какво точно би работила в чужбина... всички се точат на чужбина, докато не попаднат там... 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, NazzkO каза:

Много тъпи изказвания имаха и двете в телевизията на слави. И ако за Симона за ок, тъй като все още е малка и незряла, то Глория изглеждаше нелепо на моменти с всичките си претенции и розови балони, които ѝ създаваха феновете ѝ. 
Интересно ми е какво точно би работила в чужбина... всички се точат на чужбина, докато не попаднат там... 

А защо трябва да работи? 

  • Haha 3
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

А защо трябва да работи? 

Не трябва, но в предаването обясняваше как не е ценена и тн... което се свързва с работата ѝ някак си. Иначе може да си прави каквото иска разбира се. Стига да има дивани и кубчета лед.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, NazzkO каза:

Не трябва, но в предаването обясняваше как не е ценена и тн... което се свързва с работата ѝ някак си. Иначе може да си прави каквото иска разбира се. Стига да има дивани и кубчета лед.

При нея винаги има недомлъвки, не е ясно дали двете неща са свързани. Може да си живее в чужбина, а да прави песни за България... Да вземе да опита в Сърбия, може да има повече смисъл всъщност. Но по-скоро си я представям безработна в Гърция. 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

Представих си я на борсата по труда там 🤣

Аз си я представих в сладкарница да премерва баклава на кантара. 

 

  • Haha 6

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, asylum каза:

Аз си я представих в сладкарница да премерва баклава на кантара. 

 

- Момице, слози осте, казах 400гр.

- Да ти забия един шъмар?

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, NazzkO каза:

Петричка ще удари едно раменце

Тя е в Кипър.

Да не би пък Мая да я уреди като драгкуийн в някой бар? Ако иска, да се посъветва и с Галин. Той ще й каже кои са най-добрите клубове.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...