Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 23 минути, Starboy каза:

Този коз с милото момче на мама няма да мине при нас, видяхме каквото видяхме!

EC9D15FB-A751-4049-B488-67FF5443FCA5.png

На половината цигани в Панагюрище фамията е Боневи!

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Slavi каза:

Толкова сперма има по Галин, че майка му може да зачене  само при доближаването му

Няма проблем, стига да не се пръкне пак такава общачка като сино и, че тогава жална им майка на цялата фамилия и цял Добрич. 

Галин да вземе да отвори един такъв клуб в София/Добрич, защо да се харчи да ходи чак в Испания, за да му дадат за гъзо? 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Така, говорих с Галче. Той даде пресконференция пред мен! Първо каза, че сте много зле и сте расисти (?!?) защото не харесвате гейовете. И второ, каза, че е мислил, че това е здрава жена, той по такива си падал - яки спортни мадами на които иска да прилича, но бил заслепен от светлините и това пЪрче: 

И трето, каза, че е имал връзка със форумка, но кооооояяяяяя?

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, WindWalkerMonk каза:

Така, говорих с Галче. Той даде пресконференция пред мен! Първо каза, че сте много зле и сте расисти (?!?) защото не харесвате гейовете. И второ, каза, че е мислил, че това е здрава жена, той по такива си падал - яки спортни мадами на които иска да прилича, но бил заслепен от светлините и това пЪрче: 

И трето, каза, че е имал връзка със форумка, но кооооояяяяяя?

Песента! Гучи има вкус, определено ❤️ 

А за жената - мисля, че е същата Т.У., с която и Тръмп имал афера.. 

  • Haha 7
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, penakavalli каза:

Чакам си чипа с нетърпение. Дано да има предварително инсталирани всички компилации на Пайнер. Майната му на ДОСТЪПА до КЪЩА, КОЛА, КОМПЮТЪР, ХРАНА и ВОДА, маанета да има... и дано с чип да имаш безплатен вход в бъдещите домове на културата - Планета Пайнер Клуб.

НАТО, имате ми адреса. Какво чакате?

 

Миличък, шегуваш се, но искам просто за миг ти и всички да се замислим за това зануляване на населението не се ли случва и в момента...

Ами този вирус? С четири белтъка в структурата си, при положение, че учени се произнесоха, че природата не може да създаде вурис с 4 белтъка. Доста стабилно разтоварване на пенсионната система на всички западни, а и не само държави. За последните само 3 дни в малка България са измрели близо 200 човека от това нещо. За 3 скапанки дни...

Ами обострянето на всички хронични заболявания в следствие на тази изолация без движение и тотално осамотяване - кръвно, сърца, диабети, затлъстяване, депресии, нервни разтройства... Перфектната буря просто.

  • Haha 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Starboy каза:

Галин: Аз винаги когато пиша песните си, се вдъхновявам от нещо в живота ми и влагам част от себе си и от характера си, не мога да пея напълно измислени неща...

Песните:

 Вдъхновението:

124329105_370702227581022_280948093668296331_n.jpg.7312648073d619c2e915d347c6b4f8f8.jpg

 

Бахти гнусара.отиваш на Гей клуб и се целуваш,еб*еш с НЕПОЗНАТИ?!?!

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Krislena каза:

Бахти гнусара.отиваш на Гей клуб и се целуваш,еб*еш с НЕПОЗНАТИ?!?!

Е, сякаш падате от Марс повечето тук. Това, че няма такива места в България, не означава, че в чужбина не се смятат за нещо напълно нормално. Всеки е свободен да прави каквото си поиска, да се тряска с когото си поиска и както поиска. Смешното е, че Гальо се прави на плейбой, а в същото време се възползва от лесен секс и задоволяване на гей нуждите си в чужбина. Ами застани като мъж и си кажи "Да, обичам да лапам и да ми го вкарват", 21 век сме. Дори повече позитиви би спечелил, ако си признае супер пичовски и спре да се крие и лъже като мишкар. 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , penakavalli каза:

“Бръм, бръм... С нови компромати имиджа ми пръскат”

Хаха, имиджа ;) 

преди 1 час, Starboy каза:

Галин: Аз винаги когато пиша песните си, се вдъхновявам от нещо в живота ми и влагам част от себе си и от характера си, не мога да пея напълно измислени неща...

Песните:

 Вдъхновението:

124329105_370702227581022_280948093668296331_n.jpg.7312648073d619c2e915d347c6b4f8f8.jpg

 

Хич не съм изненадан от тоя инспирейшън, иначе щеше да вземе нещо по-женствено за дуета от Горгона :) 

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, GSA каза:

Е, сякаш падате от Марс повечето тук. Това, че няма такива места в България, не означава, че в чужбина не се смятат за нещо напълно нормално. Всеки е свободен да прави каквото си поиска, да се тряска с когото си поиска и както поиска. Смешното е, че Гальо се прави на плейбой, а в същото време се възползва от лесен секс и задоволяване на гей нуждите си в чужбина. Ами застани като мъж и си кажи "Да, обичам да лапам и да ми го вкарват", 21 век сме. Дори повече позитиви би спечелил, ако си признае супер пичовски и спре да се крие и лъже като мишкар. 

21 век, ама в България. Да, би било ползотворно за обществото открито да заяви ориентация, но позитиви за него си няма да извлече, нека сме реалисти, така че ще продължи по старо му и ще се прави че не бил той и ще ни разказва красивата приказка за това бил награбил хубавите певици пред камерата. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

Гуги ако четеш тук какче, да знаеш, че ние пак си те обичаме. Даже можем да питаме Преси за добри памперси. 

Утре Преси излиза с нова рекламна кампания

prep2.jpg

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Злите демократи са почернили рождения ден на Света Емануела с победата си! Горката сега ще трябва да го празнува в страх от НАТО да не са ѝ сложили някоя ваксина или чип в тортата. 1 плачеща реакция = 1 съпричастност

  • Haha 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Starboy каза:

Този коз с милото момче на мама няма да мине при нас, видяхме каквото видяхме!

EC9D15FB-A751-4049-B488-67FF5443FCA5.png

Tъкмо щях да кажа, че майка му ми заприлича на Ивелина Колева и се сетих, че втората е имала връзка с мъжа ѝ.

  • Haha 6
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DarkChild каза:

Tъкмо щях да кажа, че майка му ми заприлича на Ивелина Колева и се сетих, че втората е имала връзка с мъжа ѝ.

If you can't beat them, join them

  • Haha 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Минавам да споделя, че днес имах честта да возя Стела и Кондомчо в личният си автомобил и след това да ходим на кафе в Студентски град.

 

  • Haha 1
  • Wow 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

Минавам да споделя, че днес имах честта да возя Стела и Кондомчо в личният си автомобил и след това да ходим на кафе в Студентски град.

 

Много soft го раздаваш за пред хората ;)

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...