Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 48 минути, Danger. каза:

Мегз написа публично, че Карбовски я е изнудвал за секс, за да я излъчва в национален ефир и, че Николета Лозанова и компания са му духали...

Карбовски е винаги е бил долен, нарцистичен комплексар. Респект към Мегз. Издигна ми се в очите.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, DarkChild каза:

Дали поне ползва предпазни средства?

Карбовски или Галин?

Между другото Уран в Телец сигнализира излизане на много дългопазени тайни. Карбовски и Галин са доказателство.

Галин може да спечели много, ако каже "Да, бисексуален съм", но на всички ни е ясно, че ще мълчи и ще игнорира. Жалко, имахме шанс за първа LGBTQ мачо икона.

  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Blueberry каза:

Карбовски или Галин?

Между другото Уран в Телец сигнализира излизане на много дългопазени тайни. Карбовски и Галин са доказателство.

Галин може да спечели много, ако каже "Да, бисексуален съм", но на всички ни е ясно, че ще мълчи и ще игнорира. Жалко, имахме шанс за първа LGBTQ мачо икона.

Галин. Онзи психопациент не ми е интересен.

Второ, не е бисексуален.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, Галин да каже, че е би, според мен ще си възвърне част от интереса, а ако скандализира с подобен клип – повече и от преди!

 

  • Haha 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Slavi каза:

За Емануелица защо? 

Щото Тръмп ѝ е обещал, че ще стане основен изпълнител на Републиканската партия, ако спечели отново и му позволи да я "grab her by the pu$$y". Но уви, първото няма да се изпълни, а за второто вече му е позволила.

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами като й се даде песен, с която да смачка- прави го на мига и пак получава овациите. Новия глас е невероятно добър за изпълнение на подобни парчета. Наскоро тук имаше сравнения със Селин Дион ама тази вечер на мен на моменти сериозно ми прозвуча като нея. :D

А Галин е на сто процента разпознаваем дори и без да му се сравняват татуировките. Забавно си е прекарал нощта човека хахаха....

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

558f84cf1c8e2c13e1d63a622be37f6d.jpeg

Чакам си чипа с нетърпение. Дано да има предварително инсталирани всички компилации на Пайнер. Майната му на ДОСТЪПА до КЪЩА, КОЛА, КОМПЮТЪР, ХРАНА и ВОДА, маанета да има... и дано с чип да имаш безплатен вход в бъдещите домове на културата - Планета Пайнер Клуб.

НАТО, имате ми адреса. Какво чакате?

 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Starboy каза:

Да, Галин да каже, че е би, според мен ще си възвърне част от интереса, а ако скандализира с подобен клип – повече и от преди!

 

В тоя клип всички ли са травестити?

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

В тоя клип всички ли са травестити?

Всички (почти) са самия Бед Бъни, за малкото останали не съм сигурен.. мисля, че са си биологически жени.

  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този коз с милото момче на мама няма да мине при нас, видяхме каквото видяхме!

EC9D15FB-A751-4049-B488-67FF5443FCA5.png

  • Like 1
  • Haha 7
  • Wow 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Starboy каза:

Този коз с милото момче на мама няма да мине при нас, видяхме каквото видяхме!

EC9D15FB-A751-4049-B488-67FF5443FCA5.png

Как ли целува майка си с тази уста, след поредната си оргия в Барселона? Особено като се и надрусат, хич не се пазят и не подбират. 

  • Like 1
  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...