Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Внезапно от Drake минах на Галин, who diss?

 

  • Haha 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DarkChild каза:

Ее, Нинето пак ли е отишла да бачка там или само на шопинг. Дано да е второто, че ако ѝ плащат в лири, с този бясно падащ курс, направо не е за мислене.

Уви, да! Сега гледах лайв - пееше хора на някакъв ресторант, мязащ на мегдан. 

преди 1 час , Blueberry каза:

Сънувах, че в някаква селска дискотека има тройно участие на Диона, Ариа и Клеа и бързах да пиша тук 😬 какво значи този сън?

Била си в Рая. 

преди 1 час, Lelqtian каза:

Значи си е съвсем вярно как Горгона била травестит, но все си мисля как шефките Клеа и Ариа не тряя да имат проблем да си намерят някой по-нормален батибатибатишеф ... 

 

Много шефки на едно място. Явно цариците са имали нужда от шут и са викнали Горгона за сеир. 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, asylum каза:

Уви, да! Сега гледах лайв - пееше хора на някакъв ресторант, мязащ на мегдан.

Милата. Дали бакшишите ще й стигнат за една кутия локум?

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, DarkChild каза:

Милата. Дали бакшишите ще й стигнат за една кутия локум?

Не, но ще стигнат за пакет от новите фафли Боровец с локум :) В краен случай 
СУХА ПАСТА ГАЛЕНА ЧЕРВЕНО КАДИФЕ 80ГР*16БР. - ЦЕНА ЗА БР. - Хранителна борса

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Lelqtian каза:

Не, но ще стигнат за пакет от новите фафли Боровец с локум :) В краен случай 
СУХА ПАСТА ГАЛЕНА ЧЕРВЕНО КАДИФЕ 80ГР*16БР. - ЦЕНА ЗА БР. - Хранителна борса

Много интересен графичен дизайн с вафлата и тези две бисквити, стратегически постевени отстрани. 

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , Wild_Style каза:

Много добра! :1000(30): V:RGO как вие накрая :lol: Падам! :roll1:

Мале топ е станала песента. 

Много яко, че са написали благодарности към Деса. Песента е една от най-яките й, както и на Азо.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Hurricane каза:

Тази Галя стана за срам на дърти години. 
Размазват я в коментарите

https://www.google.com/amp/s/www.flagman.bg/show-news-225987-amp.html

Аз мислех, че Емрах е новата Андреа.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , DarkChild каза:

Много интересен графичен дизайн с вафлата и тези две бисквити, стратегически постевени отстрани. 

Еми кво им е направил дизайнера, ти кво искаш - някой да се хаби за суха паста от 47 ст ли? издвинявам се, другата се оказа на тая цена. Фалическата суха паста е цял половин лев, и 4 стотинки отгоре. 

Междудругото другите им дизайни са по сносни 

3AF2CB7F-93F7-C1D0-84A5-44C48A7BC028.jpg

преди 4 часа , Hurricane каза:

Тази Галя стана за срам на дърти години. 
Размазват я в коментарите

https://www.google.com/amp/s/www.flagman.bg/show-news-225987-amp.html

Па така като го кажеш звучат се едно са стотици хиляди коментари, а то към настоящия момента са едва 6, при това едва 2 са грамотно написани. И двата в тая половина дето нищо не размазват. Даже форумната активност е по-висока и на по-грамотно ниво от тоя смешен сайт. 

 

 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Krislena каза:

Много напълняла

 

Каквото и да правите, не гледайте това видео с включен звук.

между другото plambata e рядко тъпо парче. Написала съм пост, в който защитавам Галена, ама защото не е “Галена е супер, ще умра за нея”, това ми дало минус. Мога ли да си спра известията от него?

  • Like 2
  • Haha 6
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 часа , SG каза:

 

Десислава има възможност да направи дует с почти всички български звезди, но очевидно не иска да я възприемат като дуетна певица. Все пак си мисля, че бързо ще скочи към някое дуетче ако и следващите няколко песни не се получат.

Аз тайно се надявам, че с Азис може предварително да са се разбрали в Маскираният певец да подготвят почвата за нов дует. Това ще е нещо титанично. Ще припомнят на феновете на другите какво значи масов български хит.

Все пак си мисля, че може да прави такива хитове и сама. Трябват й подходящото парче и реклама. Да вземе да пусне някоя балада като за свалянето на маската, а после да я промотира и при Слави и Цитиридис. Едно време наистина беше по-разчупена и имаше хъс да е активна и разнообразна.

Деси Слава вече няма какво да доказва, нито й трябват чалга хитове. Мен лично "Имаш ме" и тази новата ме кефят  в голяма степен. Е не ги слушам всеки ден, но има моменти, в които си ги пускам, особено "Имаш ме". Такива песни ще прави още много, за да я канят и по дискотеки, но тя така или иначе ще си има участия дори да са ретро, тя и Камелия няма да останат без участия ако нямат нови и актуални песни.
Време е обаче да помисли за задържане в годините на твърдата й фенска маса и привличането на хора, далеч от този стил. Понеже не й се занимава с концерти, участия по пиано барове, тя предпочита да се изявява в разни предавания, в които пак и пак да напомня за себе си, но след тях пак е небрежна. Вече не е на 20 де, а и има малко дете, но може да вложи време и средства и в по-некомерсиални неща.
Народният албум, който обещава от 10 години...да не говорим, че заряза супер продукт като "Славатроника"...Ето сега с песента на Гага разби, слушам изпълнението й минимум по 5 пъти на ден.
Може да помисли и за римейк на нейна песен също, има достатъчно по нейна музика и текст.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Blueberry каза:

Каквото и да правите, не гледайте това видео с включен звук.

между другото plambata e рядко тъпо парче. Написала съм пост, в който защитавам Галена, ама защото не е “Галена е супер, ще умра за нея”, това ми дало минус. Мога ли да си спра известията от него?

Мое да му сложиш игнора, в тоя ред на мисли чакай да го сложа и аз там. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ENJOY каза:

Деси Слава вече няма какво да доказва, нито й трябват чалга хитове. Мен лично "Имаш ме" и тази новата ме кефят  в голяма степен. Е не ги слушам всеки ден, но има моменти, в които си ги пускам, особено "Имаш ме". Такива песни ще прави още много, за да я канят и по дискотеки, но тя така или иначе ще си има участия дори да са ретро, тя и Камелия няма да останат без участия ако нямат нови и актуални песни.
Време е обаче да помисли за задържане в годините на твърдата й фенска маса и привличането на хора, далеч от този стил. Понеже не й се занимава с концерти, участия по пиано барове, тя предпочита да се изявява в разни предавания, в които пак и пак да напомня за себе си, но след тях пак е небрежна. Вече не е на 20 де, а и има малко дете, но може да вложи време и средства и в по-некомерсиални неща.
Народният албум, който обещава от 10 години...да не говорим, че заряза супер продукт като "Славатроника"...Ето сега с песента на Гага разби, слушам изпълнението й минимум по 5 пъти на ден.
Може да помисли и за римейк на нейна песен също, има достатъчно по нейна музика и текст.

Най малко в нейния си канал може да пуска от време на време акустични кавъри на евъргрийни, а дори и на свои хитове. Съвсем малко ще се бръкне за нещо такова, а има хора, които ще се насерем от кеф. 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм сигурен, че тя има сумати записани през годините песни, които не е издавала. Буквално ще й струва 0 лева просто да ги качи в канала си, айде за другите платформи ще й трябва някой лев, но ще се възвърнат стократно. Тя си мисли, че трябва да издава само чалга, за да е вървежна и печеливша, но както виждаме хората все по-малко я отразяват с такива песни, а ако се осмели отново да е себе си със сигурност ще спечели много точки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Hurricane каза:

Тази Галя стана за срам на дърти години. 
Размазват я в коментарите

https://www.google.com/amp/s/www.flagman.bg/show-news-225987-amp.html

4 хейт коментари? Ти сериозно ли? Виж к'во размазване става тука с над 100 такива!

И то това е буквално първата снимка която намерих в първата страница за която се сетих. Всеки пост с снимка на Пресиета, който не е качен от нея яде яко хейт.

  • Like 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...