Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 6 минути, Olay каза:

За Емилия, Димана и т.н разбирам, ама кое в Преслава 2003 ви прилича на Деси Слава забога.

Че кой говори за визуални прилики. Хората слушащи попфолк тогава знаят за какво иде реч. Като започнем от името и свършим с концепцията като продукт. Пайнер имаха нубда от нова тийн фаворитка, тъй като Ивана обра друг таргет. Общо взето не, че има знапение към днешна дата. Преслава така или иначе св превърна в доста по успешен цялостен продукт. Еуфорията от децата, която имаше по Преса в онези години, единствено ДесиСлава я е помирисвала. За кратък момент може би и Гетруд.

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде Галена да избухне с нещо пак толкова мазно и развратно за края на годината, имаме ли против да бъде дори пак с Фики? Нямаме!

 

  • Like 1
  • Wow 1
  • Love 4
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Starboy каза:

Айде Галена да избухне с нещо пак толкова мазно и развратно за края на годината, имаме ли против да бъде дори пак с Фики? Нямаме!

 

Дует ще е, но с кой и дали ще е мазна?!?

  • Wow 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Starboy каза:

Айде Галена да избухне с нещо пак толкова мазно и развратно за края на годината, имаме ли против да бъде дори пак с Фики? Нямаме!

 

Ако наистина снимката, която Добри беше пуснал преди няколко дни от Военния клуб в София, е от една от локациите от новия клип на Галена, не бих предположил, че песента ще е мазнотия. Нещо не ми се връзва някаква повърхностна песен с това място.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Единственото нещо което можем да заключим е, че Деси Слава, Глория, Преслава, Азис, Ивана вълнуваха цяла България. Към днешна дата, единствено за Деси Слава масовият българин има добро мнение. Останалите, включително и Азис са игнорирани от хай  лайфа по различни причини. Но общата причина е, че се изложиха, докато Деси Слава беше скромна, добродушна, обрана и безкрайно талантлива. Никога не се похвали със скъпи дрехи, парфюми, да се покаже с хонорар. Тези неща българина немощен го дразнят. Освен това е видимо по - талантлива от останалите (освен Преслава, но много по технична от нея). С това към днешна дата тя е единствената, която реално е имала подкрепата на народа, а като добавим и това, че е underdog и винаги е втора съвсем й  печели симпатии. 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, penakavalli каза:

Ако наистина снимката, която Добри беше пуснал преди няколко дни от Военния клуб в София, е от една от локациите от новия клип на Галена, не бих предположил, че песента ще е мазнотия. Нещо не ми се връзва някаква повърхностна песен с това място.

Ако Анелия беше пуснала тийзър на Гъзарка с този клип но без музика, никой нямаше да предположи каква песен ще изцвъка в крайна сметка.

  • Like 1
  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой дали има информация дали ще има концерт тази година, след като отвориха и закритите зали?

Хем ще оправдаят слабото посещение на концерта с 'максикалния наложен капацитет' 😁

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Olay каза:

Ако Анелия беше пуснала тийзър на Гъзарка с този клип но без музика, никой нямаше да предположи каква песен ще изцвъка в крайна сметка.

Е от Галена до Анелия има разлика, а Гъзарка си мачка и като песен, и като клип на съвсем различни едно от друго нива, какво по-гъзарско от това? 

 

 

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

Е от Галена до Анелия има разлика, а Гъзарка си мачка и като песен, и като клип на съвсем различни едно от друго нива, какво по-гъзарско от това? 

 

 

Тук смаза много, докато в Рама се обясняваше колко е зле всъщност. 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Тук смаза много, докато в Рама се обясняваше колко е зле всъщност. 

Те тука се "обясняват" много неща, и до втръсване, явно с цел повтарянето на едно и също в един момент да бъде прието за чиста монета ;) 

Но най-важното е с какво очевидно густо си ... изпълнява Гъзарка. Пълни ми душата от всякъде. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

Те тука се "обясняват" много неща, и до втръсване, явно с цел повтарянето на едно и също в един момент да бъде прието за чиста монета ;) 

Но най-важното е с какво очевидно густо си ... изпълнява Гъзарка. Пълни ми душата от всякъде. 

Тя си е народен човек. Другото което прочетох и искам да отбележа е, че към днешна дата Преслава и Галена са точно 50/50 като народно одобрение. Галош е взела таргет на младите кифли, пош хората и т.н. докато Преса има нейн си таргет и масовия чалгар. Не мисля, че едната е по - одобрявана от другата. Преслава падна доста, Галена се вдигна и се изравниха. 

А за мнение: @Olay, Анелия винаги е била подценявана тук. Виж мненията за Генерал, Дай ми още и дори някои други нейни хитове. Просто няма фенове във форума.

Току що, Olay каза:

Като сме почнали с Анелия, някой има ли логично обяснение как Шампион е такъв клубен хит и защо това се пренебрегва тук?

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Olay каза:

Като сме почнали с Анелия, някой има ли логично обяснение как Шампион е такъв клубен хит и защо това се пренебрегва тук?

Клубен хит и пускана по дискотеките са различни неща - има песни, които по принцип са много удобни за миксиране и вмъкване между песните и "Шампион" е точно такава. Хит е нещо, на което се избухва, не и "Шампион". 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

 

Тези вярват ли си? При толкова много хора един до друг, без да се спазва дистанция, е пълен пълен абсурд а е нямало огнища. Пайнера е близък до властта и ги прикриват.

  • Like 5
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Поздрав с този скандален трак който противно на всички очаквания се задържа доста дълго!

пс Не знам дали тук се е коментирало, че скандалната ''Мамино синче'' вече гони 4 милиона и продължава да е в дейли чарта на нейбъла. Прави по 10-12к. Може да не избухна със силни начални гледания, но се задържа.

  • Wow 1
  • Love 5
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

Тези вярват ли си? При толкова много хора един до друг, без да се спазва дистанция, е пълен пълен абсурд а е нямало огнища. Пайнера е близък до властта и ги прикриват.

А ти сам вярваш ли си? Митьо е толкова близък, че специално го наритаха от Герб и му спряха евросубсидия за милиони. 

Да продължим - какво точно общо има властта, прикриване и прочее с тия глупости дето са писали в тоя ферман? Миналия път като лопнаха кепенците на всички кръчмотеки такива гръмки изказвания нито имаше, нито някой се скри особено от властта. Нито някой е питал точно Кокошарник ООД и така наречения инженер за мнението му. 

И междудругото тогава дневния брой на новозаразени беше далеч по-малък, само отбелязвам. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, -A. каза:

Поздрав с този скандален трак който противно на всички очаквания се задържа доста дълго!

пс Не знам дали тук се е коментирало, че скандалната ''Мамино синче'' вече гони 4 милиона и продължава да е в дейли чарта на нейбъла. Прави по 10-12к. Може да не избухна със силни начални гледания, но се задържа.

Коментирахме как снахата Чиба за нищо не става, колко нагло Оцко е препродал напесента на тая , колко по зле е от на Зоя сините очи, и такива. Друго не помня да сме коментирали, а още по-малко виждам нещо скандално около тая песен. Пък и май излезе около там като щяхме да канцелираме Емануелция щото беше рядко тъпо парче покрай протестите. Не че е станала по-малко тъпо парче оттогава, просто сме уникални лицемерки тука из форума и душата си иска своето. 

Пък и нали гледанията не бяха показател за успех? 

#teamzoya

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Може да са се вдигнали гледанията на "Мамино синче" покрай факта, че Емануела се включи в хита на сезона на Кирякос.

П.П. и тя ми писна за 1 седмица. Единствената чалга, която слушам в момента е на Меди, но 2-3 пъти на ден си я пускам. :( 

  • Like 2
  • Sad 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Blueberry каза:

Може да са се вдигнали гледанията на "Мамино синче" покрай факта, че Емануела се включи в хита на сезона на Кирякос.

П.П. и тя ми писна за 1 седмица. Единствената чалга, която слушам в момента е на Меди, но 2-3 пъти на ден си я пускам. :( 

Боже, сега си проверих last.fm профила свързан към Спотифай за да видя колко съм слушал новата на Меди (173 пъти) и видях, че за последните 365 дни най-слушания ми изпълнител е ... неговото име еее ... Лидия.

Не помня да съм я слушал толкова.

  • Haha 4
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Olay каза:

Боже, сега си проверих last.fm профила свързан към Спотифай за да видя колко съм слушал новата на Меди (173 пъти) и видях, че за последните 365 дни най-слушания ми изпълнител е ... неговото име еее ... Лидия.

Не помня да съм я слушал толкова.

Аз какво да кажа....

Top artists -- Medium Term (6 months)

  1. Anelia
  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Lelqtian каза:

А ти сам вярваш ли си? Митьо е толкова близък, че специално го наритаха от Герб и му спряха евросубсидия за милиони. 

Да продължим - какво точно общо има властта, прикриване и прочее с тия глупости дето са писали в тоя ферман? Миналия път като лопнаха кепенците на всички кръчмотеки такива гръмки изказвания нито имаше, нито някой се скри особено от властта. Нито някой е питал точно Кокошарник ООД и така наречения инженер за мнението му. 

И междудругото тогава дневния брой на новозаразени беше далеч по-малък, само отбелязвам. 

ГЕРБ не са реалната власт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...