Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 3 минути, xroflx9 каза:

. Само с една снимка скандалната Анджелина /щеше да пуска чалга песен,така че е по темата/

Че тя има цели две

(сега отворих и видях, че съм дала минус, което рядко правя... представям си колко е зле)

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Willy каза:

Не чалга бг песни/с участието на бг изпълнител, които биха влезнали в топ 10:

Джале - 1,085,000

Джале(Жадор) - 1,112,000

Вивалди - 441,716

Наливай ми - 372,969

 

Tears Getting Sober - 2,573,637

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Blueberry каза:

Че тя има цели две

(сега отворих и видях, че съм дала минус, което рядко правя... представям си колко е зле)

Говорим за различни Анджелини. Аз говоря за тази /вече/ 

Screenshot-20201007-004828-Chrome.jpg

Миналата година щеше да пуска песен в Ара под псевдоним Анджелина,иначе е по-познат като Фичката Симпсън. Все тая де,важното е че всяка нейна снимка предизвиква фурор какъвто Счетоводителката никога не е виждала.

  • Like 1
  • Haha 3
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, -A. каза:

Оправили са правата.

Всъщност гледах на някакво участие пееше тази песен на Румяна, която май ще презаписва - “Налей ми вино”. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Slavi каза:

Колко зле трябва да си, за да си сменяш любимките само, защото вече не са на върха... 

Защо да не си сменяме любимките. Винаги има някоя актуална, която да ни кефи. На старите любимки си слушаме старите песни, ама трябва си и ново!

 

преди 27 минути, Dominatora каза:

Screenshot_20201007_081952.jpg

 

преди 7 часа , xroflx9 каза:

Говорим за различни Анджелини. Аз говоря за тази /вече/ 

Screenshot-20201007-004828-Chrome.jpg

Миналата година щеше да пуска песен в Ара под псевдоним Анджелина,иначе е по-познат като Фичката Симпсън. Все тая де,важното е че всяка нейна снимка предизвиква фурор какъвто Счетоводителката никога не е виждала.

Ама то това нещо имаше няколко клипа преди години. Май се беше скарала с Адриана. Или това е нов мъж, правещ се залязлата преди да изгрее Анджелина?

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Blueberry каза:

Че тя има цели две

(сега отворих и видях, че съм дала минус, което рядко правя... представям си колко е зле)

Омг изслушай я още веднъж и дай лайк! Това е шедьовър на модерния попфолк! А тази Анджелина не е траверса, а Анджелина Атанасова!

  • Thanks 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, THE IIconic каза:

Жестоката песен! Май Емануелка пак улучи на хит! ❤️ 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Danger. каза:

Четох някакви неща по-нагоре, как може да сме били фенове на Галена, и на други топ имена и в същото време да се кефим и на Ариа. На кого да се кефя, на алфите? Дето нямат един клип и на нивото на “Късай”. 

Ама вие сте фенове не на пеене, поведение и песни, а на клипове ли? Това обяснява много неща 😝

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Blueberry каза:

Ама вие сте фенове не на пеене, поведение и песни, а на клипове ли? Това обяснява много неща 😝

Да не говорим, че нивото на видео продукцията на Ариа би се приело за ТОП преди 10 години, а едни Камелия, Десислава и Азис имаха много по-добри клипове още преди 15. Галена и други като нея отдавна вдигнаха летвата на жанра.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ариа е яка, но какви по-точно клипове има, че не се сещам? Всичките й клипове са прости, семпли, в студио, просто са направени да изглеждат добре и се въргаля по земята, дивана или се чекне на някакви чаршафи. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, gabbati каза:

Ариа е яка, но какви по-точно клипове има, че не се сещам? Всичките й клипове са прости, семпли, в студио, просто са направени да изглеждат добре и се въргаля по земята, дивана или се чекне на някакви чаршафи. 

Курвенски и евтини, какъвто продукт е тя самата. 

  • Like 5
  • Haha 1

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...