Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 7 часа , Willy каза:

Ох, аман от тия. Очакват някой съвсем различен да им знае всяка част от религията. Много са зле с тая cancel culture. 

Ами то и в България беше така за Гергана, само дето никой не го нарече "cancel culture". 

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Venci каза:

Пари за награди или каквито и да е концерти едва ли ще събере Митака, и то точно от участията на Теофиков и компания. С хонорари по 800-1000-1500 лв. няма как да стане. 

Хонорарите на всички успешни нови варират между 1500 и 3000. Въз основа на прогреса им може и да се покачат и пак да са достатъчно изгодни за клубовете. Митака спокойно може да си прибира добра пара от тях, а ако им бутне по някоя и друга поощрителна награда това би се отразило и на печалбата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Krislena каза:

'Б' група:

 

и Емилия е в този списък,въпреки хитовете с Д.Теофиков.. няма самостояателн хит от 5 години

 

А на Дес и Джен песните са абсолютни хитове. Като почне това “I’m about to get up and burn the floor...” знам, че престои холестеролът ми да се скочи от мазнотия.

  • Like 1
  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Имена с по 10+ години в ТОПа няма как да се водят Б група, защото вече са достатъчно утвърдени и разпознаваеми. Или са А (Преслава и Галена), или са временно западнали А (Анелия, Десислава, Камелия, Джена и др.), или са залезли А (Глория и Ивана).

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая па за един ржд ден събрала 1053 души за декори,снимки,прически,грим и още глупости ... Ама нова песен (самостоятелна) не се сеща да пуска ... 🤜🤛

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, SG каза:

Имена с по 10+ години в ТОПа няма как да се водят Б група, защото вече са достатъчно утвърдени и разпознаваеми. Или са А (Преслава и Галена), или са временно западнали А (Анелия, Десислава, Камелия, Джена и др.), или са залезли А (Глория и Ивана).

Тук може да продължим и да включим всички в няква форма на А група 

- Вечно прогресиращи към А група 
- Мечтаещи си да влезнат в А група 
- Имащи да чакат за А група 
- Нямащи нужда да влизат в А група 
...

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Slavi каза:

Буламача на Ариа и Диона е направил и той над 3 милиона. Повече от Живее ми се. 

Ако добавим и дуета с Емануела, то си е колкото Lidl 2020, без Джипиеса. Дано изкара подобен хит и принцес Ариа с Алисия.🥰

  • Like 2
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Willy каза:

Ако добавим и дуета с Емануела, то си е колкото Lidl 2020, без Джипиеса. Дано изкара подобен хит и принцес Ариа с Алисия.🥰

Ариа е доста далеч от Лидия към момента. Лидия вече има 4-5 топ хита, а Ариа нито един. 

Иначе ми се иска и Ася да избухне с голям хит, щото и тя не е в розово положение и всеки момент ше отпадне от топа. 

  • Like 2
  • Dislike 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ариа няма нищо общо с Лидия.

Ако ще им сравняваме самостоятелните- Лидия има над двойно повече гледания на песента си от началото на годината, отколкото тогавашната на Ариа. Щрак също вече е с повече от Живее ми се, въпреки че е излязла по-късно и в най-слабия период на YouTube, а другата в един от най-силните. Като приеми по клубовете и двете на Лидия мачкат, а Ариа не съм следил, някой може да каже.

И отделно GPS-а, който е мнооого над Бензин. Сега и дуета с Адам е хит.

Но не може да се отрече, че Ариа действително се оформя като новата Андреа- оплювана заради липсата на талант и разкрепостеността, но постепенно пробиваща в Топа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, SG каза:

Ариа няма нищо общо с Лидия.

Ако ще им сравняваме самостоятелните- Лидия има над двойно повече гледания на песента си от началото на годината, отколкото тогавашната на Ариа. Щрак също вече е с повече от Живее ми се, въпреки че е излязла по-късно и в най-слабия период на YouTube, а другата в един от най-силните. Като приеми по клубовете и двете на Лидия мачкат, а Ариа не съм следил, някой може да каже.

И отделно GPS-а, който е мнооого над Бензин. Сега и дуета с Адам е хит.

Но не може да се отрече, че Ариа действително се оформя като новата Андреа- оплювана заради липсата на талант и разкрепостеността, но постепенно пробиваща в Топа.

Андреа е класи над Ариа.. дори и по глас мисля,че е по-добре. Ариа е противна, Андреа си проби в топа с най-добрите клипове и най-добрите песни от Кости. В дискотеките се въртеше всяка вечер с по няколко песни, не мисля,че има база са сравнение между двете изобщо.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, BaGaBoNtIn каза:

Андреа е класи над Ариа.. дори и по глас мисля,че е по-добре. Ариа е противна, Андреа си проби в топа с най-добрите клипове и най-добрите песни от Кости. В дискотеките се въртеше всяка вечер с по няколко песни, не мисля,че има база са сравнение между двете изобщо.

Абе първите 2-3 години и Андреа си беше сходна с Ариа. Не беше наистина в ТОПа, но прогресираше постепенно с песни и клипове през месец, също като Ариа. Чак покрай Кости и Оцко стана голяма звезда.

Но и на мен тя ми е по-симпатичната.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, BaGaBoNtIn каза:

Андреа е класи над Ариа.. дори и по глас мисля,че е по-добре. Ариа е противна, Андреа си проби в топа с най-добрите клипове и най-добрите песни от Кости. В дискотеките се въртеше всяка вечер с по няколко песни, не мисля,че има база са сравнение между двете изобщо.

За тая част съм съгласен, иначе просто ви липсва ... 

 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, какъв хит е новият дует на Lidl, угасна буквално за седмица. Впрочем кактп и останалите й песни от 2020.(Да мога да обичам и Щрак)

Ариа поне прави сензации по участия и всички я коментират.

  • Like 3
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Willy каза:

Ох, какъв хит е новият дует на Lidl, угасна буквално за седмица. Впрочем кактп и останалите й песни от 2020.(Да мога да обичам и Щрак)

Ариа поне прави сензации по участия и всички я коментират.

Ария не е сензация, а пошлост, която досъсипва жанра, който създадоха певци с име и глас, за да може 15 години по-късно  такива миндили като нея и Галин да се изсерът на постигнатото. 

Дано скоро спонсорът я изхвърли на улицата, да я видим тогава колко песни ще има. :)

  • Like 5
  • Love 1
  • Dislike 1

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Willy каза:

Ох, какъв хит е новият дует на Lidl, угасна буквално за седмица. Впрочем кактп и останалите й песни от 2020.(Да мога да обичам и Щрак)

Ариа поне прави сензации по участия и всички я коментират.

На Лидия всичко й се приема супер по участия- от 3-милионните до 20-милионната.

1М първата седмица и 600k втората не е угасване. Не може всички песни да са Проблем и 100 живота.

Дори самата Лили Иванова признава Lidl, да си имаме уважението!

 

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , Venci каза:

Пари за награди или каквито и да е концерти едва ли ще събере Митака, и то точно от участията на Теофиков и компания. С хонорари по 800-1000-1500 лв. няма как да стане. 

И как точно топ изпълнителят (сред мъжете и топ 3 като цяло) за последните 2 години взима 800 лева :laughing: 

image.png.f9b2c9639e2cd05daa71b74b03f1aae4.png

В интерес на младите изпълнители, колкото и актуални да са, е да пеят на ниски хонорари, за да стават по-популярни. Нали се сещаш, че никое заведение, ако трябва да избере дали да даде 3 бона за Теофиков или 4 за Илиян няма да се спре на втория.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...