Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 4 минути, Fast каза:

Тарикатът сигурно не си е платил клипа.

Има най-много участия за годината, всеки месец е с 20+. Остава и да не си е платил клипа.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, -A. каза:

Тук не съм съгласен.

Тази година имаме 5 песни на кръст видели топ 10 в Spotify България:

''100 живота''

''Беден в сърцето''

''Красиви лъжи''

''Поредната цигара''

''Милион''

В никакъв случай не подценявам резачки като песните на Константин с Меди и Софи или ГПС-а които поради късно качване не успяха да достигнат подобен резултат. ''Той'' ако не се лъжа също е беше близко. Може да изпускам някой трак, поправете ме!

Мисълта ми е, че както виждаме Youtube вече доста ''лесно'' се манипулира. Цветелина Янева и Робов заради рекламата къртят с гледания, но в другите платформи където не са с подобна реклама резултата не е толкова добър. От друга страна ерата Youtube губи позиции. Вижте в световен мащаб какво става. Много от песните са с повече стрийминг в Спотифай отколкото гледания в Youtube. Не казвам, че не е важно, но при положение, че навсякъде трака на Емануела върви добре и за първи път получава толкова суперлативи тук от сто години, явно има защо.

"Той" влезе в ТОП 10 за един ден. Гледам, че и "GPSа" е бил там, не съм го отчел, на Азис и Папи Ханс песента също. Spotify вече си е фактор в поп-фолка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Топ 10 най-стриймвани поп-фолк песни в Спотифай за 2020:

1. Галена - 100 живота - 616,186

2. Преслава - Беден в сърцето - 391,418

3. Галена и Криско - Красиви лъжи - 333,378

4. Яница - Твоето ферари - 332,793

5. Данна - Той - 292,753

6. Десита, Lidl ft. Теди.А - Джипиеса - 289,137

7. Меди и Константин - Майната ти Св.Валентин - 259,779

8. Константин и Софи Маринова - Проблем - 252,614

9. Диона и Галин - Просто секс - 248,255

10. Джулия - Чужда - 243,464

 

  • Like 1
  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не чалга бг песни/с участието на бг изпълнител, които биха влезнали в топ 10:

Джале - 1,085,000

Джале(Жадор) - 1,112,000

Вивалди - 441,716

Наливай ми - 372,969

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , SG каза:

"Той" влезе в ТОП 10 за един ден. Гледам, че и "GPSа" е бил там, не съм го отчел, на Азис и Папи Ханс песента също. Spotify вече си е фактор в поп-фолка.

Мислех, че пийка на ''Той'' беше 11-то място. Супер, че е била в топ 10. За ''GPSa'' нямах спомен, но евала, пореден успех за Десита. Определено вече ще трябва да следим и тази платформа. Най-якото е, че там не може да се купуват слушания (или не толкова лесно). Съответно всичко ще е много по-реално! Голямата победителка към днешна дата е скандалната Емилия, която вече има четири проекта с над милион слушания. Вече гони 150к monthly listeners, което за наш изпълнител е супер много. Няма какво да се лъжем - ''Джале'' бавно се превръща в най-успешния проект с участието на български изпълнител. Да не говорим, че най-вероятно всички печалби от Djale са за нея защото е регистрирана с нейната компания.

преди 2 часа , Willy каза:

Топ 10 най-стриймвани поп-фолк песни в Спотифай за 2020:

1. Галена - 100 живота - 616,186

2. Преслава - Беден в сърцето - 391,418

3. Галена и Криско - Красиви лъжи - 333,378

4. Яница - Твоето ферари - 332,793

5. Данна - Той - 292,753

6. Десита, Lidl ft. Теди.А - Джипиеса - 289,137

7. Меди и Константин - Майната ти Св.Валентин - 259,779

8. Константин и Софи Маринова - Проблем - 252,614

9. Диона и Галин - Просто секс - 248,255

10. Джулия - Чужда - 243,464

 

А после всички подценяват трака на Яница. Очевидно е, че е от най-популярните песни тази година. Жалко, че тя в Youtube не разбива с гледания и винаги е подценявана. Между другото е доста силна в Спотифай. ;)  

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Blueberry каза:

Само да напомня

29.09 - Кирякос се снима с Таня

image.png.ade08413eb92915c3929ddc78a8252c7.png

два дни по-късно - изкарва хита на есента

@zai4eto82, снимай се с Емилия, моля!

Не, мерси. Може да хвърли око на Башур и край. 
@Blueberry преди участие на Теофиков.

@Гальо Точно ден след като се зарадва Jador е отследвал всички ( включително и Дора ) и теорията, че са я използвали заради голямото виме се оказа вярна. Не очаквай дует! :bleh:

2AF32899-F70D-46F4-A9B5-F61B82CB2A49.jpeg

  • Love 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, pechenko каза:

Не, мерси. Може да хвърли око на Башур и край. 
@Blueberry преди участие на Теофиков.

@Гальо Точно ден след като се зарадва Jador е отследвал всички ( включително и Дора ) и теорията, че са я използвали заради голямото виме се оказа вярна. Не очаквай дует! :bleh:

2AF32899-F70D-46F4-A9B5-F61B82CB2A49.jpeg

Ми нека, слабо ме вълнува. Андреа отдавна е изпята песен. заменил съм в отдавна с новата топ любимка Ариа

 

  • Love 5
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Гальо каза:

Ми нека, слабо ме вълнува. Андреа отдавна е изпята песен. заменил съм в отдавна с новата топ любимка Ариа

 

Ама какво разправяш?

image.png.306030f444c53bede127b380c77321cc.png

Мислех, че си фен на тази богиня.

  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, -A. каза:

Мислех, че пийка на ''Той'' беше 11-то място. Супер, че е била в топ 10. За ''GPSa'' нямах спомен, но евала, пореден успех за Десита. Определено вече ще трябва да следим и тази платформа. Най-якото е, че там не може да се купуват слушания (или не толкова лесно). Съответно всичко ще е много по-реално! Голямата победителка към днешна дата е скандалната Емилия, която вече има четири проекта с над милион слушания. Вече гони 150к monthly listeners, което за наш изпълнител е супер много. Няма какво да се лъжем - ''Джале'' бавно се превръща в най-успешния проект с участието на български изпълнител. Да не говорим, че най-вероятно всички печалби от Djale са за нея защото е регистрирана с нейната компания.

А после всички подценяват трака на Яница. Очевидно е, че е от най-популярните песни тази година. Жалко, че тя в Youtube не разбива с гледания и винаги е подценявана. Между другото е доста силна в Спотифай. ;)  

Аз някои показатели ги гледах в kworb, полезно сайтче е.

Той - връх 9 място

GPS - 9 място

Тясно - 3 място

И на мен ми харесва колко популярна платформа в БГ става Spotify. Също и другите платформи като Apple Music, смятам че и там се слуша доста, но не показват цифри, да им се чуди човек защо.

Доста реалистични си изглеждат като цяло стриймовете на песните, включително и на посочените изпълнители. Жалко, че на някои песните им излизат там доста по-късно, когато началният интерес вече е спаднал. Чудя се дали причината е, че изписват имената на песните на кирилица, а не на латиница?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Гальо каза:

Ми нека, слабо ме вълнува. Андреа отдавна е изпята песен. заменил съм в отдавна с новата топ любимка Ариа

 

Колко зле трябва да си, за да си сменяш любимките само, защото вече не са на върха... 

Освен това все още Андреа не отстъпва на Ариа. За 2 месеца Егоист има 2,2 милиона и 26ка лайка, Живее ми се 2,9 милиона и 28 лайка. Разликата е, че Андреа е в свой канал и издава по 1 фолк парче годишно, а Ариа се натрапва през 2 месеца с нов проект о е с компания Пайнер зад гърба си... 

 

  • Like 2
  • Dislike 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, Blueberry каза:

Само да напомня

29.09 - Кирякос се снима с Таня

image.png.ade08413eb92915c3929ddc78a8252c7.png

два дни по-късно - изкарва хита на есента

@zai4eto82, снимай се с Емилия, моля!

Само,че е 18.09. Аз имам и клип как той пее на гръцки с Борето и Коцето. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Slavi каза:

Колко зле трябва да си, за да си сменяш любимките само, защото вече не са на върха... 

Освен това все още Андреа не отстъпва на Ариа. За 2 месеца Егоист има 2,2 милиона и 26ка лайка, Живее ми се 2,9 милиона и 28 лайка. Разликата е, че Андреа е в свой канал и издава по 1 фолк парче годишно, а Ариа се натрапва през 2 месеца с нов проект о е с компания Пайнер зад гърба си... 

 

Какво означава да са на върха, тя Андреа дори не е активна певица. На какво да съм фен, на хитовете от преди 10 години ли? Живея в 2020, не в 2011, когато имаше проекти като “Докрай” 😃 
А Ариа сама се налага, има време и ще видим докъде ще стигне. Аз съм фен на песните и и на цялостния артист, не ме вълнува колко хита има и колко флопа 😃 

  • Like 6
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

Само да напомня

29.09 - Кирякос се снима с Таня

image.png.ade08413eb92915c3929ddc78a8252c7.png

два дни по-късно - изкарва хита на есента

@zai4eto82, снимай се с Емилия, моля!

И това няма да помогне на тая никаквица-счетоводителката. Само с една снимка скандалната Анджелина /щеше да пуска чалга песен,така че е по темата/ а.к.а Фичката Симпсън е по-популярен.

  • Haha 3
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...