Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 42 минути, foxy_vd каза:

Горкият ти, с комплексите които съм ти набил в този форум за 3 живота напред. Лицемерието и позьорството така и не го махна от инструментариума си. Но те разбирам. Чакаш момент да ме няма тук и да се опиташ да впечатлиш някого. Ама не става пич, няма и да стане, поне докато аз съм тук. И двамата го знаем прекрасно....

А иначе е добре, че така ревностно следваш Камелия във всяка нейна изява. Все пак става въпрос за най-влиятелната особа в нашата българска чалга за всички времена без шансове за видима и невидима конкуренция.

:3:

Брей, не се свършва тази твоя широка скроеност и това си е....за три живота не може ти насмогне човек. :D

  • Haha 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Blueberry каза:

Подкрепям напълно! И какъв дебют е Малката, която пее от 2012 година. Тук се правят нелепи сравнения само за да се дразнят определени потребители.

То никой от тоя списък не е дебютант, нали, ма айде. И забравихте Грахич, която хем е по-привилегирована откъм ЕГН, пък и вероятно пее от повече време ;) 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма Лидия, Десита и Де*ис Те*фиков, има само една лидерка на годината и тя носи четирибуквеното име ВАНЯ, атака!!!

 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Love 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, gabbati каза:

Не си единствен, има много като теб, но вече започнаха да отшумяват. Само от време на време пускат някой хит. 

Е,те нямат нови песни от над половин година,нормално.

Иначе аз съм готов да скандализирам и да кажа че имат много по-големи успехи от всички дебютанти в чалгата,тъй като нито ги въртят по телевизии,нито по радиа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Е,те нямат нови песни от над половин година,нормално.

Иначе аз съм готов да скандализирам и да кажа че имат много по-големи успехи от всички дебютанти в чалгата,тъй като нито ги въртят по телевизии,нито по радиа.

И това е така. Дори ги канят в чалготеките и събират наистина много хора, предимно деца, но много деца!

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, gabbati каза:

И това е така. Дори ги канят в чалготеките и събират наистина много хора, предимно деца, но много деца!

Цяла детска градина викаш.🤓

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Lelqtian каза:

То никой от тоя списък не е дебютант, нали, ма айде. И забравихте Грахич, която хем е по-привилегирована откъм ЕГН, пък и вероятно пее от повече време ;) 

И Цветелина, и Ванеса са 91 набор. Цветелина участваше в Гласът на България от края на 2011 и Слави я взе след това. Абсолютно равностойни са с Ванеса откъм кариера.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Терминаторка!

Навря Малката, Лидия и Десита в миша дупка с този хит лятото. Дано скоро атакува пак с нещо силно! Реално, ако беше по-известно име щеше да има над 10М.

 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, xroflx9 каза:

Новата форумна  любимка Ваня ли е? Тогава ще пробутам този трак. В Пайнер е поредната безличница,а песните й след Параноя са тотално дъно.

 

Ерата й в Ара и Фен ТВ е уникална. Пълни бозици, които са много яки!

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Blueberry каза:

И Цветелина, и Ванеса са 91 набор. Цветелина участваше в Гласът на България от края на 2011 и Слави я взе след това. Абсолютно равностойни са с Ванеса откъм кариера.

Аз съм още по привилегировам откъм ЕГН и такива подробности почват да ми убягват. 

Откъм кариера, ще ги видим. Засега от жените само една предизвиква интерес ;) даже почнаха да я пришиват към други да спасява кариери. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, gabbati каза:

Терминаторка!

Навря Малката, Лидия и Десита в миша дупка с този хит лятото. Дано скоро атакува пак с нещо силно! Реално, ако беше по-известно име щеше да има над 10М.

 

Че тя в момента има над 7, с продължение на времето ще ги направи над 10 милиона.

Най-големият самостоятелен хит за годината, след “100 живота”! 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Blueberry каза:

Това не мисля, че някой го оспорва. Джулия имаше самостоятелни хитове, Лидия няма все още такива. Но Джулия имаше продуцент, Лидия има сводник...

Да фаща да се жени за некоя мутра докат е мода, че върти километраж като пилот на формула 1!

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , SG каза:

Още по-забавно е на единия ден да видиш asylum да хвали дуета на Адам и Лидия, а на следващия- Lelqtian. :D

Сакън! 

 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, gabbati каза:

Хубаво, че проблема е във форума, че ми излиза някакъв прилеп тука за втория най-голям самостоятелен хит...

Не знам, аз постнах една самопродуцираща се нова инфлуенсърка..

  • Haha 4
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Willy каза:

Не знам, аз постнах една самопродуцираща се нова инфлуенсърка..

Скоро ще е залязла инфуелнцърка, фейса мислели да се изнасят от Европа и да закриват инцтаграм в тая околия. 

 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Lelqtian каза:

Скоро ще е залязла инфуелнцърка, фейса мислели да се изнасят от Европа и да закриват инцтаграм в тая околия. 

 

Нищо. Ще се прехвърли на в(полов)контакте.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...