Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 14 часа , Slavi каза:

Нямам търпение като свали маската да завре на мястото им онези дето много коментираха вокалните и възможности. Ще им затвори за дълго време човките. Не можела да изпее Две сърца, а пее най трудните и сложни песни евър

Готов ли си да заложиш пребиваването си във форума на това, че макаронът е Деса? :) Аз съм 99% сигурен, че е Буюклиева и 1% някоя друга различна от Деса.

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Blueberry каза:

Защо не? Придава им популярност. 

Значи си съгласна как е пълен флоп? Щом има нужда да и се предава популярност, и то баш по тоя начин. 

Ся, хубуу ти харесва песента така повече, или изобщо, но да оправдаваш Гнома да краде песни така нагло от протежетата си, пък били те АдЪм и Либия, е безумно. 

преди 14 минути, stereoto_ каза:

Защото хората ще я захаресват в негово изпълнение и Адам отново трябва да го е*бе, за да му направи прилична песен, което не е окей. :)

Той с тая песен няма нищо общо, иначе досега да сме чули обратното. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, stereoto_ каза:

Защото хората ще я захаресват в негово изпълнение и Адам отново трябва да го е*бе, за да му направи прилична песен, което не е окей. :)

Говори се , че Адам е по женствен от Блу и Мара Шулевна!

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Lelqtian каза:

Значи си съгласна как е пълен флоп? Щом има нужда да и се предава популярност, и то баш по тоя начин. 

Ся, хубуу ти харесва песента така повече, или изобщо, но да оправдаваш Гнома да краде песни така нагло от протежетата си, пък били те АдЪм и Либия, е безумно. 

Той с тая песен няма нищо общо, иначе досега да сме чули обратното. 

На мен не ми пука флоп ли е или не е, важно е да ми харесва. А ми харесва много, оплюх я заради АдЪм, защото наистина е много изкуствено всичко покрай това момче, но парчето е наистина добро. Имам чувството, че ще стане огромен хит, но и да се превърне в чутовен флоп ми е все тая - определено ми е любимата песен от излезлите този месец.

Галин е флоп, но си го заслужава. Жалко, че заради лошата му карма се провалиха готини парчета като "Мамиш" и "Дилема". 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Blueberry каза:

На мен не ми пука флоп ли е или не е, важно е да ми харесва. А ми харесва много, оплюх я заради АдЪм, защото наистина е много изкуствено всичко покрай това момче, но парчето е наистина добро. Имам чувството, че ще стане огромен хит, но и да се превърне в чутовен флоп ми е все тая - определено ми е любимата песен от излезлите този месец.

Галин е флоп, но си го заслужава. Жалко, че заради лошата му карма се провалиха готини парчета като "Мамиш" и "Дилема". 

Бе важното е че ти харесва, а не дали е флоп или да. Но да защитаваш уж продуцента им, който уж изпълнител с кариера и тн, пък се налага да пее прави студиен запис за плейбека на песни на подчинените си, за да си изкара участията поради явна липса на интерес към собствената му продукция ... е няква пародия просто на някъв съвсем нов левъл дори спрямо класическия случай на За да те забравя. 

И нека сме реалисти - виновния за участието на пласмасовия манекен в тая песен, новата ти любимка не-Чипса. Тя и нейния били правили песента както са написали ;) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Slavi каза:

А ти помниш ли, че като пусна I like, беше казала, че има 10ина записани песни в този стил и ще пуска през месец по едно парче🤣🤣. Представям си колко записани неща има през годините, които не са видели бял свят. Дано някой ден ги пусне ей така за феновете си. Особено много искам да чуя Поискай от мен. Но няма да се учудя ако просто я е пуснал с друг текст... 

Каже ли Деса, че ще е активна, очаквам точно обратноро. 

И по време на карантината го бях казвал. Сто процента има сумати песни, които да може да пуска дори и без клипове и да е достатъчно. Но е несериозна, много лесно позволява на моментните пориви да й влияят. И на другите хора. Да вземе да си изгради някаква нормална позиция вече. 

Сега като е казала, че ще е активна съм по-склонен да вярвам, защото трябва да се доказва пак без Пайнер. Първия път пусна няколко клипа и два албума. А и знам със сигурност, че по време на карантината сама е написала няколко песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, -A. каза:

Защото Емилия е чалгарка. Години наред брояхме и успехите на Андреа нищо, че нямаха нищо общо с чалгата. През годините и други пробваха с подобни проекти (топ звезди като Галена и Преслава), но видяхме, че не се получи. Емилия се постара и заслужава да бъде споменато. Да не говорим, че като се замисля дори и поп изпълнителите не са постигали това със 100к. Само Азис или представителите ни на Евровизия, може би. Съответно да си един от първите изпълнители (или първия) с подобен успех трябва да бъде споменат и запомнен. 

Трака с Фики определено флопна защото никой не очакваше точно това от тях. Емилия вече има достатъчно пари да експериментира и да си позволи провали. Сигурно ако ги нямаше, щяха да заложат на песен в стила на ''Кой'', може би (дори най-вероятно) щеше да е голям хит както всичко друго на Емилия със семейство Стораро, но ето - заложиха на различно и да, наистина се провалиха, но поне опитаха. Надявам се и други изпълнители да следят тази насока и да опитват с нови автори, саунд и т.н. защото както виждаме напоследък в чалгата е абсолютно мъртвило и интереса към проектите спада. Повтаря се това с Оцко преди години.

Фики е дал интервю и е казал, че вече няма да прави само чалга парчета. Заради това и собствения канал. Иска да опита с поп автори, джаз и т.н. 

Как пък успехите на Андреа да нямат нищо общо с чалгата. Най големите успехи на Андреа извън пределите на БГ са именно с чалга песни - Хайде опа, Употребена и другите чалгии с Кости. Азис също проби с попфолк песните си извън. 

Също не съм съгласен, че Емилия се е постарала с каквото и да е. Башур и плаща прищявките и дори идеите с негови, Кости пък ги реализира. Каква е заслугата точно на Емилия в този случай? Харесвам я и я уважавам, не отричам успеха на Джале, но не виждам реални заслуга на Ема, нито пък някакви дивиденти от този успех. Андреа навремето натрупа поне фен база в цяла Европа. 

Не мисля, че песента на Ема и Фики флопна защото е в такъв стил. А и Емилия твърде често си глопва, освен ако не е подплатена от някой Стораров или Теофиков... Емилия е 20 години на сцена, но реално името и не предизвиква особен интерес. Тя е примернза талантлив изпълнител, който дължи успеха не толкова на таланта си, колкото на богатите мъже зад нея. Като цяло доста слабохарактерна и комплексирана певица е. 

  • Like 6
  • Dislike 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, stereoto_ каза:

Защото хората ще я захаресват в негово изпълнение и Адам отново трябва да го е*бе, за да му направи прилична песен, което не е окей. :)

По принцип харесвам постовете ти, но последно времв много хейт и негативизъм... Адам и Деса не са ти виновни, че Джена е на апаратно дишане в чалгата..

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Slavi каза:

По принцип харесвам постовете ти, но последно времв много хейт и негативизъм... Адам и Деса не са ти виновни, че Джена е на апаратно дишане в чалгата..

Да, аз споделям думите ти за Дженчето, реалист съм, просто не й се получава нищо, но всяко нещо с времето си. 
 

Реално погледното продукцията, която предлагат в днешно време заслужава само негативизъм, защото нито е качествено, нито е стойностно. Винаги съм изказвал положително мнение ако един проект направен както трябва, това са проекти като дуета на Галена и Криско, “Не те забравих” на Камелия и май това, в момента не се сещам за друго, а може би и последните проекти на Емилия,  в които си личи старание, подход и иновация. :) 

  • Like 4

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Lelqtian каза:

Бе важното е че ти харесва, а не дали е флоп или да. Но да защитаваш уж продуцента им, който уж изпълнител с кариера и тн, пък се налага да пее прави студиен запис за плейбека на песни на подчинените си, за да си изкара участията поради явна липса на интерес към собствената му продукция ... е няква пародия просто на някъв съвсем нов левъл дори спрямо класическия случай на За да те забравя. 

И нека сме реалисти - виновния за участието на пласмасовия манекен в тая песен, новата ти любимка не-Чипса. Тя и нейния били правили песента както са написали ;) 

Е Весо е писал песента за Лидия, Галин е тропнал с крак, че Адамчето ще се лансира с нея и така е станало. Защо си мислите, че някой освен Галин и Горан има право да взима решения за това какво ще се прави с тях. Очаквам до 5-6 години Лидия да се е откъснала и да разкаже за всичките ужасии, на които съм сигурна, че са подлагани и им се промиват мозъците. Извинявай, ама на 18 да имаш две корекции на носа, хиалурони, ботокси и по клипове да си замазан дотолкова, че и майка ти да не те познава, не е нормално.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , -A. каза:

Емилия се превръщата в първата попфолк изпълнителка с над 100.000 monthly listeners в Spotify. Двете версии на ''Джале'' са минали милион. ''Адреналина'' се нуждае от няколко дни (980к). Съответно съвсем скоро ще е и първата чалгарка с три песни с над милион.

До края на годината мисля, че и дуетите с Денис ще чукнат милион.

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, omline каза:

Готов ли си да заложиш пребиваването си във форума на това, че макаронът е Деса? :) Аз съм 99% сигурен, че е Буюклиева и 1% някоя друга различна от Деса.

Ами замислям се. Би било неловко и вероятно ако се окаже така, ще бъда с наведена глава за известен период, но вероятността е малка. По скоро ти и Пачо сте в грешка. Деса има едни типични движения поклащания, които прави когато пее балади на сцена. Освен това Петя не е толкова ниска. Аз съм я слушал и как пее в капките. Има доста по голям диапазон, но техниката и куца и често фалшивее... 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Blueberry каза:

Е Весо е писал песента за Лидия, Галин е тропнал с крак, че Адамчето ще се лансира с нея и така е станало. Защо си мислите, че някой освен Галин и Горан има право да взима решения за това какво ще се прави с тях. Очаквам до 5-6 години Лидия да се е откъснала и да разкаже за всичките ужасии, на които съм сигурна, че са подлагани и им се промиват мозъците. Извинявай, ама на 18 да имаш две корекции на носа, хиалурони, ботокси и по клипове да си замазан дотолкова, че и майка ти да не те познава, не е нормално.

Лидия няма да направи това, по-скоро Десита, но едва ли след 5-6 години. Лидия си е типична Преслава, която ще мълчи до последно, само и само да е на върха. ❤️ 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Blueberry каза:

Е Весо е писал песента за Лидия, Галин е тропнал с крак, че Адамчето ще се лансира с нея и така е станало. Защо си мислите, че някой освен Галин и Горан има право да взима решения за това какво ще се прави с тях. Очаквам до 5-6 години Лидия да се е откъснала и да разкаже за всичките ужасии, на които съм сигурна, че са подлагани и им се промиват мозъците. Извинявай, ама на 18 да имаш две корекции на носа, хиалурони, ботокси и по клипове да си замазан дотолкова, че и майка ти да не те познава, не е нормално.

Това са си нейни решения. Тя самата иска да е смесица между Галена и Преслава, макар да няма нито харизмата и интелекта на едната, нито таланта и усета на другата.Галин не я карал нищо, тя няма мозък, слуша само чалга и идеала й е точно изкуствена чалгурана. А и не знам защо си мислите, че Лидия без Галин ще прокопса, тя с него едвам крета, а без него ще се върне на село.

Въобще посредствена селска мома, със хомосексуален комплексиран "продуцент" който си дава гъза, Пайнера дето реално стои зад тях и това е. Няма повече, колкото и да искате да го изкарате, че има.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Това са си нейни решения. Тя самата иска да е смесица между Галена и Преслава, макар да няма нито харизмата и интелекта на едната, нито таланта и усета на другата.Галин не я карал нищо, тя няма мозък, слуша само чалга и идеала й е точно изкуствена чалгурана. А и не знам защо си мислите, че Лидия без Галин ще прокопса, тя с него едвам крета, а без него ще се върне на село.

Въобще посредствена селска мома, със хомосексуален комплексиран "продуцент" който си дава гъза, Пайнера дето реално стои зад тях и това е. Няма повече, колкото и да искате да го изкарате, че има.

Галин играе огромна роля затова как да изглеждат изпълнителите му. Ако нещо не му харесва, прави всичко възможно, за да може изпълнителят да го коригира, говоря за външния вид.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Адам явно е отрязал доста форумни кралици щом се лее такъв хейт по него.

Аз мисля, че момчето Ники Николов е много симпатично и като съм му гледала клипчета има акъл и чувство за хумор.

Въпросът е какво точно символизира Адам. Галин вижда някакво симпатично момченце в социалните мрежи как пее в акомпанимент на китарката и решава, че ще прави от него звезда само защото изглежда добре, а на него му трябва мъж, за да отговори на конкурента Даймънд, който вече има двама. Без значение, че това момче досега не се е занимавало професионално с музика, камо ли с такава, ей така за идеята. Този фалш си личи отдалече и затова е противен на много. То народът е казал, че "От всяко дърво свирка не става", ама Галин явно не е съгласен със смисъла на поговорката и буквално, и преносно...

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Runevski каза:

Я, сръбската версия на Раздяла печелила класации повече от година след издаването.. Явно е монтаж! 25:07

https://www.vbox7.com/play:3ca641ee36

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Аз мисля, че момчето Ники Николов е много симпатично и като съм му гледала клипчета има акъл и чувство за хумор.

Въпросът е какво точно символизира Адам. Галин вижда някакво симпатично момченце в социалните мрежи как пее в акомпанимент на китарката и решава, че ще прави от него звезда само защото изглежда добре, а на него му трябва мъж, за да отговори на конкурента Даймънд, който вече има двама. Без значение, че това момче досега не се е занимавало професионално с музика, камо ли с такава, ей така за идеята. Този фалш си личи отдалече и затова е противен на много. То народът е казал, че "От всяко дърво свирка не става", ама Галин явно не е съгласен със смисъла на поговорката и буквално, и преносно...

За таргета който е предназначен-малолетни коври и 15-16 годишни филмарчета Адам е перфектен за 2-3 години слава.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, gabbati каза:

Галин играе огромна роля затова как да изглеждат изпълнителите му. Ако нещо не му харесва, прави всичко възможно, за да може изпълнителят да го коригира, говоря за външния вид.

Може и така да е. За Галин имам лични наблюдения и наистина е доста кофти човек. Адам е тръгнал по абсолютно същия път. И дватама ги познавам отстрани и не желая да имам нищо общо с тях. Честно казано, смених лайф стайла и загубих 90% от обкръжението си.

Повечето чалга елитари и певици ме забравиха, още когато смених мерцедеса с тесла Х, защото на тях това не им говори нищо. Вече не нося Шанел и Версаче, а по - скоро норт фейс, джак улфскин и ъндър армор. И дори един приятел, който е в тия среди и ги менаджира всички казал, че явно съм от бедните. На това освен да се засмея няма какво да кажа.

За чалгата ще кажа, че не я слушам вече, защото мина времето на лъскавите продукти според мен. Сега трябва да си по - земен, по - до хората и разбира се, да правиш по ритмични неща. Но повечето от чалга изпълнителите са като Галин - егоисти, които понеже са били бедни и са ги ебавали много, гледат да са лъскави и хай, няма как да го осъзнаят. 

Пак ще кажа, че си спомням макар и бегло, как Деса си беше купила от Испания некви гримове и като видя портиерката как хареса някои, направо почна да й ги подарява. Сега нека я сравним с Галин, който каза: мога да те купя, а караше джипа на Б.С. взет назаем. И това беше още по - времето на Момче без сърце.

  • Like 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, gabbati каза:

Лидия няма да направи това, по-скоро Десита, но едва ли след 5-6 години. Лидия си е типична Преслава, която ще мълчи до последно, само и само да е на върха. ❤️ 

С разликата че Преслава е била много пъти на върха, а Лидия едва ли някога ще помирише и топ 3.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, Blueberry каза:

Е Весо е писал песента за Лидия, Галин е тропнал с крак, че Адамчето ще се лансира с нея и така е станало. Защо си мислите, че някой освен Галин и Горан има право да взима решения за това какво ще се прави с тях. Очаквам до 5-6 години Лидия да се е откъснала и да разкаже за всичките ужасии, на които съм сигурна, че са подлагани и им се промиват мозъците. Извинявай, ама на 18 да имаш две корекции на носа, хиалурони, ботокси и по клипове да си замазан дотолкова, че и майка ти да не те познава, не е нормално.

Доста оптимистично баш тоя курник да изкара още 5-6 години :) Аз им дават още едно реване на площад Независимост да им отварят шмъркотеките щот им се "работело". 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Lelqtian каза:

Доста оптимистично баш тоя курник да изкара още 5-6 години :) Аз им дават още едно реване на площад Независимост да им отварят шмъркотеките щот им се "работело". 

Щом Хит Микс се задържа, защо да не стане същото и с Алфите. 

Със сигурност първата, която ще напусне кокошарника ще е Диона, но следващата ще е Лидия. Адам го виждам като отказал се/тръгнал в друга немузикална посока в живота. Десита беше първа и последна ще си отиде, но не очаквам сериозни успехи за нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...